Jump to content
Dogomania

PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci


bea100

Recommended Posts

[quote name='bea100']I zobacz Samograj- to Rydzyński Las-u Duni ani śladu siwizny :multi:

Popatrzcie tutaj: może komuś się nada?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36617[/URL][/quote]
[CENTER]A OGARY TAK SZYBKO SIWIEJĄ!!!
MOJA RUDA (SONATA z Gończaków) MIAŁA TYLKO SIWĄ, BIAŁĄ GŁOWĘ
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5505/rudayetiiheikorb7.jpg[/IMG][/URL]
[SIZE=5][B]14 lat miała[/B][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='samograj'][CENTER]A OGARY TAK SZYBKO SIWIEJĄ!!![/CENTER]



[CENTER]MOJA RUDA (SONATA z Gończaków) MIAŁA TYLKO SIWĄ, BIAŁĄ GŁOWĘ
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5505/rudayetiiheikorb7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

[CENTER][SIZE=5][B]14 lat miała[/B][/SIZE][/CENTER]
[/quote]
Jest cudowna:loveu:
Ta biała głowa jest piękna- mnie rozczulają te białe głowy. Wczoraj widziałam Hani Dumkę (niemal rówieśnicę Rudej)- słabo słyszy i też ma białą głowę i na tym ,,tle" jej orzechowe oczy wygladają tak wyraziście i wogóle Dumka wygląda świetnie, podbiegała i się bawiła i przychodziła do mnie na pieszczoty...NO CUDO...zresztą ja ją bardzo kocham :loveu: Wogóle mam sentyment do starych psów. A Ogary (tak jak np AniW Bardzik- z wiekiem- nabierają urody i szlachetności i takiej świetnej patyny :lol: )

Widziałam też Zagraja- jest kapitalny (Haniu, fotki plizzzz-bo to się nie da opisac- to trzeba zaobaczyć- a i tak fotki nie oddadzą wdzięku i inteligencji Zagrajka)

Link to comment
Share on other sites

Niestety najbardziej aktualnych fotek nie mam. aparat w serwisie :placz:, a pożyczony będę miała dopiero wtorek-środa. Ale fotki robione mniej więcej tydzień temu:

[IMG]http://img447.imageshack.us/img447/1913/z1yn2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2995/z2yt8.jpg[/IMG]

Znalazłam fotki Gawry z tego okresu - okazuje się, ze Zagraj w ogóle nie jest do niej podobny. Szkoda, że nie mogę Wam pokazać jak śmiesznie się rozjaśnia :loveu:.
A Dumeczka sowoeje jakoś tak zupełnie inaczej niż Ruda - cały czas jest tak jakby przesiana. Ale wszystkie stare ogary są piękne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Jest cudowna:loveu:
Ta biała głowa jest piękna- mnie rozczulają te białe głowy. Wczoraj widziałam Hani Dumkę (niemal rówieśnicę Rudej)- słabo słyszy i też ma białą głowę i na tym ,,tle" jej orzechowe oczy wygladają tak wyraziście i wogóle Dumka wygląda świetnie, podbiegała i się bawiła i przychodziła do mnie na pieszczoty...NO CUDO...zresztą ja ją bardzo kocham :loveu: Wogóle mam sentyment do starych psów. A Ogary (tak jak np AniW Bardzik- z wiekiem- nabierają urody i szlachetności i takiej świetnej patyny :lol: )

Widziałam też Zagraja- jest kapitalny (Haniu, fotki plizzzz-bo to się nie da opisac- to trzeba zaobaczyć- a i tak fotki nie oddadzą wdzięku i inteligencji Zagrajka)[/quote]
WITAJ HANIU!!!
ALE MINA:
[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2995/z2yt8.jpg[/IMG]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]No a co z fotkami DUMKI???[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]O staruszkach też mówimy, chcę zobaczyc tę przesiana piękność, proszę!!![/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]No a co z fotkami DUMKI???[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]O staruszkach też mówimy, chcę zobaczyc tę przesiana piękność, proszę!!![/B][/SIZE][/FONT][/quote]


Jak tylko będę miała jakikolwiek aparat cyfrowy :roll: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']:multi: :multi: :multi: RANYYYY ale dzisiaj dzień...zajrzyjcie natychmiast do galerii ,,BAJAN...i my"...!!!!!!!!!!
[B][SIZE=6]HURRA HURRA HURRA[/SIZE][/B]
[B][SIZE=6]:laola: :laola: [/SIZE][/B][/quote]

[quote name='agag22']Widziałam- wspaniała wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

[quote name='odJuki']SUPER wiadomość!!! Poryczałam się z ... radości i wzruszenia:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: [/quote]

[quote name='Żaneta']:multi: :multi: :multi: :multi: [/quote]

[quote name='samograj'][CENTER][SIZE=6][B]NORMALNIE BOMBA!!!!![/B][/SIZE]
:multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :multi: :multi: :multi:
:cunao: :popcorn: :drink1: :beerchug: :cunao:
:laola: [/CENTER]
[/quote]

Oj dziewczyny, ja jestem permanentnie wzruszona, cieszę się, że odważyliśmy się pojechać i poznać go i wiem, że będziemy go kochać :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']Oj dziewczyny, ja jestem permanentnie wzruszona, cieszę się, że odważyliśmy się pojechać i poznać go i wiem, że będziemy go kochać :loveu::loveu::loveu:[/quote]
I ja się bardzo cieszę, że w Waszych sercach i w Waszym domku zamieszkał nowy piesio, na pewno odda Wam całe swoje serce!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]To ja pociągnę pasmo dobrych wiadomości![/B][/COLOR]
Na wątku węgrowskim już dziękowałam. Teraz zrobię to wśród "naszych".:loveu:

Dzięki ogromnej cierpliwości [B]marie[/B] (do mnie i nie tylko;)) oraz jej zaprzyjaźnionej drukarni udało nam się zebrać [SIZE=4][B][COLOR=Green]486[/COLOR] [/B][/SIZE]złotych, które dzisiaj wpłaciłam na szczeniaki z Węgrowa (minus 5 zł na AFN).
[SIZE=1]Oby nigdy nie trzeba było ich użyć !!![/SIZE].
A jak to było?
Zapytałam [B]marie[/B] czy mając dojście do drukarni i umiejętności zrobiłaby takie małe kalendarzyki kieszonkowe dla 3 - 4 osób ogaromaniaków i gończarzy. Ustaliłyśmy, że do każdego doliczymy 20 gr na Węgrów (min 30 szt do zamówienia) i...w rezultacie Marysia:loveu: siedziała nad kalendarzykami dla ponad 40 osób! Nawet nie wiem kiedy urosło to do takich rozmiarów, ale nie umiałam i ... nie chciałam odmawiać;)

[B][COLOR=Green]SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM FANATYKOM POLSKICH RAS GOŃCZYCH ZA ZAANGAŻOWANIE I SERCE BO WIĘKSZOŚĆ DAŁA WIĘCEJ NIŻ "USTAWA PRZEWIDUJE" ![/COLOR][/B]!!:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Jeszcze raz potwierdza się jaki pies, taki pan :evil_lol:
Nie mogłam niestety do wszystkich dotrzeć, być może więcej osób chciałoby taki gadżecik. ale mimo to mam nadzieję ,że w przyszłym roku odzew będzie równie duży... a może i większy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W'][COLOR=green][B]To ja pociągnę pasmo dobrych wiadomości![/B][/COLOR]
Na wątku węgrowskim już dziękowałam. Teraz zrobię to wśród "naszych".:loveu:

Dzięki ogromnej cierpliwości [B]marie[/B] (do mnie i nie tylko;)) oraz jej zaprzyjaźnionej drukarni udało nam się zebrać [SIZE=4][B][COLOR=green]486[/COLOR] [/B][/SIZE]złotych, które dzisiaj wpłaciłam na szczeniaki z Węgrowa (minus 5 zł na AFN).
[SIZE=1]Oby nigdy nie trzeba było ich użyć !!![/SIZE].
A jak to było?
Zapytałam [B]marie[/B] czy mając dojście do drukarni i umiejętności zrobiłaby takie małe kalendarzyki kieszonkowe dla 3 - 4 osób ogaromaniaków i gończarzy. Ustaliłyśmy, że do każdego doliczymy 20 gr na Węgrów (min 30 szt do zamówienia) i...w rezultacie Marysia:loveu: siedziała nad kalendarzykami dla ponad 40 osób! Nawet nie wiem kiedy urosło to do takich rozmiarów, ale nie umiałam i ... nie chciałam odmawiać;)

[B][COLOR=green]SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM FANATYKOM POLSKICH RAS GOŃCZYCH ZA ZAANGAŻOWANIE I SERCE BO WIĘKSZOŚĆ DAŁA WIĘCEJ NIŻ "USTAWA PRZEWIDUJE" ![/COLOR][/B]!!:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Jeszcze raz potwierdza się jaki pies, taki pan :evil_lol:
Nie mogłam niestety do wszystkich dotrzeć, być może więcej osób chciałoby taki gadżecik. ale mimo to mam nadzieję ,że w przyszłym roku odzew będzie równie duży... a może i większy.[/quote]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][B]PRZEGAPIŁAM[/B][/SIZE][/FONT]:placz: :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

To nie tak, że przegapiłaś ! Ja po prostu nie byłam w stanie wszystkiego obskoczyć i nie ogłaszałam tego na forum. Poszło pocztą pantoflową i z 3-4 zrobiły się 40 . Bardzo mi pomogła małgosia 1 , która zajęła się prawie wszystkimi gończymi. Ogarnięcie tego i dystrybucja okazały się naprawdę czasochłonne. Jeżeli uda się podjąć podobną inicjatywę w przyszłym roku to na pewno zorganizuję to lepiej (i wcześniej !!! )i będę mogła wziąć na siebie więcej osób.
A przy okazji Aniu - kłaniam ci się nisko za twój wkład w te psiaki , a zwłaszcza za to co zrobiłaś dla Żanetki, bo chyba widać teraz jak bardzo warto było :-)

Link to comment
Share on other sites

Popatrzcie na awatar Mmbbaj...cudo :multi:
Ja cały czas sie tak cieszę i nie mogę przestać, czytałam teraz galerę Mmbbaj i usmiechałam sie do siebie jak ten głupek do ekranu kompa i podśpiewywałam...nie kolędy bynajmniej ;)

AniuW: kapitalne wieści :loveu:
W przyszłym roku poprosimy na forum i duuuzo wcześniej (pomysł- trafił w 10 :multi: )
Samograj, a Ty kochana jesteś i kwita :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...