Jump to content
Dogomania

SKANDAL,FATALNY WERDYKT, UKŁADY, NIEUCZCIWOŚĆ NA WYSTAWIE...


MSMIMI

Recommended Posts

Mam lepsza perelke :D pies wg sedziego "za dlugi wlos jak na ten wiek" no i za dobre zachowanie na ringu jak na psa mysliwskiego (tzn, nie rzucal sie jak swinia na sznurku, w przeciwienskiego do reszty stawki ;P)
Ale to czeeesi :evil_lol: tutal to uklady i ukladziki :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Talagia']Mam lepsza perelke :D pies wg sedziego "za dlugi wlos jak na ten wiek" no i za dobre zachowanie na ringu jak na psa mysliwskiego (tzn, nie rzucal sie jak swinia na sznurku, w przeciwienskiego do reszty stawki ;P)
Ale to czeeesi :evil_lol: tutal to uklady i ukladziki :)[/quote]

Hehe, takie kwiatki tez juz slyszalam...'za dojrzaly jak na swoj wiek'i to bylo u nas w klasie posredniej, tydz. wczesniej w Budapeszcie byl akurat na klase mlodziezy;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='cenzo']Hehe, takie kwiatki tez juz slyszalam...'za dojrzaly jak na swoj wiek'i to bylo u nas w klasie posredniej, tydz. wczesniej w Budapeszcie byl akurat na klase mlodziezy;)[/quote]

U nas sędzia wpisał "najbardziej dorosła w stawce", w klasie otwartej dodam, tylko że moja miała 2,5 roku a tamte 4,5 - 5 lat,
Ale jedna z konkurentek nie miała w ogóle włosa i wyglądała jak nieopierzona młodzież i oczywiście wygrala bo należała do znajomego hodowcy pana sędziego a już czas na szczeniaki więc trzeba skończyć czempionat.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...