Jump to content
Dogomania
Alicja

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015

Recommended Posts

Dnia 13.12.2017 o 15:24, Katerinas napisał:

Czas szybko leci.... czasami ma się wrażenie, że za szybko.

stanowczo za szybko ... dziś uzmysłowiłam sobie , ze to już 5 święta bez Taty , 4 bez Mamy , 3 jak pisałam bez Ozzyego ... a tyle jeszcze chciało by się powiedzieć

Tytus szykuje sie do gwiazdki , choinkę mamy małą nadal , na komodzie , bo niby teraz miejsce jest , ale ten taran mały przewróciłby na bank

21 godzin temu, Katerinas napisał:

hehe... Mówisz mały taran zrobiłby demolkę z choinką? :))

wczoraj u siostry ściagał łańcuchy :)

no ale muszę obalić dziwny mit jaki krążył ostatnimi czasy na grupach psich na FB jakoby psy sikały w domu na choinki . Tytus ani na stojące na [podłodze doniczki ani na choinkę nie sikał

ogólnie święta minęły nam spoko , wigilię spędziliśmy w 4 (3 plus Tynio ) I święto w 5 a II już u siostry w Opolu :)

No o sikaniu na choinki nie słyszałam...

Ale może dla tego, że od lat w naszym domu są sunie.

I żadna nigdy nic nie zrobiła z choinką.

W tym roku tylko Lexi była zaciekawiona nowym obiektem.... I tymi fajnymi "piłeczkami" które wieszaliśmy. :)))

8 godzin temu, Katerinas napisał:

No o sikaniu na choinki nie słyszałam...

Ale może dla tego, że od lat w naszym domu są sunie.

I żadna nigdy nic nie zrobiła z choinką.

W tym roku tylko Lexi była zaciekawiona nowym obiektem.... I tymi fajnymi "piłeczkami" które wieszaliśmy. :)))

no , na FB dziewczyny pisały , ze psy im sikają , dla mnie to dziwne , bo zawsze samce miałam i niczego takiego nie znam

Tytus u siostry tylko wchodząc pod choinkę strącał bombki i łańcuchy mu się zaczepiały :)