Jump to content
Dogomania

rostock 8-9. 10.2005


PARSONRK

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='truflaistrucel']Parsonrk widze ze jestes z okolic Szczecina - czy bylaby szansa zebym dala Ci diwe ksiazki ktorezawiozlabys do Rostocku. Tam moja znajoma juz by je odebrala. Powiedz, czy nie bylby to dla Ciebie klopot?

pozdr
Ula[/quote]

Nie widzę przeszkód

Link to comment
Share on other sites

Ech, chyba sie skusze...I jak sobie poczytalam topic, to sie ciesze, ze nie tylko ja delikatnie modyfikuje koszty wystaw... :fadein:

I mam pytanie bo nie znam niemieckiego.. Przy oplacie z konta bankowego dolicza sie u nich jakies oplaty, czy robiac przelew wystaczy jak zaznacze ja ze pokrywam koszty po obu stronach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Ech, chyba sie skusze...I jak sobie poczytalam topic, to sie ciesze, ze nie tylko ja delikatnie modyfikuje koszty wystaw... :fadein:

I mam pytanie bo nie znam niemieckiego.. Przy oplacie z konta bankowego dolicza sie u nich jakies oplaty, czy robiac przelew wystaczy jak zaznacze ja ze pokrywam koszty po obu stronach?[/quote]
Oj aż tak bardzo to się nie orientuję :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Dzieki..
Doczytala sie, ze przy oplacaniu na miejscu jest dodatkowe 10 euro, i znow mam pytanie; czy to od kazdej sztuki psa, czy jak zglaszam wiecej to od calej sumy?[/quote]
Niestety od psa :( Zgłoszenia przed 10 sierpnia wynoszą 40 euro od psa, a zgłoszenia po 10 sierpnia wynoszą 50 euro od psa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Ja zgłosiłam wczoraj na oba dni :). To teraz czekam na potwierdzenie :).[/quote]

Na dwa dni?? JH tak ?
[quote]
A, gdyby komuś było to potrzebne, to Etap hotel (6 km od Rostoku) przyjmuje z psami. Za dwie osoby ( ze sniadaniami) i 4 psy ponizej 60 euro.[/quote]
Ja nie potrzebuję noclegu, blisko mam :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Hej,

PARSONRK, ja mam dwa psy z gr V ( cirneco dell`etna) i dwa z X ( charciki włoskie), i jedne w sobote a jedne w niedziele. Nie mam innego wyjscia jak zglaszac na dwa dni .. :)[/quote]

Acha to rozumiem :lol:
Bo coś mi nie pasowało i zastanawiałam się czy są 2 wystawy naraz, a ja nie doczytałam ??
Ja też jadę w oba dni - raz wystawiam, raz pooglądać i pokibicować :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...