Jump to content
Dogomania

XXI WYSTAWA PSOW RASOWYCH ZABRZE 09.10.2005


TESSI

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak , takie info bylo rozsylane.Ale de fakto zgloszenia byly przyjmowane tylko do srody 21.09.2005 r w oddziale zabrzanskim do godz . chyba 20.Oddzial jest czynny tylko we wtorki i srody od 16.30 - 19.00.Carragan zapytaj sie Mausy na privie.Bo nie wiem czy sie tu odezwie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mausa']Cavisia ile zgłosiłaś psów, jednego ? My mamy ponad 1300 i trzeba zrobić z tym ład, popracuj kiedyś przy organizacji wystawy to pogadamy.

NIE MA OBOWIĄZKU UMIESZCZANIA KATALOGU NA STRONIE INTERNETOWEJ !![/quote]
[b]Mausa[/b] - nie denerwuj się. Sama wiesz, jak każdy z nas wypatruje katalogu przedwystawowego. A że nieraz komuś nerwy puszczą i trochę się zagalopuje...
Jeżeli w tym roku nie uda się zamieścić takiego katalogu - trudno, przeżyjemy. Natomiast - mimo, że nie ma takiego obowiązku - można poważnie zastanowić się nad tym problemem w 2006 r., prawda? Wiadomo, wymaga to trochę więcej pracy ze strony organizatorów, ale za to jakie potem pieśni pochwalne ze strony nas, wystawców. Może warto? Czytałaś na pewno, jak chwalą O/Legionowo. Na pewno nikt nie robi tego na "piękne oczy" Pani Przewodniczącej; widocznie na to zasługują.

Poza tym, czy tego chcemy, czy nie - Internet to symbol naszych czasów i nie można zbyt długo bronić się przed tym medium. Tak więc, może w przyszłym roku Zabrze mile nas zaskoczy? Trzymamy kciuki.
Równajmy do lepszych...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Asiaczku za zrozumienie.
Dziwię się, bo podobno katalog już gotowy(znajoma, która dzwoniła,żeby sprawdzić czy jej suczka jest przyjęta taką informację otrzymała). Ale dobra, rozpuściłam się jak bicz dziadowski i za szybko przyzwyczaiłam do dobrego (BRAWO LEGIONOWO).

Link to comment
Share on other sites

Podejrzewam, że wiele osób zasiadających we władzach oddziałów nie spodziewało się, że Internet tak szybko stanie nie niemal [i]alfą i omegą[/i]. I stąd taka sytuacja. Gdy trafi się otwarty i elastyczny zarząd - sprawa jasna i nie wymaga komentarza. Ale gdy we władzach jest/są osoby, które obawiają się komputera i Internetu - trzeba trochę czasu, aby to się zmieniło.

Ale, generalnie, idzie ku lepszemu i coraz więcej oddziałów decyduje się na katalogi przedwystawowe. Niektórzy tworzą nawet galerie i katalogi powystawowe; ale to jeszcze rzadkość.

My, wystawcy, musimy jeszcze poczekać na full service. Ale faktycznie trzeba o tym rozmawiać, zwracać uwagę i wymagać. Wtedy zmiany następują szybciej.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku to nie o elastczność władz oddziału chodzi ale o sprawy priorytetowe. Ważniejsze jest przyjęcie psów, zrobienie katalogu, wysłanie potwierdzeń ( co już sukcesywnie robimy) wydrukowanie kart ocen a katalog przedwystawowy na stronie jest najmiej ważną sprawą. Zresztą było napisane że będzie przed wystawą.

Jedna rada dla wystawców, pytajcie o potwierdzenie możliwie zaraz po wysłaniu faxu, bo przed samą wystawą jest urwanie głowy.
Wszystkie zgłoszenia wysłane mailem dostały maila zwrotnego jako potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia a i tak były pytania o przyjęcie psa ( czytajcie dokładnie co jest napisane w formularzu zgłoszenia).
I jeszcze jedna sprwa przysyłajcie [b]komplet[/b] papierów (rodowody, championaty, dyplomy) to zdecydowanie przyspiesza wprowadzenie psa.W tej chwili katalog w drukarni a ludzie przysyłają zaległe championaty i są zdziwieni że pies jest w kl. otwartej.

A jeśli się chce wymagać od kogoś to należy wymagać też od siebie.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku w naszym zarządzie są osoby nawet więcej niż tylko obsługujące kompeter.
Po drugie dlaczego mamy równać do lepszych? Nie uwazamy się za gorszych.Czy wyznacznik katalogu przedwystawowego jest jedyny , inne rzeczy się nie liczą?
Wczoraj wyszłam z oddziału o 20,00.Rano pracuje zawodowo więc ja nie mogę,ale inni wręcz mieszkają w oddziale.
Nie wiem czy uczestniczyliście przy organizacji wystawy kiedykolwiek ,sądze,że nie skoro nie wiecie ile spraw jest ważnych do zrobienia.
Nie podoba mi się takie podejście i robienie złej opinii ludziom,którzy pracują przy wystawie.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm,nie wiem czy wypada mi się wtrącić?Jestem z oddziału legionowskiego,który tak chwalicie.Ale rozumiem problemy oddziału w Zabrzu.Jest prawdą,że żeby wymagać od innych trzeba samemu się trochę postarać.Pisałam już o zgłoszeniach.To jest dramat!!!!!Setki telefonów wykonanych i odebranych,nerwy napięte do granic możliwości,puste faksy wysłane z poczty i te epitety pod naszym adresem!!!Czasem wyć się chce,ale tłumaczę sobie,że dla tych którzy są OK,warto.Dlatego w tym roku postanowiliśmy nagrodzić najlepiej przysłane zgłoszenie!Wiecie co???Ono jest warte oprawienia w złote ramy!!!!Myślę też że na wszystko potrzeba trochę czasu i cierpliwości.Nikt nie lubi wytykania "błędów",bo tylko ten co nic nie robi ich nie popełnia.Trzymam kciuki za Zabrze.Powodzenia dla wszystkich :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warg2003warg']Asiaczku w naszym zarządzie są osoby nawet więcej niż tylko obsługujące kompeter.
Po drugie dlaczego mamy równać do lepszych? Nie uwazamy się za gorszych.Czy wyznacznik katalogu przedwystawowego jest jedyny , inne rzeczy się nie liczą?
Wczoraj wyszłam z oddziału o 20,00.Rano pracuje zawodowo więc ja nie mogę,ale inni wręcz mieszkają w oddziale.
Nie wiem czy uczestniczyliście przy organizacji wystawy kiedykolwiek ,sądze,że nie skoro nie wiecie ile spraw jest ważnych do zrobienia.
Nie podoba mi się takie podejście i robienie złej opinii ludziom,którzy pracują przy wystawie.[/quote]Jak ja to rozumiem!!!!Wczoraj do 23-iej wieszałyśmy z SZORKĄ plakaty.Czuję się tak jakbym umyła 20 okien.Od tygodnia moja rodzina gotuje sobie sama,nie wspomnę o innych zarzuconych robotach domowych!Kochani cierpliwości.Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na to co ja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...