Jump to content
Dogomania

CIBAU


Saint

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Moim zdaniem tylko linia CIBAU z Farminy jest godna polecenia, tańsze karmy tej firmy są beznadziejne - pies robi po nich olbrzymie kupy i do tego często. Podarowałam worek innemu psu, kiedy to stwierdziłam /inna wielkość, wiek, płeć niż mój/ i to samo.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Pysioo']Będę wdzięczna za opinie na temat karmy firmy Farmina. Chodzi mi konkretnie o Team Breeder Puppy Fish & Rice (ewentualnie CIBAU Puppy Fish & Rice).
[URL="http://www.farmina.com/?q=pl/content/product/team-breeder-puppy-fish-rice"]http://www.farmina.com/?q=pl/content/pr ... -fish-rice[/URL]
[URL="http://www.farmina.com/?q=pl/content/product/cibau-puppy-fish-rice"]http://www.farmina.com/?q=pl/content/pr ... -fish-rice[/URL][/QUOTE]

Też mnie ciekawi ta karma: TEAM BREEDER ....

Czy ktoś ma pojęcie o dawkowaniu tej karmy ?
nigdzie w necie nie mogę znaleźć info na ten temat ....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='wire fox']Moim zdaniem tylko linia CIBAU z Farminy jest godna polecenia, tańsze karmy tej firmy są beznadziejne - pies robi po nich olbrzymie kupy i do tego często. Podarowałam worek innemu psu, kiedy to stwierdziłam /inna wielkość, wiek, płeć niż mój/ i to samo.[/QUOTE]

Nad cibau pod względem jakości jest N&D - skład bardzo interesujący - porównywalny do orijen czy totw, jednak pies nawet powąchać nie chce (próbowałam wszystkie smaki ). Z resztą masz rację happy dog i inne są do d...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

witam znalazłam tą stronę szukając karmy cibau w sklepach internetowych. Ja jestem właścicielką strasznie wybrednego westa przetestowałam już chyba większość karm dostepnych na rynku i niestety mój Wafelek szybko się nimi nudził. Karmę Cibau kupiłam bendąc na wczasach w Krakowie i muszę powiedzieć że mój piesio się zachwycił wręcz pożera ta karme pochłania jak żadną inna. Jestem bardzo zadowolona tym bardziej że Wafel jest alergikiem a po tej karmie skora i sierść OK kupa w porządku a przedewszystkim dopisuje apetycik.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Padali']Nad cibau pod względem jakości jest N&D - skład bardzo interesujący - porównywalny do orijen czy totw, jednak pies nawet powąchać nie chce (próbowałam wszystkie smaki ). Z resztą masz rację happy dog i inne są do d...[/QUOTE]
Czy mam rozumieć z tej wypowiedzi że happy dog też produkowana jest przez Farmina? mam obecnie małe opakowanie ale jakoś znaleźć nie potrafię na nim nic...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Evelynkaa']Czy mam rozumieć z tej wypowiedzi że happy dog też produkowana jest przez Farmina? mam obecnie małe opakowanie ale jakoś znaleźć nie potrafię na nim nic...[/QUOTE]


- Hmmm..... jesli masz na mysli Happy Dog to niestety nie ale jesli Fun Dog to tak :] - według mojej wiedzy jest to dolna linia tej firmy

tu naskrobałem nowy temat dotyczący farminy moze admini coś z tym zrobią bo ta karma jest chyba coraz bardziej popularna

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238118-Farmina"]
http://www.dogomania.pl/forum/threads/238118-Farmina[/URL]

Edited by heraon
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Dawkowanie:

[B]Toy[/B]: Yorkshire, Chihuahua...:
1-5 kg: 30-100 g,
5-10 kg: 100-170 g

[B]Small[/B]: Terrier, Poodie, Spaniel, Shar Pei... :
10-20 kg: 170-280 g
20-30 kg: 280-350 g

[B]Medium[/B]: Husky, Collie, Setter...:
30-40 kg: 350-450 g

[B]Large[/B]: Rotriever, Shepherd, Rottweiller, Malamute...:
40-50 kg: 450-540 g
50-60 kg: 540-600 g

[B]Giant[/B]: Pyrenean, St. Bernard...
+60 kg: 600-750 g

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='lilia1983']Wiecie może gdzie w Rzeszowie można kupić linię Cibau lamb&rice i w jakiej cenie? Dotąd zamawiam w internecie, ale może jest gdzieś tu dostępna?[/QUOTE]

Na Nowym Mieście lecznica Aga mat - w ich sklepie jest. Ceny nie znam niestety

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='andromeda']Czy może mi ktoś podać skład karmy z worka. Chodzi mi o Cibau z rybą i ryżem dla psów dorosłych.[/QUOTE]

W załączeniu przesyłam dokładny skład karmy Cibau z rybą i ryżem.
Gdybyście mieli dodatkowe pytania, piszcie :)

Ktoś kiedyś napisał, kilka lat temu, że Farmina konserwuje karmy BHA czy BHT. Nie jest to prawda. W karmach Farminy nie znajdziecie tego rodzaju konserwantów. Jedną cech metod produkcji karm Farmina jest wykorzystanie systemu Long Life Vitamins, dzięki któremu witaminy dodawane są do karmy dopiero po procesie wytłaczania. Oznacza to, że produkt ma dłuższy termin przydatności do spożycia bez konieczności stosowania substancji chemicznych.
Zapraszam też do odwiedzenia strony farminapolska.pl

Ania[attachment=2495:10186.attach]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Cibau lamb&rice zmieniło tabelkę dawkowania chrupek. Poniżej rasa, waga psa i dawkowanie:

[B]Toy[/B]:
Chihuahua, 2 kg: 35-60 g
Yorkshire 5 kg: 70-125 g

[B]Small[/B]:
Spaniel, Poodle, 10 kg: 115-210 g
Terrier

[B]Medium[/B]:
Beagle, 15 kg: 155-285 g
Shar-Pei, Husky, 20 kg: 190-360 g
Setter, Collie 25 kg: 230-420 g

[B]Large[/B]:
Rotriever, Shepherd, 30 kg: 260-485 g
Rottweiller, 40 kg: 325-600 g
Malamute 50 kg: 385-715 g
[B]
Giant[/B]:
Pyrenean, 60 kg: 440-820 g
St. Bernard 70 kg: 495-920 g

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Cibau sensitive fish - mini breed. "Kompletna, zbilansowana karma dla dorosłych psów małych ras. Pomaga rozwiązać problemy z pojawiającymi się alergiami oraz stanami zapalnymi".

Skład:
Ryż 55%
Suszone ryby 28%
Olej z ryb 8%
Suszona pulpa buraczana 5%
Olej roślinny 2%
Mono-fosforan wapnia
Chlorek sodu
Węglan wapnia
Chlorek potasu
Suszone drożdże piwne 0,3%

Plus składniki uzupełniające: witaminy, minerały których nie przepisuję.

Analiza składników:

Białko surowe 24%
Oleje i tłuszcze surowe 12%
Włókno surowe 2%
Popiół surowy 6,5%
Wapń 1,2%
Fosfor 0,9%

Dawkowanie:
Waga psa - Ilość chrupek
2kg 35-60g
4kg 55-100g
6kg 75-140g
8kg 95-175g
10kg 110-205g
12kg 130-235g
14kg 145-265g
15kg 150-280g

Link to comment
Share on other sites

Cibau lamb&rice. Jagnięcina i ryż. "Kompletna, zbilansowana karma dla dorosłych psów z problemami trawienia i alergiami".

Widzę, że trochę zmieniły się proporcje w składzie w porównaniu z wcześniejszymi wpisami. Podaję skład z mojej torebki karmy.

Skład:
Suszone mięso jagnięce 28%
Ryż 28%
Kukurydza 23%
Tłuszcz z kurczaka 5%
Mączka rybna
Suszona pulpa buraczana 4%
Suszone całe jaja 4%
Olej z ryb 2%
Olej roślinny 1%
Chlorek sodu
Suszone drożdże piwne 0,3%

Plus składniki uzupełniające: witaminy, minerały których nie przepisuję.

Analiza składników:

Białko surowe 23%
Oleje i tłuszcze surowe 10%
Włókna surowe 2%
Popiół surowy 7%
Wapń 1,2%
Fosfor 0,9%

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...