Jump to content
Dogomania

Hubertus


Tilia

Recommended Posts

Jako osoba mocno niedoinformowana w tej kwestii poproszę o dokadne (łopatologiczne wręcz) info na temat Hubertusa. Jak do tej pory wiem tylko, że odbędzie się 11.X w Świerklańcu (czy tam gdzie była wystawa??), nie wiem jak to będzie godzinowo, czy jest sens zgłaszać jeszcze na niedzielę 12.X do Legionowa (potrzebuję wystawę w październiku), gdzie i kiedy zgłaszać psa, czy będą wymagali kagańców- no jak widać nic nie wiem :(

z góry dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

W zeszłym roku Hubertus zaczął się o 12.00, a skończył ok. 17.00.

Kagańce nie były potrzebne.

Zgłaszać wcześniej nie trzeba.

Na wszeliki wypadek podaję Ci numery telefonów:

Jola Gajda - 0 605 12 78 75

Basia Sroka - 0 503 44 27 29 albo napisz do Lazarów.

Hubertus będzie w tym samym miejscu co wystawa.

W programie m.in.:

- próby pracy chartów

- pokazy sokolników

- pogoń za lisem

- koncert sygnałów

Nie dostałaś ulotki na klubówce?

Link to comment
Share on other sites

Charciara :) :) :) dziękuję. Nie dali mi ulotki paskudy. No, to pozostaje jeszcze wyprosić samochodzik od kochanej rodzinki...

Amster :) Zabrze to niegłupi pomysł, tylko wtedy jeszcze jakiś nocleg by się pewnie przydał?.. Kto jeszcze zostaje na Zabrze? W ogóle przyjmują jeszcze zgłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

Bagi :) czyli jakaś impreza?.. :drinking: do kiedy przyjmują zgłoszenia na Zabrze? Kto się wybiera?

znowu :drinking:

ja już swój roczny limit wyczerpałem...

a tak na serio to ja bym baaardzo chciał, ale zważywszy na pewne komplikacje jakie nastapiły w moim zyciu cieniutko to widze.

Link to comment
Share on other sites

My będziemy i na Hubertusie i na Zabrzu, zgłoszenie już wysłane.

Tilia, zgłaszaj szybko bo masz czas tylko do końca tygodnia.

Ja mimo wszystko zgłaszam swój udział na Zabrze, ale zamierzam jako asystent. Akurat te suki które by biegały są w wybitnie niewystawowej kondycji, a z czterema to ja absolutnie nie zamierzam jechać.

Tak więc zaliczyłbym chetnie asystenturę u p. Borkowskiego i mam nadziję, że sporo chartów się do niego wybierze.

Link to comment
Share on other sites

W Listopadzie jest Hubertus ?A moga byc psy ktore nie uczestnicza w Hubertusie tylko chca popatrzec na kuzynow ? :)

chyba nie ma przeciwwskazań, nawet chyba będą mogły sobie pobiegać. skoro nie ma zgłoszeń przed imprezą to każdy kto przyjdzie może się zgłosić na miejscu

Link to comment
Share on other sites

chyba tanecznych, w roli prowadzącego Siwy, w roli partnera Tomek :lol:

Tanie cbrutalny pt. "Jak Cię złapię to Cię zjem"

no no no

niech no Siwy się tak nie stawia. Może lepiej będzie jak ja poprowadzę w tym układzie.

A skoro Rotti o układach mowa, to sobie z Siwym przetrenujemy (o ile dojadę) na Hubertusie to obmacywanie i oglądanie ząbków. Wtedy na wystawie wszystko już będzie w porządku. albo poproszę handlerkę Siwego, żeby pokazała co on tam ma w tej szczęce.

Ja już wiem, że z Siwym trzeba po dobroci i powoli, a nie od razu łapy do pyska pchać.

Link to comment
Share on other sites

eh no widzicie jak sie ciagle myle :oops: .Pokornie prosze o wybaczenie :) .Od niedawna jestem wlascicielka charta i nie za bardzo znam jeszcze ich "swieta narodowe " :wink: .Obiecuje ze z czasem sie poprawie.Bagi 4 m-ce to chyba jednak za malo.Poza tym mial pewne klopoty z lapami i biega nie za pewnie jeszcze wiec raczej jak narazie nie ma sensu go wystawiac do Hubertusa 8) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...