Jump to content
Dogomania

Hubertus


Tilia

Recommended Posts

Spoko Carragan , nikt mu nie bedzie kazal biegac w Hubertusie, mozna sprawdzic tyko czy ma smykalke do biegu podstawiajac mu pod nos wabik i pomalutku ciagnac na dystansie doslownie paru metrow . To mu na nogi nie zaszkodzi , a tam wogole to co mu bylo . Bo ja to jestem przewrazliwiona na punkcie tego tematu , wiec moze bym mogla cos doradzic .

Link to comment
Share on other sites

dzieki za checi Bagi.Doceniam ale na szczescie juz nie ma co radzic (ufff).Malenstwo mialo mlodziencze zapalenie stawow i dopiero niedawno przestalo brac antybiotyk,jest zdrowy i 26.IX wyjdzie na PIERWSZY (!)spacer (chyba mi reke urwie,przemianiuje go juz na Wyrwiraczke :wink: ).Mielismy go wziac na klubowke aby sie oswajal z atmosferka ale byl nieszczepiony.Eh a co do tego biegu to lepiej nei bede w nim wyrabiac instynktu pogoni gdyz sasiedzi maja koty.W sumie po prostu chcialabym aby Cerry pobawil sie z jakimis cywilizowanymi psami bowiem jest jak sie domyslasz strasznie wyposzczony(w domu sa dwa inne psy ale one nie za bardzo chca....).pijmy za to aby zapalenie nigdy wiecej go nie dopadlo :drinking: :wink:

Link to comment
Share on other sites

carragan,

no widze, że złapałaś smykałke do chartow <czyt. wpadłaś po uszy w charty> :lol: :lol: :lol: Kiedy sie wreszcie poznamy, tzraba by znaleźć okazje 8)

Mnie nie będzie w Świerklancu, wstyd się przyznać, ale jeszcze nigdy nie bylam na Hubertusie, zawsze coś wypadało :oops: . Za to ma byc moja znajoma z jej tatą (charciarzem 8) ) mam nadzieje, że w koncu zdecydują się na cp (Bagi, to Ci, którzy mieli cp od szmusrlo z miotu w `86 :P ).

Za to napewno będę w Pmiechowku i odbije sobie klubówke i Hubertusa :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Instynkt pogoni kazdy prawdziwy chart ma we krwi . No chyba ze nie jest tak naprawde chartem . Jesli ma instynkt , to nie pobudzanie go i tak nic nie da , bo wczesniej czy pozniej sie ujawni . Masz charta i koniec . Chociaz z drugiej strony , wiem ze wilczarze bardzo czesto maja zupelny brak popedu lowieckiego . To juz zupelnie inna kwestia , czasem wydaje mi sie ze X grupa FCI , to nie jest dla nich miejsce . Natomiast np. deery biegaja wysmienicie , a mozna je rowniez super socjalizowac z innymi zwierzetami domowymi i jest spokoj . Daja sie odwolac .

Co do moich CP , to z pieciu dwa daja sie odwolac bezwzglednie nawet od zwierzyny na polu . Jeden czasem , ale z reguly , przebiega jeszcze troche i wraca . Natomiast dwa , to typowe klusery i stare wyjadacze , owszem wroca ,ale za godzine i prosto do domu (zawsze puszczam je w kagancach lub wybieguje przy rowerze na smyczy) .

Link to comment
Share on other sites

Moja Mała biega (z dużą pasją) na coursingach, ale na codzień jest "normalna"- odwoływalna :) nic jej to nie zmieniło, a radochę ma :D

Za tydzień będziemy "sprawdzać" Drugą w Pomiechówku- trzymajcie kciuki :) :) Dwie siostry Małej nie chcą biegać w coursingach :(

Link to comment
Share on other sites

wiem i zobaczymy co czas przyniesie,chociaz nie sadze aby z niego byl typ klusownika,ale wiesz nie moge za to reczyc.Przekonamy sie za jakis czas :) .Do Whippetki -No widzisz przyszla kryska na urwiska :) .Bagi beda braly Twoje charciory udzial w Hubertusie ?

Nie przejmuj sie moze bedzie chciala biegac,badz co badz ma za przyklad Mala :)

Link to comment
Share on other sites

czy to tylko u mnie to forum tak fatalnie działa od wczoraj?...

Carragan- wydaje mi się, że z Dru nie będzie problemu, ganiają po łąkach po kilka godzin dziennie, tak sobie je obserwuję, i już się cieszę że będą kiedyś obie startować w coursingach :) :) A Mała też miała enostozę, a właściwie ślady enostozy- objawy występowały jakieś 2 dni. Miała jakieś 5-6 miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

Ma nadzieje ze tak , choc Puniu w Swierklancu przcial sobie sciegno i nie wiem czy bedzie juz mogl pobiec , Boruta pobiegnie i moze Surma jesli do tego czasu skonczy cieczke (choc jesli bedzie pokryta , to tez nie wiem ) w kazdym razie ja bede , bo przywoze swoja maszyne . Dlatego beze mnie Hubertus sie nie odbedzie :)

Reszta moich CP generalnie nie biega , Biedronka , bo nie da z siebie zrobic barana i biegac za jakas reklamowka na sznurku , a jak to widzi , to patrzy na nas pytajaco " i co ja niby mam za tym biegac ????" , A Smuga (Misza ) to pies (suka) po przejsciach i nie odchodzi ode mnie na 4 m .

Link to comment
Share on other sites

eh to sobie z Cerrym poogladamy charciory,moze sie zalapiemy na jakas zabawe mlodzikow.Ogolnie to mi sie wydaje ze nie bedzie mial chetki biegac za reklamowka bo na podworku za szmata tez niechce 8) .Swoja droga listopad pomylil mi sie z pazdziernikiem jak to zawsze u mnie :-? .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...