Jump to content
Dogomania

CACIB-KECSKEMET 10-11.09.2005


króliczek

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Savannah']króliczek a ty jedziesZ??
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]
Właściwie się zastanawiam .W tych samych dniach mam na miejscu krajówkę i klubówkę molosów (W-Wa).Z drugiej strony myślę ,że konkurencja będzie mniej liczna niż z Budapeszcie i 2xCACIB -też korci :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosik71']Cena na stronie jest podana 7 tysięcy Forintów - to jest za jedną wystawę czy za dwie? I ile jak się płaci na miejscu?

Niech mi ktoś jeszcze powie jakie to państwo RSA? Z tamtąd mamy sędziego :roll:[/quote]

w dniu wstawy 55 eur za pierwszego i 50 eur za drugiego psa za jedna wystawe lub rownowartosc w forintach

RSA to Republika Poludniowej Afryki

Link to comment
Share on other sites

Kochani mnie się też ta stronka nie otwiera .Jak możecie to napiszcie coś więcej -do kiedy są zgłoszenia i kiedy wystawa i kto sędziuje briardy ?A mam jeszcze jedną prośbe gdzie można znależć informację o wystawach na Słowacji i na Wegrzech ewentualnie Austria??

Link to comment
Share on other sites

Helcia, zgloszenia sa do 11 sierpnia Briardy w sobote Laszlo Istvan w niedziele Miklos Levente. Info o wystawch na wegrzech pod : [url]http://www.kennelclub.hu[/url] , jest wersja angielsko jezyczna strony tez. Wystawy innych panstw to najlepeij po ichnich zwiazkach patrzec.. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...