Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]a ja tak całkiem serio serio napiszę , że jestem przeciwna takim dziwacznym wymysłom producentów jak jadalne plasteliny , smakowe i pachnące pisaki itp rzeczy które w rzeczywistości nie powinny być jadalne ...dziecko powinno być od maleńtasa uczone co wolno a co nie pakować w paszczę , ileż nieszczęśliwych wypadków dało by się uniknąć [/B][/COLOR][/QUOTE]
Do dzisiaj ojciec mi dywan wypomina, który Smerfa na czerwono ciastoliną załatwiła kilka lat temu. Żebym to jeszcze ja dziecku nabyła. Zakaz był wyraźny i jasny - Smerfie nie daje się nic co ciężko z yorków wydłubać. Fakt faktem, że ciastoliny nie ruszały - chyba za słona była :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Navy][/COLOR][quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Kurcze ....nie mam fot ...nie mam co wstawiać :hmmmm:[/B][/COLOR][/QUOTE]
Może tak aparacik wypadałoby uruchomić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grosziwo']Pajączka pocztą :-o litości na żyjątkiem nie masz.
Przecież on śliczny taki :loveu:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]ale po znajomości byś Prioryteta błyskawicę załatwiła ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Gioco']Do dzisiaj ojciec mi dywan wypomina, który Smerfa na czerwono ciastoliną załatwiła kilka lat temu. Żebym to jeszcze ja dziecku nabyła. Zakaz był wyraźny i jasny - Smerfie nie daje się nic co ciężko z yorków wydłubać. Fakt faktem, że ciastoliny nie ruszały - chyba za słona była :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Może tak aparacik wypadałoby uruchomić?[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]hahaha

Aparacik powiadasz :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='apple']Bry:grins:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]Bry:grins:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='malawaszka']coś fot dawno nie było :diabloti:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]:hmmmm: a co to takiego ;)

Jak nic nie wyskoczy na drodze to w niedzielę mam zamiar stawić się na wystawie w Chorzowie ...ale do niedzieli jeszcze daleko :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

No tak. U mnie na pewno będzie się działo...
jutro ok. 6.30przyjeżdża do mnie Kika, oddaję Arturowi (właścicielowi Kiki) Farika i Żelkę i jadę na wystawę. Potem powrót do domu, kapiel, przepakowanie tobołków i... jazda do Chorzowa:)
A w międzyczasie tyle spotkań, pogaduszek...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
Jak nic nie wyskoczy na drodze to w niedzielę mam zamiar stawić się na wystawie w Chorzowie ...ale do niedzieli jeszcze daleko :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

lepiej niech ci nic tam nie wyskakuje :diabloti: jutro czekam na konkretne info o ktorej i gdzie mam cie zgarnac w niedziele :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No tak. U mnie na pewno będzie się działo...
jutro ok. 6.30przyjeżdża do mnie Kika, oddaję Arturowi (właścicielowi Kiki) Farika i Żelkę i jadę na wystawę. Potem powrót do domu, kapiel, przepakowanie tobołków i... jazda do Chorzowa:)
A w międzyczasie tyle spotkań, pogaduszek...

Pzdr.[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]terminy napięte ;)[/B][/COLOR]

[quote name='Tengusia']lepiej niech ci nic tam nie wyskakuje :diabloti: jutro czekam na konkretne info o ktorej i gdzie mam cie zgarnac w niedziele :grins:[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
a pypeć na języku też nie może :hmmmm:[/B][/COLOR]
[COLOR=Navy][B]jutro zadzwonię [/B][/COLOR]

[quote name='Rinuś'][I][B]Tee ciotka zamiast gadulić może tak jakieś fotki ?:diabloti:[/B][/I][/QUOTE]

:roll: :siara:

[quote name='Asiaczek']Chyba będziecie musiały poczekać do niedzieli wieczora...

Pzdr.[/QUOTE]

:grins:

[quote name='Gioco']Tak tak, czas uruchomić aparacik - taki fotkujący, nie apararacik gębowy pajączka - i dorzucić troszkę fotek Ozzulka. Ckni nam się za jego zacnym obliczem :diabloti:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]a wiesz .....wena mnie odeszła .....a zacne oblicze śpi ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Cześć Ala z Ozulkiem :loveu::loveu:
Wróconam, wsio nadrobiłam na dogo :evil_lol: Ciebie zostawiłam sobie na koniec, bo byłam pewna, że oczęta nasycę fotami :roll: i co? ZONK :mad:
Tak mnie rozczarować :placz: o tych fotach z pająkami nawet nie wspomnę :roll: bo udawałam że ich nie widzę, jeszcze chciałby mnie takowy pożreć :angryy::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']Zdjęć nie ma to się odniosę do dyskusji o wstawaniu wczesnym..ja teraz wstaje o 6.00...bleh!!!Jak wychodzę to w łóżku migracja,na moje miejsce pod pachę TZ wskakuje Obama...i wylegują się dalej....pasożyty jedne :)[/QUOTE]

skad ja znam ten scenariusz hihihi :roflt:

melduje ze cioteczka Ala dzisiaj kilka fot pstryknela sama widzialam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...