Jump to content
Dogomania

ostrzenie maszynek


Marcino1978

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='czapla']Ja woze badz wysylam do Warszawy do firmy "Szlif" i jestem bardzo zadowolona z ich uslug. Jednak ode mnie to troche ponad 100 km, a Wam to troche daleko... Z tego co wiem, to duzo ludzi z calej Polski korzysta z ich uslug.[/quote]

a czy mozesz podac jakies ich namiary ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='czapla']Podam tutaj, zgubilam ta ulotke i adresu nie mam, ale na szczescie zapisalam sobie telefon :D "Szlif" /022/6217500[/quote]

No temat jak dla mnie. Graf ma właśnie wycięty pasek na grzbiecie, bo maszynka odmówiła posłuszeństwa :evil:.

Zadzwoniłam pod podany nr. Pani była bardzo miła i kompetentna. Trzeba przywieźć ostrze i zostawić. Przy odbiorze dobrze mieć maszynkę, a nawet psa, żeby ją sprawdzić. Jeśli problem dotyczy nie tylko tępego ostrza, to dokonują drobnych napraw.
Orientacyjna cena ostrzenia mojego noża (maszynka Picco Bello) to 35,00 zł.
Nie ostrzą maszynek supermarketowych.

I jeszcze adres:
Książęca 6, czynne pn-pt 10.00-18.00, sb 10.00-13.00

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Potwierdzam, najlepiej ostrzą w Szlifie, ja z ich usług korzystam już od ponad 5 lat. Z ostrzem najlepiej zostawić całą maszynkę, wtedy ustawiają ostrze pod konkretną maszynkę i mniej się zużywa. Robią również serwis, ja za regenerację mojej maszynki wraz z nową obudową zapłaciłam coś kolo 100zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jak to mozliwe ze obcielam nowym ostrzem ostera elite 7 dwa male yorki i przy polowie shih-tzu ostrze przestało ciać czy to mozliwe ze sie stepiło? czy z maszynka cos nie tak? maszynka jest nowa kupiona razem z ostrzem (maszynka Andis ABC 2) Nie wiem co zrobic:(

Link to comment
Share on other sites

a mi ostatnio tez si tak zdazylo - pol sznuacera ogolonego zostala mi do zrobienia w sumie glowa i szyja i nagle maszynka przestaje ciac...czyszcze wiec ostrze naoliwiam i daleej nic :( dobrze ze mialam zapasowa !
ale w domu okazalo sie ze sie ostrze troche rozkrecilo i po dokreceniu srubek juz dobrze chodzi !!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='pompeo']chodza i naprawde nie wiem dlaczego nie tna a jak dzwonilam tam gdzie ja kupilam to on powiedzial ze to nie mozliwe:([/quote]

U mnie podobna sytuacja i nie wiem dlaczego nie tnie.

Może ktoś wie gdzie w W-wie jest serwis maszynek.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...