Jump to content
Dogomania

beagle i ja


bizu:-)

Recommended Posts

Witam !
Na forum jestem nową osobą ale słyszałam o Was- froumowiczach wile ciepłych słów, więc postanowiłam się zalogować.
Posiadam jamnika standardowego krótkowłosego, któremu daleko do beagle, którego zamieżam posiadac ( jak naradze zamięzam ja i mój tata, z mamą gorzej :p)
Pozostała mi nadzieja... jestem również na forum molosków i na [url]www.psy.pl[/url]
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za powitanie, nie miasz propblemu, ze Twój beagle podczas zabwy zrobi krzywde jamniorowi ?
Bigielki słodkie stowrzonka, strasznie dużo tu tematów, to tak jakbym z małego miasteczka wyruszyła wprost do HOLIŁUD :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

hej hej ahoj

W moim domu jest kombinacja beagle - jamnik miniaturowy szorstkowłosy (do tego weimar, azjata i półbriard ze schroniska). Nie musisz się obawiać o jamnika w żadnym wypadku! Wagowo są podobne beagle do 14 kg, jamnik standard do 10 kg.
Beagle to bardzo towarzyskie chętne do zabawy i ugodowe zarazem psiaki, które dogadają się z każdą rasą! Bawią się z małymi i wielkimi... w moim domu psy mają też towarzystwo kotów... mamy też kozy i konie do których beagle też są niezwykle pokojowo nastawione.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malko']Beagle i jamniki chyba rzeczywiście są dla siebie stworzone. Najlepszym przyjacielem mojej Dorci jest właśnie jamniczek miniaturka. Różnica wagi jest w tym wypadku dość znaczna i Dorka rządzi w tym układzie.[/quote]

No tak, Filon też rozstawia mojego Asika po kątach...a on biedny godzi się na wszystko :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sprytka']No tak, Filon też rozstawia mojego Asika po kątach...a on biedny godzi się na wszystko :lol:[/quote]

I na pewno jest mimo to b.szczęśliwy z możliwości wspólnej zabawy. :D
Po powrocie z wakacji i zasłużonym odpoczynku, moja Dorka znowu się trochę nudzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A ja słyszałam sporo o beaglach...i zawsze,ze to trudne psiaki.Ze są nie poskromionymi niszczycielami ,no i jak tylko zostaja same to demolka gwarantowana.Czy to prawda,a może ona musza miec towarzystwo poprostu?? Moja jamnica to chybaby się załamała,jak by jej przeszkadzać w spaniu,leniuch jeden!!

Link to comment
Share on other sites

To ze sa niszczycielami to racja :-/ moja pogryzła mi wczoraj moje najlepsze szpilki. Wygryuzła oba czuby i obcasy. Nic z nich nie zostało :-/ rzeczywiscie dobrzeby bylo gdyby mialy towarzystwo wtedy miały by z kim psocic :P to sa psy ktore zyja w sforach i zawsze razniej im w grupie:)

Link to comment
Share on other sites

raczej jak diabelki w anielskiej skorze :)

Fender nie potrafi wciaz wskoczyc na lozko (niestety w wyniku jego choroby tylne lapy sa slabsze) wiec sciaga z lozka jamniczkom kocyk, poduszki itp i sobie poslanie sam scieli. Pomijam, ze jego oryginalne poslanko lezy sobie pod sciana, ale jak widac woli sam sobie poscielic:)

wczoraj mi z normalnej wysokosci stolu sciagnal rozne papiery (nie wiem jak to zrobil, bo one nie byly na brzegu stolu tylko na srodku)

wlasciwie to niewiele na razie zniszczyl, pogryzl zaluzje plastikowe, troche papierow, jakiegos kapcia starego

my dobrze chowamy buty i ciuchy wiec nie ma mozliwosci ich sciagania

a teraz odsypia godzinny spacer po Kampinosie

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...