Jump to content
Dogomania

SKANDAL,FATALNY WERDYKT, UKŁADY, NIEUCZCIWOŚĆ NA WYSTAWIE...


MSMIMI

Recommended Posts

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poza tym Aga- no przecież dla mnie to nawet te 400 złotych to będzie taniej, niż wstawianie psu zęba, nie?

Gosia

Nie wiem, nie wiem, nie wiem!!!!!!!!!!

Przecież się nie przyznaliście ile!!!!!!!!!!!! :cry: :evil:

Tylko kiedy się dogadać z tym sędzią? Ja jeszcze niekomu nie dawałam łapówki...

:evilbat:

Aga&Co

Link to comment
Share on other sites

Ja , kilka lat temu w Radomiu usłyszałam od sędziego "najładniejszy , ale czwarty" -wyobrażacie sobie jak skoczyła mi adrenalina?

Ten sam sędzia i praktycznie te same psy kilka tygodni później : ocenia psy na ringu , naszego omija , inne sprawdza nawet poza ringiem na chodniku i nasz wygrywa . Co wy na to ?

Link to comment
Share on other sites

Nie Carragan, spokojnie nie o Ciebie mi chodzi, u Ciebie mam dług wdzięczności za pomoc na Zwierzakach :)

Chodzi mi ogólnie o ludzi którzy rozpowiadaja dziwne historie itd. Ostatnio moja znajoma opowiadała mi że pokłóciła się z jakąś babą w parku bo próbowała bronić moich psów. Sprawa wyglądała tak, jest u nas taki niby dog, choć tak na prawdę w żaden sposób tej rasy nie przypomina i na dodatek jest chory (na ciele i umyśle) ale jego właścicielka utrzymuje że pies jest jak najbardziej rasowy, no więc moja znajoma spotkała w parku jakąś tam panią, rozmawiały sobie a tu przchadza sie w pobliżu to dziwnie wyglądające stworzonko (oczywiście dwa km. od swojego właściciela) No i ta Pani mówi" jaki ładny ten dog" a na to moja znajoma która ma wręcz bzika jeśli chodzi o czystość rasy mówi jej, że to wcale nie jest dog i że dwie suki pręgowane w parku to prawdziwe dogi, na to baba jej mówi że wcale nie bo jej ta Pani od niby doga powiedziała że on to właśnie wygląda tak jak powinien, a nie te moje przegowane jakieś. Więc moja znajoma która była już w stanie siekiere z domu przynieść że by przekonać babsko do swoch racji mówi, że te suczki są bardzo utytuowane i swojej urody dowiodły nie raz wygrywając różne wystawy, a to babsko jej mówi że przecież wszystkie wystawy sa kupowane i widać mam większe znajomości od Pani która ma niby doga. Jak mi to opowiadano nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać. Przykre jest troche to że człowiek na prawdę się stara, że by jego psy były zdrowe, ładne, wybiegane, umięśnione. Żeby kazde szczenie urodzone u niego w domu było piękne i zdrowe a tu trafia Ci sie taki któś kto mówi że jest to g**** warte.

Link to comment
Share on other sites

Ja też bede kiedyś sędziną :lol: To jak myślicie ile brać za te CWC potem???bo to juz w euro bedzie;P:P :D hehe....żartujemmm:))ale rozbawiło mnie to..przez te kilka lat które jezdze na wystawy(a troche juz ich było) jeszcze sie z tym nie spotkałam:))ale jak sie spotkam odrazu napisze;)

Link to comment
Share on other sites

Flashka-g, jak spotkasz gdzieś "stoisko" z CWC na sprzedaż to kup więcej dla znajomych z Dogomani :wink:

Carragan, masz racje to babsko robi krzywde rasie, coraz częściej można spotkać pogląd, ze Dogi są bardzo chorowite, a w dodatku agresywne. Ale nic dziwnego, jak ludzie popatrzą na takiego "doga" to tylko na płacz się zbiera. Za kazdym razem jak go widze to kuleje i próbuje zjeśc jakiegoś psa. Jego Pancia jest dumna, zastanawia się tylko dlaczego jej pies sie tak wolno rozwija, bo jest niższy od moich suk. Ale to pewnie moje są wyrośnięte :)

Z maluszkiem na razie bez zmian, prawdopodobnie niedługo wezmę go do siebie bo jego właścicielom bardzo zależy na czasie. Choć wszyscy staramy się to ominąć, ze by Gniewko co chwilę nie zmieniał domu :(

Link to comment
Share on other sites

Gosiu , sędzia poprosił wystawców by przeszli z psiakami z ringu na chodnik , i tam sprawdzał jak chodzą prawdopodobnie sędziemu przeszkadzała trawa , zresztą sędzia ten już nie żyje i teraz wspominam to z przyjemnością .Był to dość kontrowersyjny sędzia i nigdy nie było wiadomo co wymyśli np oceniając jamniki potrafił się kłaść na ziemi i sprawdzać jai mają prześwit .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...