Jump to content
Dogomania

PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci


bea100

Recommended Posts

[quote name='jorge30']
...
Gajus Tropus - miodzio dla mojego zmysłu słuchu, interpretacji i treści wnoszonych.[/quote]
Dobrze powiedziane :smilecol:
Gdybyś był bliżej, to zaprosiłabym Cię wraz z lepszą połówką (i połówką w połówce) na babciny bigos (ugotowany jedną ręką HA :cool1: )

Dziękujemy pięknie Wszystkim za gratulacje (należą się one silnemu tandemowi Monia-Hania...!!!)

A jak poszło w Rybniku Chmurce Z Gończaków? Macie jakieś jej fotki?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='bea100']Kochani, no jestem, jestem, w całości (choć troszkę uszkodzona;) a co ja robiłam z nożem? nooo, nic takiego, kroiłam kiełbasę :evil_lol: i jestem zdolna wielce :-( łaaaaaaa :shake: jedni mieli nóż w wodzie a babcia w dłoni i tyle).
A ja jestem radosna bo w ND był Bławat-ROTTi ,,Poszły w Las". którego dawnoo nie widziałam. Wygrał z innym pieskiem z otwartej ( oba dostały bdb ocenę) ale nie to jest najwazniejsze/ bo jest to ogar-przytulanka-pies rodzinny-sama słodycz (od malucha taki był i taki..pozostał!!!)
No i co jeszcze mnie uradowało w ND? To, że Hanina dziewczynka Jeżyna Olfactus dostała Zw Mł i ukończyła Młodszy Championat (BRAWO!!!!)[/quote]
[SIZE=3]
[/SIZE] [SIZE=3][FONT=Verdana]No, dzięki Bogu, Bea, bo choć na harakiri to nie wyglądało - to jednak brzmiało groźnie... :chainsaw:[/FONT][/SIZE]


[SIZE=3][FONT=Verdana]A Bławat jest cudnym psem, o pięknych, melancholijnych uszach, jak już napisałam w „Wystawach”. Uwielbiam takie! Nie przejmuj się tym tylko bdb. jakiegoś sędziego bez gustu. Inny się na nim pozna.
Na szczęście poznał się na innych, którym już gratulowałam, teraz:
[/FONT][/SIZE][CENTER][SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=4][B][COLOR=MediumTurquoise]BRAWO JEŻYNA!!! :happy1:[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/SIZE]
[/CENTER]
[SIZE=3][FONT=Verdana] [/FONT][/SIZE]
[quote name='bea100']
Dogajka: cudny przydomek (i faktycznie przemyślany z każdej strony :multi: ), no kapitalny i świetnie w dodatku brzmiący :klacz:.
[/quote]


[quote name='jorge30']
Gajus Tropus - miodzio dla mojego zmysłu słuchu, interpretacji i treści wnoszonych.[/quote]
[SIZE=3]
Dziękuję za dobre słowa.[/SIZE]


[quote name='jorge30']Druga - ta gorsza połówka (właściciel tej częsci) bannerka KUMPLA [/quote]
[SIZE=3]
Dlaczego gorsza? Obie są w dechę!
Ten banerek tak mi się spodobał właśnie dlatego, że Kumpla mordeczki jest na nim tylko pół. I to czujne oczko! [/SIZE]:razz:

[SIZE=3] A jaki tam w domu macie podział na "połówki" [/SIZE]:Poland: [SIZE=3]to już nie wnikam...

[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']A jak poszło w Rybniku Chmurce Z Gończaków? Macie jakieś jej fotki?[/quote]
SPECIALY FOR BEA:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img396.imageshack.us/img396/1421/chmurkafc0.jpg[/IMG][/URL]
JESZCZE 3-4 Kg i będzie laska!!!
Trudno jej ograniczyc żarcie, bo otwiera wszystkie drzwi i je... je....i je!!!
Ale jest w dobrej kondycji i charakter ma super- tak fajnie sie przytula!!!

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie GAJUS TROPUS jeszcze.
O ile Tropus jest pięknie opisany to Gajus ma jeszcze znaczenie.

ubi tu Gaius, ego Gaia - z łacińskiego - gdzie ty (jesteś) Gajusem (tam) ja (jestem) Gają; gdzie ty jesteś panem i władcą, tam ja panią i władczynią.
Są to (oops - były to) słowa, które rzymska panna młoda wypowiada(ła) wchodząc do swego nowego domu (w grece hópou sy Gáios egō Gaïa).
Pozatym - ale tu juz nie jestem pewny GAIA - to zarówno w łacinie jak i grece - ziemia, w powiadaniach, mitologiach czesto traktowane jako matka ziemia.
Dobrze wrózy ;-) Oby Gaja była panną młodą i matką wielu ogarzych szczeniąt ;-)

PS. Po prawdzie w tym bannerku też mi sie podoba to oko - w połówce Madzi jest ...dostojność i uwaga, gotowość - taka ogarza ;), a ta moja połówka - jest w niej troche bystrości, dzikości, lasu i przygody...druga połówka ogara - dwie strony medalu :) Ania miała genialny pomysł z tym okiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jorge30']Odnośnie GAJUS TROPUS jeszcze.
O ile Tropus jest pięknie opisany to Gajus ma jeszcze znaczenie.

ubi tu Gaius, ego Gaia - z łacińskiego - gdzie ty (jesteś) Gajusem (tam) ja (jestem) Gają; gdzie ty jesteś panem i władcą, tam ja panią i władczynią.
Są to (oops - były to) słowa, które rzymska panna młoda wypowiada(ła) wchodząc do swego nowego domu (w grece hópou sy Gáios egō Gaïa).
Pozatym - ale tu juz nie jestem pewny GAIA - to zarówno w łacinie jak i grece - ziemia, w powiadaniach, mitologiach czesto traktowane jako matka ziemia.
Dobrze wrózy ;-) Oby Gaja była panną młodą i matką wielu ogarzych szczeniąt ;-)[/quote]
SŁAWEK!!!
POWALIŁEŚ MNIE NA OBIE ŁOPATKI!!!
Czy ta wiedza to też w ramach agentury 30, jorge 30???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jorge30']Gajus ma jeszcze znaczenie.

ubi tu Gaius, ego Gaia ;-)[/quote]
Czy jesteś pewien Jorge 30 ? Zawsze słyszałam,że te słowa rzymskiej przysięgi tłumaczą się: Gdzie ty jesteś Gajusie, tam ja, wyrażaja wierność i jednomyślność.

Link to comment
Share on other sites

:D tak, to też w ramach agentury.
Podałem szczerze powiedziawszy za Kopalińskim - a temu panu raczej ufam. Moze warto by sprawdzić inne źródła??
Ale wsumie także twoje wyjaśnienie prowadzi do tego samego.
Gdzie Ty Gajusie, tam ja Gaja - czyli wierna swemu panu i władcy - jednocześnie będąc panią i władczynią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jorge30']Odnośnie GAJUS TROPUS jeszcze.
O ile Tropus jest pięknie opisany to Gajus ma jeszcze znaczenie.

ubi tu Gaius, ego Gaia - z łacińskiego - gdzie ty (jesteś) Gajusem (tam) ja (jestem) Gają; gdzie ty jesteś panem i władcą, tam ja panią i władczynią.
Są to (oops - były to) słowa, które rzymska panna młoda wypowiada(ła) wchodząc do swego nowego domu (w grece hópou sy Gáios egō Gaïa).
Pozatym - ale tu juz nie jestem pewny GAIA - to zarówno w łacinie jak i grece - ziemia, w powiadaniach, mitologiach czesto traktowane jako matka ziemia.
Dobrze wrózy ;-) Oby Gaja była panną młodą i matką wielu ogarzych szczeniąt ;-)
[/quote]

Oczywiście, Sławku, imię Gaja zostało przeze mnie wybrane celowo: bogini Ziemi, natury itp. Zresztą nasz "gaj" i "zagajnik" też od tego pochodzą.
Ale o tej sentencji ślubnej nic nie wiedziałam! A to ciekawe!

Sabinko, chętnie pogrzebię i sprawdzę i tę Twoją interpretację, bo Kopaliński pisze dokładnie tak, jak zacytował Jorge:

[SIZE=3]"[B]ubi tu Gaius, ego Gaia[/B] łac., gdzie ty (jesteś) Gajusem (tam) ja (jestem) Gają; gdzie ty jesteś panem i władcą, tam ja panią i władczynią. [/SIZE]
[FONT=&quot][SIZE=3]Etym. - z Plutarcha ([I]Moralia[/I], Kwestie rzymskie, 271E); cytowane jako słowa, które rz. panna młoda wypowiadać miała wchodząc do swego nowego domu (gr. [I]hópou sy Gáios egō Gaïa".

[/I]Ale ta jednomyślność i wierność też się, wydaje mi się, da z tego wyprowadzić". Bo to właśnie tylko INTERPRETACJA tego, że "gdzie ty - tam ja; czym ty - tym ja".[/SIZE]
:calus:
[/FONT] [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:CSnd%28%27play%27,%27document.a05478%27,%27../mp3/05478.wma%27%29"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gayka']Kochani, pomocy!!! chcemy sie pochwalić Kalifem ( bo juz całkiem wielki) a umiejętności techniczne żadne, kto nam wstawi parę fotek??[/quote]

[FONT=Verdana]Ładnie się nazywasz, to Ci pomogę. To bardzo proste, chociaż tekstu będzie dużo, bo nie wiem, jak zaawansowaną jesteś użytkowniczką komputera, ale idź za informacjami napisanymi wytłuszczonym drukiem, ponieważ one są najistotniejsze.[/FONT]
[FONT=Verdana]Robisz tak:[/FONT]
[B][FONT=Verdana]1[/FONT][/B][FONT=Verdana].[B]otwierasz sobie stronę w Dogomanii[/B], jak zwykle tak, jakbyś chciała odpowiedzieć na post (coś tam piszesz bla-bla-bla... ) i tu nagle chcesz to zilustrować zdjęciem. Bez paniki ustawiasz sobie kursor od nowego akapitu i[/FONT]
[B][FONT=Verdana]2.[/FONT][/B][FONT=Verdana] [B]otwierasz sobie nowe okno[/B] (bo tak jest najwygodniej, ale możesz też najpierw wejść na stronę, którą Ci zaraz podam, a jak już skopiujesz odpowiedni link to wtedy otworzysz sobie Dogomanię i wstawisz go tam, gdzie teraz czeka sobie spokojnie Twój kursor). Otwieranie drugiego okna wygląda następująco: klikasz w „Plik” i „Nowe okno” (w „Firefoksie”, jeśli z niego korzystasz) lub „Plik”, „Nowa” – i tu przytrzymujesz, żeby się otworzyło dodatkowe okienko, na górze którego widzisz napis „Okno” i w to klikasz (w „Explorerze”), na skróty w "Firefoxie" i „Explorerze tylko naciskasz jednocześnie Ctrl i N. Masz więc już to drugie okno, a [/FONT]
[B][FONT=Verdana]3. w nowym oknie otwierasz stronę:[/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][URL]http://www.imageshack.us/[/URL] [/FONT][/B][FONT=Verdana]która jest jedną z wielu, umożliwiających wklejanie zdjęć na fora[/FONT]

[B][FONT=Verdana] 4. klikasz w „Przeglądaj” – [/FONT][/B][FONT=Verdana]ukazuje Ci się zawartość Twojego komputera, więc szukasz wybranego zdjęcia[/FONT]
[B][FONT=Verdana]5. zaznaczasz to zdjęcie kursorem i klikasz w „Otwórz”[/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana]6. następnie klikasz w „host it!”[/FONT][/B][FONT=Verdana](czasem trzeba chwilę poczekać, bo Twoje zdjęcie się ładuje); O, już je widzisz na małym obrazku![/FONT]
[B][FONT=Verdana]7. klikasz w górny link , poniżej zdjęcia, czyli w ten, przy którym jest napisane „[/FONT][/B][B][COLOR=#111111][FONT=Verdana]Hotlink for forums (1)”, zaznaczając go (lewym klawiszem myszy) i kopiując (prawym klawiszem myszy)[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#111111][FONT=Verdana]8. to, co skopiowałaś wklejasz („Paste”) na Dogomanię[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#111111][FONT=Verdana], tam gdzie czeka Twój kursor.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#111111][FONT=Verdana]To naprawdę proste. Zrób raz sama, a nie tylko będziesz z siebie dumna, ale i staniesz się niezależna od łaski ewentualnych ”wstawiaczy” Twoich zdjęć. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#111111][FONT=Verdana]Trzymam kciuki! :kciuki:[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]instrukcja wklejania[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Najpierw wchodzimy na stronę [B][URL="http://www.imageshack.us/"][COLOR=#800080]http://www.imageshack.us[/COLOR][/URL][/B] następnie klikamy przycisk „PRZEGLĄDAJ”' wybieramy zdjęcie, które chcemy sobie wyexportować na serwer image, czyli szukamy zdjęcia zapisane w swoim komputerze, gdy wybierzemy, klikamy „otwórz”...(pojawi nam się link do zdjęcia w okienku obok napisu „PRZEGLĄDAJ”) wtedy klikamy na napis w lewym dolnym rogu: „Host It!” i czekamy teraz, aż nam się wyexportuje... Następnie widzimy dużą stronę :u góry 4 linki , zdjęcie wybrane po lewej stronie ( na czarnym pasku podany jest rozmiar zdjęcia ), a pod spodem 5 linków. Wybieramy 2 link od samej góry , zaznaczamy go i kopiujemy a następnie wklejamy do postu. W poscie będzie identyczne małe zdjęcie z czarnym paskiem. Można użyć 1 linku pod zdjęciem pod warunkiem, że będzie miało małe wymiary (poniżej 500x500pikseli i ok. 20 kB) i nie obciąży serwera!!![/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]POWODZENIA!!! [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#444444][FONT=Verdana]NAJLEPIEJ, PRZED WKLEJANIEM ZMNIEJSZYC ZDJĘCIĄ DO ROZMIARU NAJLEPIEJ 400 x 400PIKSELI, BO ŁADNIE WYGLĄDA- NIE ZA DUŻE, NIE ZA MAŁE!!![/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana][SIZE=2]Można kliknąć, prawy klawisz myszki i wybrać opcję:[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana][SIZE=2]OTWÓRZ ZA POMOCĄ np. microsoft office picture menager [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana][SIZE=2]i na pasku u góry wybrać [B]obraz [/B]i opcję [B]przytnij,[/B] jeśli chcesz wyciąć jakiś fragment, lub od razu [B]zmniejsz rozmiar [/B]i w pierwszym okienku wpisz 400 i potem OK. Potem [B]plik [/B]i [B]zapisz jako- [/B]wpisz nazwę i wybierz folder docelowy. Potem z niego będziesz eksportować na serwer image shack.[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#444444][FONT=Verdana][SIZE=2]MAM NADZIEJĘ, ŻE NIE NAMIESZAŁAM!!![/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']ALEŚMY SIĘ RAZEM SPRĘŻYŁY:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Rzeczywiście, cóż za koordynacja! Byłam tylko o minutę lepsza!

Gayko, Samograjka ma rację:musisz zmniejszyć swoje zdjęcia (ale możesz to zrobić również na swoim dysku) do rozmiarów co najwyżej 500x500.

Link to comment
Share on other sites

BRAVISSIMO Dogaja:
Gaja-w Grece ZIEMIA-MATKA (w mit. Wszechrodzicielka i boginii płodności znająca tajemnice Przeznaczenia...:multi: ),,,pięknie prawda?
No i jeszcze jest ,,Gaja Teoria" -czyli ,,żywa materia" ...po prostu CUDNOŚCIOWO :multi: i wspaniale się zapowiada hodowla z takim przydomkiem :p

A ja wczoraj się dowiedziałam, że słowo DUNIA znaczy bardzo wiele w języku...arabskim (jest to w wolnym tłumaczeniu=szeroko pojęty Wewnętrzny Świat każdej żywej istoty)...a ja goopia sądziłam, że to ,,tylko" imię ze Wschodu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']BRAVISSIMO Dogaja:
Gaja-w Grece ZIEMIA-MATKA (w mit. Wszechrodzicielka i boginii płodności znająca tajemnice Przeznaczenia...:multi: ),,,pięknie prawda?
No i jeszcze jest ,,Gaja Teoria" -czyli ,,żywa materia" ...po prostu CUDNOŚCIOWO :multi: i wspaniale się zapowiada hodowla z takim przydomkiem :p

A ja wczoraj się dowiedziałam, że słowo DUNIA znaczy bardzo wiele w języku...arabskim (jest to w wolnym tłumaczeniu=szeroko pojęty Wewnętrzny Świat każdej żywej istoty)...a ja goopia sądziłam, że to ,,tylko" imię ze Wschodu :evil_lol:[/quote]
ALE WY UCZONE JESTEŚCIE!!! A JAKIE POSZUKIWACZKI ZNACZEŃ ,RAZEM Z [B]jorge30!!![/B]
Jak tam ręka Beatko???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']ALE WY UCZONE JESTEŚCIE!!! A JAKIE POSZUKIWACZKI ZNACZEŃ ,RAZEM Z [B]jorge30!!![/B]
Jak tam ręka Beatko???[/quote]
Lewa dłoń-mam i palcyma-władam :cool3:
A tak na poważnie to dobrze, że ścięgna całe (będzie dobrze choć chwilowo jestem... jednoręki bandyta :razz: i nienawidzę kiełbasy krakowskiej :evil_lol: ).
Co do tej uczoności to :shake: ale poszukiwać bardzo lubię i owszem :lol:

Swoją drogą ciekawa jestem co też Jola wymyśli do piątku za przydomek?
Proponowałam jej łacinę, ale wiem, że będzie po naszemu ...?:p

Link to comment
Share on other sites

[B]Bea, specjalnie dla ciebie :lol:

[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/197/b848a4863f9ce369.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/188/66237df90d08bd9d.jpg[/IMG][/URL]

[B]zdjęcia jeszcze cieplutkie, bo z wczoraj! Dunieczka nareszcie ślicznie pozowała :loveu: (bo ona chyba tak lubi aparat jak Bajan :evil_lol:)



[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj'][B]Bea, specjalnie dla ciebie :lol:

[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/197/b848a4863f9ce369.jpg[/IMG][/URL]

[/quote]

[COLOR=Navy][B]Czy kto widział pierś dumniejszą niż ma Dunia?
TOŻ TO PIERŚ NA MEDALE!!![/B][/COLOR]

[quote name='bea100']BRAVISSIMO Dogaja:
Gaja-w Grece ZIEMIA-MATKA (w mit. Wszechrodzicielka i boginii płodności znająca tajemnice Przeznaczenia...:multi: ),,,pięknie prawda?
No i jeszcze jest ,,Gaja Teoria" -czyli ,,żywa materia" ...po prostu CUDNOŚCIOWO :multi: i wspaniale się zapowiada hodowla z takim przydomkiem :p

A ja wczoraj się dowiedziałam, że słowo DUNIA znaczy bardzo wiele w języku...arabskim (jest to w wolnym tłumaczeniu=szeroko pojęty Wewnętrzny Świat każdej żywej istoty)...a ja goopia sądziłam, że to ,,tylko" imię ze Wschodu :evil_lol:[/quote]

[COLOR=DarkSlateBlue][B]A ja wyczytałam, że w języku swahili [I]Dunia[/I] znaczy [I]świat.[/I] I co ty na to Babciu Ogórkowa?
A to rozumiesz: [I]"[/I][/B][B][I][SIZE=-1]Hii ndiyo njia ambayo mashahidi na waamini wasio na idadi wameifuata kwa karne zote katika [U]dunia[/U] yote." ? :thinkerg:
[/SIZE][/I][SIZE=-1]
Niestety, nie licz na mnie... Wiem tylko, że to z jakichś poważnych... pism watykańskich![/SIZE][/B][/COLOR]

[quote name='samograj']ALE WY UCZONE JESTEŚCIE!!! A JAKIE POSZUKIWACZKI ZNACZEŃ ,RAZEM Z [B]jorge30!!![/B]
[/quote]

[B][COLOR=DarkSlateBlue]A swoją drogą, nieźle nas tutaj wszystkich zdopingowało do poszukiwania znaczeń! Widać, wystarczy rzucić dobry pretekst, żeby obudziły się w nas dusze szperacze!

[/COLOR][/B][CENTER][B][COLOR=DarkSlateBlue]:turn-l: :czytaj: :PROXY5:[/COLOR][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj'][B]Bea, specjalnie dla ciebie :lol:[/B]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/197/b848a4863f9ce369.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/188/66237df90d08bd9d.jpg[/IMG][/URL]

[B]zdjęcia jeszcze cieplutkie, bo z wczoraj! Dunieczka nareszcie ślicznie pozowała :loveu: (bo ona chyba tak lubi aparat jak Bajan :evil_lol:[/B]
[/quote]
PIĘKNE!!! JAKA INWENCJA TWÓRCZA, NA 6 Z + !!!

[quote name='dogaja'][COLOR=navy][B]Czy kto widział pierś dumniejszą niż ma Dunia?[/B][/COLOR]
[B][COLOR=navy]TOŻ TO PIERŚ NA MEDALE!!![/COLOR][/B]



[CENTER][B][COLOR=darkslateblue]:turn-l: :czytaj: :PROXY5:[/COLOR][/B][/CENTER]
[/quote]
"JESTEM !!! CZEKAM!!! PODZIWIAJCIE I MEDALE WIESZAJCIE!!!" mówi DUNIA
p.s. SUPERADEKWATNE EMOTKI!!! TY TO MASZ POCZUCIE HUMORU!!!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=6][COLOR=darkgreen][B]Witajcie Kochani Psiarze![/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=6][COLOR=#006400]Chciałam złożyć życzenia urodzinkowe dla wszystkich ogarków urodzonych dzisiaj 5 października.[/COLOR][/SIZE][/B]

[IMG]http://images1.fotosik.pl/199/95e0b92daa495eabmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images3.fotosik.pl/190/694fc20efb1e3257med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...