Jump to content
Dogomania

17.09.2005 Antoninek k.Poznania - zawody obedience


Azir

Recommended Posts

Związek Kynologiczny w Polsce O. w Poznaniu zaprasza
na Krajowe Zawody Obedience w Antoninku podczas
III Krajowej Wystawy Psów Ras Myśliwskich
Termin: 17.09.2005

Sędzia: Jacek Lewkowicz

Miejsce: Poznań - Antoninek, teren Strzelnicy Myśliwskiej przy ul. Bałtyckiej


UWAGA!
1. Do druku zgłoszenia prosimy dołączyć kserokopie kart ocen
uprawniających do startu w klasach "1" i "2" !!!
2. Właściciele suk w cieczce uprzejmie proszeni są o zgłoszenie tego faktu PRZED godziną rozpoczęcia zawodów i w miarę możliwości umieszczenie suki w odległości nie powodującej "zamieszania" wśród innych psów. Także tych wystawowych.
3. Z uwagi na fakt, że dla zawodów Obedience przeznaczony będzie tylko jeden ring, wszystkie suki w cieczce będą startowały NA KOŃCU ZAWODÓW! czyli po zakończeniu rozgrywania wszystkich klas.


Zgłoszenia prosimy nadsylać pocztą lub faksem na adres ZKwP o. w
Poznaniu.
60-967 Poznan, ul. Sw. Marcin 27 (skr. poczt. 219)
tel. (0-61) 852-27-84, fax (0-61) 855-74-14
Godziny pracy biura: wtorek, piatek 10.00 - 19.00, sroda,
czwartek 10.00 - 14.00
Konto bankowe: BZ WBK SA III O/Poznan 49 1090 1359 0000 0000
3501 8426

Termin przyjmowania zgloszen: 31.08.2005
Oplaty za zgloszenia:
klasa 0.....25,00 zl
klasa 1.....35,00 zl
klasa 2.....35,00 zl
Istnieje mozliwość dokonania opłaty na miejscu.

Przy uzyskaniu oceny doskonałej w klasie ''0'' będzie mozliwość
startu w klasie ''1''.
Osoby, które w trakcie zawodów wywalcza sobie prawo do startu w
klasie 2. będą miały możliwość rownież na miejscu zgłosic się do tej klasy.

Formularz zgłoszeniowy na zawody Obedience do pobrania na
stronie
[url]http://www.poznan.zkwp.pl/poznan/index_pl.htm[/url]

Rozpoczęcie zawodów: godz 10.00
O ile jest to możliwe, bardzo prosimy o podawanie na zgłoszeniu także adresu poczty elektronicznej. Pozwoli nam to szybciej przesłać Państwu potwierdzenie zgłoszenia.


Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!
Organizatorzy

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b] Gosiu, [/b]
nie martw się na zapas. :shake: Może da się to jakoś pogodzić? :hmmmm: Obedience zaczyna się o 10-tej. "Zerówka" potrwa godzinkę, a jeśli będzie sporo zgłoszeń to o wiele dłużej, a rozumiem, że będziecie startować w "jedynce" czyli chyba :hmmmm: musicie się zameldować dopiero po zakończeniu "zerówki". A o której zaczyna się ocenianie na wystawie? Chociaż podwójnych nerwów Ci nie zazdroszczę. :-?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki!! :fadein:
Na 1 to jeszcze nie- na razie ćwiczyliśmy kilka razy, a do września już nie daleko. Nie chcemy psiaka przetrenować, poza tym ma 15 mies i ciężko cały czas tylko ćwiczyć :Do listopada byłaby do -z grubsza-opanowania - nie orientujecie się aby czy wtedy będą jakieś zawody? Bo w Poznaniu chyba są mistrzostwa, a do tego jeszcze trochę :D Gdzieś czytałam że w Kielcach, czy to prawda?

Link to comment
Share on other sites

Bo na głównej stronie Związku jest kalendarium zawodów na ten rok, i Poznań jest wpisany jako mistrzostwa klasa 3. A mamy już takie psy?
Bo my dopiero zaczynamy, i nie wiemy :oops:
Nie wiecie czy jest strona na której są uaktualniane zawody różnych rodzajów (agility, PT, obedience)?
Byłam na strnonie owczarków francuskich (choćby dlatego że znamy jedną taką sunię, i jest naprawdę niezwykła) ale tamte dane nnie są chyba uaktyalniane....
Pytałąm nna poznańskim forum obedience, ale mają chyba urlopy.....

Link to comment
Share on other sites

z tego co widzę, to jest to normalna międzynarodowa wystawa więc taka jak co roku, trwająca jeden dzień. Klasa 3 może być zorganizowana, ale nawet nie wiem czy są już psy które będą w niej startować, może Azir, ale nie jestem pewna, natomiast światówka jest w przyszłym roku, także spokojnie możesz się na Poznań przygotowywać :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]Cortina[/b] dzięki! No to :multi: jeśli by siedało, bo i tak do Poznania jedziemy, więc byłoby super!
[b]Azir[/b], właśnie, na pewno się orientujesz- ile może być tych piesków do klasy mistrzowskiej? I czy wiesz coś o harmonogramie zawodów?

Link to comment
Share on other sites

ja co prawda nie Ela, ale odpowiem na pytanie :) Wg broszury, która otrzymałam ze związku tegoroczne zawody w Poznaniu (listopad) mają trwać 2 dni: sobota oraz niedziela. W każdym dniu przewidziana jest klasa 0, 1, 2. Jak jest z 3-klasą mistrzowską, nie wiem. Pewnie zależy to od tego, czy ktokolwiek się zgłosi. Z polskich psów, które mają zaliczoną klasę 2 kilka razy na ocen doskonałą faktycznie jest chyba tylko Azir Eli :roll:

jak przyjdę do domu do poszukam ulotki i wkleję szczegółowe info.

Gosia, odpowiedziałam Tobie też na forum poznańskiem Dobrego Psa :)

Link to comment
Share on other sites

Z tego co się orientuję, żaden polski pies nie spełnia jeszcze kryteriów klasy 3. Tu są potrzebne 3 oceny doskonałe od trzech różnych sędziów, poza tym rodowód i w przypadku samca dwa jajka :wink: .
A nam tylko raz udało się skończyć dwójkę z oceną doskonałą.

Link to comment
Share on other sites

już jestem, znalazłam broszurkę (szukałam lekko spanikowana, że zagubiłam :wink: ) i melduję, co zawiera ona rzecz:
Zawody odbędą się w dniach [b]5-6.11.2005[/b]
Sędzia: [b]Michel Boisseau[/b]
Termin przyjmowania zgłoszeń: [b]20.09.2005[/b]
Opłaty:
klasa 0 - 30 zł
klasa 1 - 40 zł
klasa 2 - 45 zł
klasa międzynarodowa - 50 zł

Program zawodów:
godz. 7:00 - przyjmowanie psów
godz. 8:00 - rozpoczęcie sędziowania

tyle broszurka :) ponieważ do zawodów jeszcze jest trochę czasu, myślę, że im bliżej tym więcej informacji będzie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Michał z Foxem też jeszcze raz w "0" bo nie da rady w 1- dopiero zacząl trening jedynkowy.... :D No, chyba że dla jaj - co potrafi Toller gdy niewiele umie..... :D :D
Tak że na pewno[b] Madlen[/b], spotkacie się "O", a 1 będzie dopiero w Poznaniu i Kielcach. Młody jest jeszcze b. młody :D , ma 16 mies, więc tu jego roztrzepanie i entuzjazm trochę go roznoszą :D
[b]Ania[/b], nie przejmuj się nic- niestety, nawet super wyszkolony pies może zawieść, a wystarczy złe bio, niepokój, i jest po dobrym ćwiczeniu..
Mamy znajomą z super czarną labradorką, pięknie ćwiczącą na treningach, której sunia uciekła 2 razy z ringu, pod rząd, na 2 zawodach w Krośnie i Rzeszowie. A babka ćwiczy z nią dalej- i tak właśnie trzeba się zaciąć, uprzeć i wyćwiczyć a z pewnością sie uda.
Statuj, będzie dobrze, jak nie od razu, to za jakiś czas... Sama sietak pocieszam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']Statuj, będzie dobrze, jak nie od razu, to za jakiś czas... Sama sietak pocieszam [/quote]
No, ja też się tak pocieszam. :wink: Tym bardziej, że Asti była tam wczoraj chyba jednym z najmłodszych psiaków (dzisiaj kończy 22 m-ce), a reszta, to 3-, 6-, 7-letnie piesy. Poza tym, to dopiero nasze drugie zawody i na jakieś inne psie imprezy też do tej pory nie jeździłyśmy. A sam sędzia wczoraj szybko zauważył, że Asti to jeszcze ciągle mały lękuś. :( I tak jestem baaaaaaaaaardzo, baaaaaaaaaaaaaardzo dumna z jej aportu :thumbs: , bo już myślałam, że nigdy nie uda mi się go jej nauczyć i do niego przekonać.

Tak, że... no ktoś musiał być przedostatni. :eviltong: A jeszcze widziałam, że małej chyba jednak przeszkadzał ten upał na ringu :( , bo jak zawarowała, to nie chciało jej się usiąść, zamiast stać, postanowiła sobie usiąć i nawet przeszkody nie chicało jej się przeskoczyć. :(

W Antoninku też może nie być wiele chłodniej, ale... zawsze to bliżej domku, więc odpadają 2 godziny jazdy i 4 godziny czekania. Tak się pocieszam. :silly:

Link to comment
Share on other sites

[quote]W Antoninku też może nie być wiele chłodniej, ale... zawsze to bliżej domku, więc odpadają 2 godziny jazdy i 4 godziny czekania. Tak się pocieszam. :silly:[/quote]
Michał też w Rzeszowie był jednym z ostatnich i nie bardzo to sie podobało naszemu futrzatemu, a było gorąco. Hmmm, z Krakowa chyba jest trochę dalej... :D
A to co mówisz to święta prawda- ciągle zapominamy patrząc na inne psy że tamte mają dłuższy staż ćwiczeń nie mówiąc już o wieku.. A łatwo można siezdołować patrząc na 4 letniego, pięknie ćwiczącego psa, że nasze są do niczego :D A potem sie przypomina, że ona też kiedyś były szczawiami, a obecną formę zawdzięczają nieustannym ćwiczeniom. Pamiętam, jak kiedyś nas trener, nasłuchawszuy sie naszych żalów powiedział, że zawsze sie chce coraz lepiej - no i w sumie dobrze- ale nie można zapominać o postępach do tej pory.
:D

Link to comment
Share on other sites

masz rację Toller, że trzeba jednak brać pod uwagę wiek naszych psiechów, wczoraj sędzia dwa razy się mnie pytał w jakim wieku jest Haga i też na nas inaczej spojrzał. Moja psinka mnie bardzo wczoraj wzruszyła, jak bardzo chciała dla mnie popracować, ale była już zmęczona i zestresowana czekaniem i drogą, ja ją przyczepiłam do drzewa, odchodziłam i wracałam :evil: , ale musi dziewczyna okrzepnąć :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox'] Michał też w Rzeszowie był jednym z ostatnich i nie bardzo to sie podobało naszemu futrzatemu, a było gorąco. [/quote]
No, my startowałyśmy już jako trzecie, ale ja jako ta nieobyta z zawodami, denerwowałam się trochę o dojazd i parking i żeby się nie spóźnić... :oops: Trochę niepotrzebnie więc byłyśmy tam od godz. 10-tej. Chociaż nie chciałam też, żebyśmy tak prosto z drogi musiały wchodzić na ring. Myślałam, że trochę odpoczniemy, przywykniemy do terenu... :roll: Sama nie wiedziałam jak zrobić, żeby było najlepiej. :niewiem: No wyszło, jak wyszło, doświadczenie na przyszłość. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Chciałam prosić w imieniu organizatorów wszystkie osoby startujące w klasach 1 i 2, które nie wysłały faksem razem ze zgłoszeniem kart ocen dokumentujących wywalczenie prawa do startu w klasach wyższych, aby zabrały ze sobą na zawody również ksera kart ocen lub ksiażeczki zawodnika z poświadczonymi ocenami, aby mogły być one dołączone do dokumentacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']Kto z Dogomaniaków będzie w Antoninku zatem? Mój mąż + Fox jadą na pewno, Raczej są rozpoznawalni :D Za dużo Tollerów chyba nie będzie :D[/quote]

My też się pojawimy, choć się tylko wystawiamy :) Ale postaram się trochę pofocić obedience 8) W zawodach nie startujemy, my "zerówkę" mamy już zaliczoną (a co! 8) :wink:) i właśnie wychodzimy (mam nadzieję, że wychodzimy :wink:) z szaleństw okresu dorastania :lol: ale i tak Una aktualnie nie nadaje się do startów :lol: :evil: :lol:
Tollerku-Foxie, a ja dzięki Tobie wiem, jak wyglądają tollerki :D Są śliczne :D

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...