Jump to content
Dogomania

trymer


ivowo

Recommended Posts

jestem wlascicielka foksa. chcialabym zapytac, czy moze ktos wie, gdzie moge dostac profesjonalny noz trymerski Mars 326 dla foksow! przegladalam juz oferty sklepow internetowych i niestety nie maja takiego trymera. pozdrawiam, ivo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='Nitencja']a tu probowales : [url]http://grotgroom.republika.pl/[/url] lub tu : [url]http://www.bobik.katowice.pl/[/url][/quote]
mam pytanie czy warto kupic trymer za 30zl.jaki najlepiej podejdzie do sznaucerow?czy trymery na zyletke sa dobre?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o trymery z żyletką to tak naprawdę to nie jest trymer.Trymer ma wyrywać a nie zcinać sierść.

Co do tanich trymerów wiem ze TRIXE wprowadziła tanie trymery, wydaje mi się ze zależny od tego na jaką skalę będziesz go używał, czy tylko dla siebię ,a moze dla kilku psów.
Dla domowego użytku to taki wystarczy, a słyszałam że są nawet niezłe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziara']nie polecam - ja kupiłam "na próbę" za 35 zeta trymer i nie ma żadnego efektu - zarobiłabym się na śmierć, podobnym marsem idzie jakieś 10 razy szybciej.[/quote]
chyba masz racje tylko moj klopot polega na tym ze wokolicy niema takiego sklepu w ktorym moge kupic trymer marsa.moze ktos z was ma namiary na sklep internetowy ktory posiada takie trymery w ofercie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziara']nie polecam - ja kupiłam "na próbę" za 35 zeta trymer i nie ma żadnego efektu - zarobiłabym się na śmierć, podobnym marsem idzie jakieś 10 razy szybciej.[/quote]
Wniosek z tego, że skoro idzie tym trymerem wolno to oznacza, że jest dobru bo NIE TNIE SIERŚCI, a o to właśnie chodzi w trymowaniu...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

-ogólnie grabki (rake) nie są równoznaczne z trymerem (stripping knife), dobry trymer jest tępy = nie tnie włosa, a grabki wręcz przeciwnie - mają ostrza (bo nawet można kupić wymienne) i jak najbardziej z własnego domowego użytkowania=doświadczenia mogę powiedzieć że również tną włos. Ale ilość "wyczesanej" sierści jest porażająca(b.dużo)
- bardzo polecam takie gumowe zgrzebło, nawet na kocie działa - rewelka
doskonały masaż, nie da rady pokaleczyć skóry
[url]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=2056&action=prod[/url]
ja kupiłam swoje za 6,5zł, jakiś no name, ale super
- niezłym gadżetem jest też takie coś , ewentualnie rozmiar większy
[url]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=2055&action=prod[/url]
- trymery mam z Marsa, 326 i 330, koty też nimi wyczesuję, trymowania już nie wytrzymują :eviltong:
Ja mam sznaucera, więc trymowanie się sprawdza, nie wiem jaki rodzaj sierści ma twój pies. Zawsze zaczynam od rozczesania grzebieniem !
Ogólnie oprócz wyczesywania, w okresie najwiekszej utraty włosa, dobrze jest dodać do diety suplementy na sierść - NNKT nienasycone kwasy tłuszczowe, biotyna, cynk itp, preparatów na rynku jest sporo, tu na dgm też były chyba opisy/porady.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Gumowe zgrzebło u nas nie zdało egzaminu. Próbowałam również szczotki drucianej grzebienia z obrotowymi zębami- jak na razie jest najlepszy (, ale niestety nie doskonały). Kupię to zgrzebło do usuwania martwej sierści jak nie zda egzaminu to pójdę z młodą do fryzjera może mi doradzi, czym ta sierść usunąć.[/COLOR]
[COLOR=black]Co do biotyny cynku itp. to dostaje ona ma niedoczynność tarczycy od marca dostaje leki. Wypadanie włosa to skutek choroby po pewnym czasie powinno się unormować czasem tak zostaje.[/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeżeli chodzi o rodzaj sierści to ma sierść taką jak szpice (husky, mamut). Może ciutkę rzadszą.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...