Jump to content
Dogomania

rostock 8-9. 10.2005


PARSONRK

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PARSONRK']Gruppe 3 - Martha Heine - D

ją ktoś zna ?
Savannah troszkę nam się dni wystawiania nie zgadzają :-?[/quote]
w wyniku mojej desperacji jak juz nie da sie z psem pojechac- bo nie wiem moze masz pomysl jak pogodzic grupe III i V? :cry: to chyba pojade na Junior Handling!!!! Marta Heine- po prostu PIĘKNIE!!!!!!!! jesli tak moglabym pożyczyc sobie Twojego psiaka na MP? :)
Pozdrawiam :cry:
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']a najlepsze jest to, że najprawdopodobniej zgłoszenie uprawnia do wejścia za darmo tylko w dniu wystawy twojej grupy, jak byś chciała wejść w sobotę to byś chyba musiała płacić. Tak było w berlinie :-?[/quote]
hmm placic to bym zaplacila-najwyżej..... to ja mam V w niedziele :o
PS: co myslisz o moim pomysle ujętej we wczesniejszym poscie :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']l jak pogodzic grupe III i V? :cry: to chyba pojade na Junior Handling!!!! Marta Heine- po prostu PIĘKNIE!!!!!!!! jesli tak moglabym pożyczyc sobie Twojego psiaka na MP? :)
Pozdrawiam :cry:
Lidka i Villarica[/quote]
powoli powoli. Istnieje prawdopodobieństwo, że wpadę w oba dni, daleko nie mam, a chciałabym zobaczyć inne rasy. Wszystko zależy od finansów :evil: Co do pożyczenia psa - oczywiście.
W niedzielę na pewno będzie jechała moja koleżanka z entlebuherem, który jest w grupie 2 czyli w nd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK'][quote name='Savannah']l jak pogodzic grupe III i V? :cry: to chyba pojade na Junior Handling!!!! Marta Heine- po prostu PIĘKNIE!!!!!!!! jesli tak moglabym pożyczyc sobie Twojego psiaka na MP? :)
Pozdrawiam :cry:
Lidka i Villarica[/quote]
powoli powoli. Istnieje prawdopodobieństwo, że wpadę w oba dni,
[/quote]
kurcze fajnie by było!- do paliwa na pewno bym sie dołozyła- z psem czy bez psa!
[quote name='PARSONRK']
Co do pożyczenia psa - oczywiście.[/quote]
super , napewno bym chciała pożyczyc na w sobote lub niedziele! złaszcza że sedzina jest naprawde bardzio dobra!
Zazdroszcze Ci tej sedziny! szkoda że nie ocenia V :x ale młody prezenter- to juz cos :)

Link to comment
Share on other sites

mi się partner jak najbardziej podoba! :) niełzy przystojniak 8)
naprawde zazdroszcze ci sedziego :)
[URL=http://imageshack.us][img]http://img124.imageshack.us/img124/2927/200506190978cu8tz.jpg[/img][/URL]
Szczecin 2005 BEST OF GROUP V!
Pozdrawiam :wink:
Lidka i Villarica
PS: Sędzia MARTHA HEINE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Z nim jadę, bo zbieram już do interchampiona. Muszę jeszcze dwa zagraniczne trafić :D[/quote]
super- zbieraj, zbieraj :) :wink: ja też zbieram do Intera, tylko mam inny problem :) mam juz 3 CACIBY z 3 krajów :) i duzo czasu by skonczyc :) Rostock za duzo nie da jesli bedzie CACIB ale do Ch.Niemiec by sie przydało :) no i ten Junior Handling
PS: dałam zdjecie z Szczecina, na fotce my :) i sedzina-ona bedzie cie oceniac w Rostocku
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'] mam juz 3 CACIBY z 3 krajów :) i duzo czasu by skonczyc :) Rostock za duzo nie da jesli bedzie CACIB ale do Ch.Niemiec by sie przydało :) no i ten Junior Handling
[/quote]
No czasu to ja mam full jeszcze. Mam 2x CACIB, Emir ma dopiero 2 lata (skończył 2 dni temu), a pierwszy CACIB dostał w szczecinie, w tym roku. :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK'][quote name='Savannah'] mam juz 3 CACIBY z 3 krajów :) i duzo czasu by skonczyc :) Rostock za duzo nie da jesli bedzie CACIB ale do Ch.Niemiec by sie przydało :) no i ten Junior Handling
[/quote]
No czasu to ja mam full jeszcze. Mam 2x CACIB, Emir ma dopiero 2 lata (skończył 2 dni temu), a pierwszy CACIB dostał w szczecinie, w tym roku. :P[/quote]
nie no my troche wczesniej zaczelismy, mój Wizard nie ma jeszcze 2 lat :) zaczął w kwietniu w Berlinie, później czerwiec Rosja i Szczecin :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='PARSONRK'][quote name='Savannah'] mam juz 3 CACIBY z 3 krajów :) i duzo czasu by skonczyc :) Rostock za duzo nie da jesli bedzie CACIB ale do Ch.Niemiec by sie przydało :) no i ten Junior Handling
[/quote]
No czasu to ja mam full jeszcze. Mam 2x CACIB, Emir ma dopiero 2 lata (skończył 2 dni temu), a pierwszy CACIB dostał w szczecinie, w tym roku. :P[/quote]
nie no my troche wczesniej zaczelismy, mój Wizard nie ma jeszcze 2 lat :) zaczął w kwietniu w Berlinie, później czerwiec Rosja i Szczecin :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

No to gratuluję utytułowanego psa i jego handlerki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK'][quote name='Savannah'][quote name='PARSONRK'][quote name='Savannah'] mam juz 3 CACIBY z 3 krajów :) i duzo czasu by skonczyc :) Rostock za duzo nie da jesli bedzie CACIB ale do Ch.Niemiec by sie przydało :) no i ten Junior Handling
[/quote]
No czasu to ja mam full jeszcze. Mam 2x CACIB, Emir ma dopiero 2 lata (skończył 2 dni temu), a pierwszy CACIB dostał w szczecinie, w tym roku. :P[/quote]
nie no my troche wczesniej zaczelismy, mój Wizard nie ma jeszcze 2 lat :) zaczął w kwietniu w Berlinie, później czerwiec Rosja i Szczecin :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

No to gratuluję utytułowanego psa i jego handlerki[/quote]
eee dzięki :oops:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

Troszkę informacji

Int. Ausstellungen 2005 /Rostock

08./09.10.2005 - Rostock
8. Oktober: FCI-Gruppen 2, 5, 6, 9
9. Oktober: FCI-Gruppen 1, 3, 4, 7, 8, 10

Zuchtschauleitung:
Erich Köpcke, Lindenallee 22,
18184 Kösterbeck

Meldepapiere von und an:

Meldescheine
Entry Forms
Inscription


VDH-Geschäftsstelle
Postfach 10 41 54
44041 Dortmund
Tel.: 02 31/5 65 00-0
Fax: 02 31/59 24 40
E-Mail: [email][email protected][/email]
Internet: [url]http://www.vdh-lv-mv.de[/url]

1. Meldeschluß: 10. August 2005
1. Meldegebühr: 40 Euro
2. Meldeschluß: 31. August 2005
2. Meldegebühr: 50 Euro

Bankverbindung:
Kto-Nr.: 281 014 315,
Kto.-Inh.: VDH Int. Zucht. Rostock
BLZ: 440 501 99 (Stadtsparkasse Dortmund)
IBAN DE62440501990281014315
BIC (SWIFT) DORTDE33

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Pierwszy termin zgłaszania się zbliża. Po 10 sierpnia będzie juz 10 euro drożej :x Drugi termin do końca sierpnia :P[/quote]
chyba zabiorę się za zgłoszenie swojego :) PARSONRK czy już wiadomo cos z transoprtem :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Grupa 5 w sobotę, a 3 w niedzielę. Na 100%jadę w nd a co do soboty to na 90% też będę jechać. Jak nie ja, to mam koleżankę która ma psiaka w gr 2 - czyli też w sobotę. W sumie jakby coś, to transport będzie :lol:[/quote]
super ! :angel: to moge zgłaszac bez obaw :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...