Jump to content
Dogomania

GALAKAN czy jakoś tak, co wiecie??


Gosiak

Recommended Posts

Poszukuję środka (odżywki ?) jak w temacie. Nie jestem pewna pisowni, ale osoba z którą rozmawiałam przez telefon twierdzi że pisze się tak, jak słychać, czyli właśnie "galakan". Przetrzepałam cały internet testując najróżniejsze kombinacje liter mogące fonetycznie tworzyć to właśnie słowo, niestety efekt jest zerowy.
Preparat ten podobno oparty jest na b-karotenie i służy m.in. poprawie pigmentu. Osoba, która mi go poleciła jest trochę dziwna i nie chcę dzwonić do niej setny raz dopytując się o szczegóły. Twierdzi, że załatwiła jej to jakaś znajoma.
Napiszcie co wiecie o "galakanie" (?) i gdzie mogę to kupić.

Link to comment
Share on other sites

[b]Gosiak[/b], kiedyś ktoś dawał mi namiary na warszawskiego dytrybutora Orlinga. Jak znajdę to ci napiszę na priw.

Aaaa, znalazłam :D No to zaraz będzie priw :wink: Tylko nie wiem, czy to cały czas aktualne, no ale to już sobie sama sprawdzisz :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
  • 11 months later...

Z rocznym opóźnieniem, ale odpowiadam: absolutna rewelacja, cena zwala z nóg, ale warta jest tych pieniędzy! Mój pies dostawał oleje z łososia, preparaty mineralno-witaminowe na sierść, algi, a wszystko to wiodących producentów. I po żadnym tym specyfiku nie było żadnej poprawy. Po Gelacanie Champion zaledwie po jednym tygodniu nastąpiła spektakularna poprawa-sierść stała się bajecznie błyszcząca, zrobiła się śliska i bardzo miła w dotyku, zniknął łupież a przerzedzenia sierści po linieniu stały się mniej widoczne! Kolor psa nabrał fantastycznej głębi, wyrazistości, wspaniale uwidoczniły się pręgi! Jestem zachwycona!!! Nawet nasza pani weterynarz pierwsze co zauważyła po wejściu do gabinetu to to, że psu bardzo poprawiła się sierść! Gorąco polecam, ja już kupiłam drugie, tym razem duże opakowanie! A ponieważ mój pies nie chce tego jeść po zmieszaniu z wodą, więc daję mu ten proszek wymieszany z jogurtem naturalnym lub serkiem wiejskim. Pałaszuje wtedy aż miło!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...