Jump to content
Dogomania

Elza łobuzica - w NOWYM DOMU stała się zakochaną Korą :))


MałGośka

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ych...dawno w schronisku nie byłam, planuje teraz w sobotę się tam wybrać, więc może niuni się będę miała okazję poprzyglądać. Tyle, że może byc to utrudnione. Elza własnie się oszczeniła :o

Musiała zajść w ciążę w połowie sierpnia, czyli bardzo szybko po poprzedniej. Nikt z nas nie zauważył u niej cieczki, ciąża tez była wogóle niewidoczna :( Szkoda, bo można było przeprowadzić sterylkę... A tak - decyzją weta Elza urodziła maleństwo.

A wetka przymierzała się już do operacji Elzy nóżek...
Bo ostatnio, pomimo leków Elza bardzo już kulała :( Teraz myślę, że może na stan nóg miała wpływ ciąża i burza w organiźmie tym spowodowana.

Czyli - po odchowaniu malucha Elza albo będzie wysterylizowana albo przejdzie operację nóżki - w zależności od aktualnego stanu (co będzie pilniejsze)

Link to comment
Share on other sites

Małgosiu,
dziękuję za informację.
To przykre, że Elzunia wciąż cierpi.
Proszę Cię jeżeli będzie już decyzja co dalej to daj mi znać.
Pewnie będą potrzebne pieniądze, napisz proszę ile. Zeby tylko jej nic się nie stało.
Martwię się o nią, że tak długo już siedzi w schronisku i jeszcze to jej się przytrafiło. :cry:
Przytul ją ode mnie. Może będą jej potrzebne jakieś odżywki to napisz proszę, dołożę do paczki.
pozdrawiam
asia

Link to comment
Share on other sites

[b]Asiu [/b]- dziś naszą panienkę cudną pozdrowiłam od Ciebie - ale na przytulenie się nie zdecydowałam bo zostałam potężnie obszczekana ;) Pewnie weszłam na teren "chroniony" ;) W końcu malutkie dziecko to rzecz święta, a jakie obowiązki :)

Na razie musi maluszka podchować... Ale jak masz coś dla matek karmiących - to możesz podesłać, bo w końcu dzieciak, choćby jeden, mamusię eksploatuje... :roll: (tylko opisz w paczuszce, że to konkretnie dla niej)
Buzi wielkie...

Link to comment
Share on other sites

Małgosiu
W paczce przesłałam dla niej tabletki zawierające wit., mikro i makro elementy. W zasadze jest to preparat zarównao dla suk karmiących jak i szczeniaków.Mam nadzieję, że nie będzie kłopotem dla pracowników podać jej takie tableteczki.
Reszta rzeczy jest do tzw. ogólnego wykorzystanie :lol:
Paczka powinna przyjść w środę, czwartek.
pozdrawiam
asia

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czy ty kobieto mi w myślach czytasz? :o ;)

Twoja/nasza Elzunia właśnie dochodzi do siebie po...sterylizacji :)
Nie pisałam o tym, bo ostatnio za dużo suń mamy do pilnej sterylki i bałam się, że się z nią nie uda... Ale jest już po i mała czuje się coraz lepiej, niedługo bedzie miała szwy zdejmowane.

Wygłaskałam pożądnie zestresowaną mordkę w sobotę :roll:

Mam nadzieję, że sterylka wpłynie pozytywnie na stan jej nóżek - bo ewidentnie wg mnie pogarszał się przy zmianach hormonalnych (no chyba, że sobie dorabiam teorię ;) ) - cieczka czy ciąża.

Na razie Elzunia musi odzyskać kondycję, a potem nasza wetka ma się za nią wziąć - w planach ma zoperowanie jej nogi, no ale to dopiero po odpowiedniej diagnostyce.

Smutne jest to, że nie ma Elzą żadnego zainteresowania - i to nawet bez informowania o nogach. A przecież to takie cudo... :(

(w ogóle coraz częściej trafiają do nas psy z problemami "tylno-łapkowymi" :( )

A to Asiu specjalnie dla Ciebie ;)

[img]http://www.schronisko.wielun.pl/adopcje/Elza/Elza_7.jpg[/img]

[img]http://www.schronisko.wielun.pl/adopcje/Elza/Elza_8.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Małgosiu,
bardzo Ci dziękuję.
Jaka ona cudaśna :D. Dlaczego nikt jej nie chce? :(
Jeżeli będą potrzebne pieniążki na operację to daj mi znać proszę.
Mam nadzieję, że nie będzie żadnych komplikacji po sterylce i Elzunia szybko wróci do zdrowia.
pozdrawiam
asia


P.S A w myslach niestety jeszcze nie umiem czytać :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...