Jump to content
Dogomania

ostrzenie maszynek


Marcino1978

Recommended Posts

[quote name='pompeo']Jak to mozliwe ze obcielam nowym ostrzem ostera elite 7 dwa male yorki i przy polowie shih-tzu ostrze przestało ciać czy to mozliwe ze sie stepiło? czy z maszynka cos nie tak? maszynka jest nowa kupiona razem z ostrzem (maszynka Andis ABC 2) Nie wiem co zrobic:([/quote]To normalne, takie tnie maszynki, a szczególnie przy shitsu, wysiadają przecięni po ostrzyżeniu 2ch psów. Aby mieś dobrą bezawaryjną maszynkę z kompletem ostrzy to trzeba wydać ponad 1500 zł. W warzawie b. dobrze ostrza i ustawiaja maszynki na ul. ogrodowej

Link to comment
Share on other sites

Voyager reklamujesz firmę, która ma wyjątkowo złą opinię w Posce. Nie dość, że jest najdroższa to jeszcze poziom obsługi i "dziwne rzeczy" jakie
dzieją się ze sprzętem kupowanym w tej firmie (dotyczy to również ostrzenie ostrzy) i poziom obsługi całkowicie dyskwalifikują Grota. Wystarzczy posłuchać opinii osób, które tam coś zakupiły, a "ciekawe newsy" szybko się rozchodzą szczególnie na wystawach. Ponieważ zamieściłeś tylko trzy posty i wszystkie dotyczą tej firmy wnioskuję, że jesteś jej właścicielem. Popracuj nad wizerunkiem i dopiero się reklamuj. Zdecydowanie lepszą opinię ma Sewing z Nowego Targu, Oster z Warszawy czy nawet Karusek. Lepiej będzie nie kontynuować tematu Grota i spuścić zasłonę milczenia. Może za jakiś czas podejście właściciela do tego co robi zmieni się na tyle, że znów odzyska zaufanie klientów.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Mnie ten temat nie dotyczy , bo ja sobie ostrze sam , ale chyba najważniejsze jest ,że jak się coś robi to robić jak najlepiej. Po co komuś zazdrościć, zajmuje się tym i bardzo dobrze .
Aszita ,a jak u Ciebie z ostrzeniem ,jeżeli chcesz możesz to sama wykonać .

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

[quote name='Grey']Mnie ten temat nie dotyczy , bo ja sobie ostrze sam , ale chyba najważniejsze jest ,że jak się coś robi to robić jak najlepiej. Po co komuś zazdrościć, zajmuje się tym i bardzo dobrze .[/QUOTE]


Jak rozumiem, masz maszynkę z wymiennymi ostrzami?


Może ktoś z was będzie potrafił mi pomóc - kupiłam kilka lat temu zwykłą maszynkę firmy Dogcośtam w celu strzyżenia burka w typie yorka, pooszpecałam go kilka, może kilkanaście razy, ale jak to z przyrządami bywa, zużyła się nieco. Niestety, prosty to model, ostrza nie są wymienne i nie wiem, czy da się zregenerowac ją samemu, czy szukac jakiegoś specjalisty? Im cieplej, w tym większej jestem potrzebie, oprócz kundla jeszcze szelciaka chce ogolic ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Dzień dobry wszystkim,

jako że jest to mój pierwszy post wypada się przedstawić. Od 25 lat zajmuję się ostrzeniem narzędzi, w tym również narzędzi fryzjerskich. Nie jestem, nigdy nie byłem i nie będę fryzjerem, jednak sukcesywne inwestycje, a także lata doświadczeń pozwoliły mi osiągnąć bardzo wysoki poziom świadczonych usług ostrzenia. Nie powiem wam w jaki sposób ostrzyc daną rasę psa, jakich ostrzy użyć, ale na pewno z największa precyzja zajmę się waszymi narzędziami.

Do tej pory nie ogłaszałem się w internecie jednak czas to zmienić. Pragnę ułatwić wam pracę poprzez właściwe naostrzenie waszych narzędzi pracy: ostrzy, nożyczek itp.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony: [url]www.ostnar.pl[/url] dział usługi. Znajdziecie tu wszystkie szczegóły, ceny bardzo przystępne.

Jeśli macie pytania, wątpliwości, to piszcie [email][email protected][/email] lub dzwońcie 601-967-126.

Zapraszam, Czesław Szczepaniak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

[QUOTE]To normalne, takie tnie maszynki,[/QUOTE]
Co ty mówisz? Andis AGC 2 to tania maszynka? przecież one kosztują ponad 600zł. Słyszałam, ze to jedne z lepszych. Czy to ja nic nie wiem czy tobie się pomyliło?

Ramzes- to w takim razie ja będę oryginalna, mam nożyczki z grota i jestem zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...