Jump to content
Dogomania

rostock 8-9. 10.2005


PARSONRK

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zeliika']Ja sie nastawiam na Dormund i Bundessieger. Jak juz wyprawa do Niemiec - to z grubej rury :lol:
Chociaz sedzia w Rostocku b. fajny, ale niestety - na 2 wyjazdy do Niemiec tydzien po tygodniu nie wydole :roll:[/quote]

ja do rostocku daleko nie mam więc jadę .
Dortmund jest troszkę dalej więc sobie odpuszczę. W tym roku i tak wydałam full kasy na wystawy, byłam już w:Berlinie (1 pies), Jeleniej Górze(1 pies), Lesznie (1 pies), Gorzowie (1 pies), Czaplinku (4 psy), Szczecinie (1 pies), Warszawie (1 pies), Koszalinie (4 psy).
A teraz jeszcze Sopot (2 psy), Toruń (1-2 psy), Rostock (1-2-3 ?? psy), itd itp.
w sumie fortuna na te kundlasy idzie :evilbat:

Ale ile radości z wyników :P , a jeszcze więcej jak się jest samym w rasie :lol:

Link to comment
Share on other sites

wy nic nie mowcie o kosztach !! bo to zbankrutowac idzie zwlaszcza jak sie jest bezrobotnym studentem :) swojemu chlopakowi to nawet nie mowie ile za wystawy placimy a troche ich jest : Leszno Championy, Graz, Katowice, Leszno, Łódź, Koszalin, Oberwart, szombathely, Legnca, 2 x Bratysława, Insbruk ?, Wrocław, Nitra lub poznań.... i pewno jeszcze coś sie znajdzie..ale jak patzre na medale i puichary to jakos zapominam o kosztach hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']wy nic nie mowcie o kosztach !! bo to zbankrutowac idzie zwlaszcza jak sie jest bezrobotnym studentem :) [/quote]

No właśnie :lol:
Ale dajemy sobie radę, a ja wam się tyż pochwalę, że piszę magisterkę z psów :lol: :P :lol: temat: Pomiary morfometryczne psów rasy parson i jack russell terrier :P Dla nie zorientowanych: morfometryczne czyli wzrost, waga, długość głowy ( kufa, czaszka itd), długość psa, ogona itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Mam wolne miejsce jak ktoś transportu szuka ze szczecina[/quote]
Hej czy miejsce wolne nadal aktualne? co prawda musialabym jeszcze sie poważnie zastanowic czy pojade- koszty wiadomo, była by to moja 4 wystawa w tym roku za granica :) . do szczecina mogłabym dojechac, dla mnie nie ma problemu :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='PARSONRK']Mam wolne miejsce jak ktoś transportu szuka ze szczecina[/quote]
Hej czy miejsce wolne nadal aktualne? co prawda musialabym jeszcze sie poważnie zastanowic czy pojade- koszty wiadomo, była by to moja 4 wystawa w tym roku za granica :) . do szczecina mogłabym dojechac, dla mnie nie ma problemu :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

miejsce nadal aktualne
zapraszam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK'][quote name='Savannah'][quote name='PARSONRK']Mam wolne miejsce jak ktoś transportu szuka ze szczecina[/quote]
Hej czy miejsce wolne nadal aktualne? co prawda musialabym jeszcze sie poważnie zastanowic czy pojade- koszty wiadomo, była by to moja 4 wystawa w tym roku za granica :) . do szczecina mogłabym dojechac, dla mnie nie ma problemu :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

miejsce nadal aktualne
zapraszam[/quote]
super! czy mogłabym na 90% "zaklepac" miejsce?
Pozdrawiam!
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']info
[url]http://www.vdh.de/ausstellungen/int_ausstellungen_inland_suche.php?stadt=3&jahr=2005[/url][/quote]
qurczeee :( gdybym to ja po niemiecku gadała i wiedziała o co tam chodzi!!!!!! wiem tylko że w sobote grupa V? ale nadal nic wiecej!
PARSONRK pomogłabys mi dowiedziec sie :o kto sedziuje SH? no i czy mamy w tym samym dniu grupy :lol: ile jest kilometrów ze szczecina do rostoku?
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...