Jump to content
Dogomania

wlasciciele wilczarzy ujawnijcie sie!!!


rafian

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Udało mi się (nie wiem, jakim cudem,chyba zdjęcie nie było zabezpieczone) opracowac jedno zdjęcie ALVARO. Musimy - na razie - zadowolić się tym jednym zdjęciem. Ale zapewniam Was, że pozostałe sa baaaardzo ciekawe...

[img]http://img284.imageshack.us/img284/2720/p10000157pp.jpg[/img]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się .
Ypsylonek. :D

A jak wilczarzowi spodobał się basenjii ?

Aristo z początku patrzył na Whisperka z nadzieją ,że niedługo zapewne sobie już pójdzie...
Potem uznał ,że chyba jednak zostanie...
A Whisperek wyjeżdził się na jego ogonie dowoli, nie wspominając juz co wyprawiał z atrybutami męskości Aristusia, który znosił wszystko ze stoickim spokojem.

Link to comment
Share on other sites

Najcudowniejszy wilczarz jaki chodził po tym świecie ( mam na myśli oczywiście psychike ) choć do urody , też nie można się było przyczepić.
Czuła , mądra , wrażliwa , ujęła nie tylko mnie ( co nie jest zresztą zbyt trudne ) ale także mojego męża , który tak na[prawdę nigdy nie marzył o posiadaniu irlandczyka.
CINTRA zmarła w wieku 7 lat na raka wątroby.
Bardzo żałuję , że nie skróciłam jej cierpień, ale oszukiwała nas trochę markując dobre samopoczucie , a myśmy skwapliwie się na to dali nabierać.
W czasie , gdy odchodziła był z nią mój mąż ( ja niestety byłam w pracy ).
Był to jedyny pies, przy śmierci , którego mój mąż płakał nie zważając na wizytę weta.

Link to comment
Share on other sites

Mamy jeszcze KWAZARA Oksza pszenicznego psa i dwa jego 8 miesięczne szczenięta płci męskiej.
Na KWAZARA swojego czasu śmiertelnie obraziliśmy się , gdyż pozagryzał koty nasze i sąsiada. Chcieliśmy go wtedy sprzedac , bo straciliśmy do niego całe serce. Dzięki Bogu czas niechęci minął , nabywaca się nie znalazł. I ogłoszenie o sprzedaży jest już nieaktualne.
Po prostu nie mamy już kotów , i dokąd on będzie żył nie będziemy mieli ( uchowała się tylko jedna stara kocita , zbyt mądra by iśc mu pod zębiska )[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna2']CINTRA Kosmaty Smok :D
Elu,napisz coś więcej o tej suczce .[/quote]
Z tego, co ja się orientuję, to hodowla "Kosmaty Smok" już nie działa. Nie ma Cytryny (takie imię domowe miała druga sunia w tej hodowli). Pierwsza HEBE Wind Composition już dawno nie żyje i nigdy nie miała szczeniąt (chyba dysplazja?).

Ale nie będę się rozpisywała, bo musze obrobi kilka obiecanych zdjęć ALVARO. Dzisiaj będą, na 100 %.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...