Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='rufusowa']powodzenia :razz:


a na wątrobę napiszę i tu (może ktoś kiedyś skorzysta) super działa dieta niełączenia... owszem jest upierdliwa, bo mięska z ziemniaczkami zjeść jednocześnie nie można ;) ale daje natychmiastowe efekty i idealne wyniki :razz:

zdrówka dla Ozzulka życzę :loveu:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]Ozzy miesza tylko ryż z mięsem ;)[/B][/COLOR]

[quote name='Darianna']a na odchudzanie? :D[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
:noooo ja też poprosze [/B][/COLOR]

[quote name='clockwork']a na przytycie? [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG][/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]jedzenie :roll::diabloti:[/B][/COLOR]

[quote name='Gioco']U nas już wiadomo, że jutro o 17 :p Mnie jakoś nikt nie chce do RR :diabloti: podobno mam zbyt luźne podejście do spraw wychowania młodocianych. Może ma to związek z różową, swego czasu, grzywką Smerfy :evil_lol:
W każdym bądź razie jestem z niej dumna dzisiaj. Poszła pierwszy dzień do zerówki i już w szatni płaczącemu koledze tłumaczyła, że jest za duży na lanie ślozów :evil_lol:


Powodzenia :diabloti:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]eee to Smerfa spoko laska jest ;)[/B][/COLOR]

[quote name='Tengusia']:eviltong::eviltong::eviltong:

a dzisiaj zjadlam barszczyk z uszkami :grins: pyszny byl :diabloti:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]uszka z grzybkami ???[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']niom :grins:[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
lubiem :grins:
[/B][/COLOR]
[quote name='Caachou_']Alu, wielkie dzięki za tę jajową fotkę Czadzika :lol: Przynajmniej nie będą narzekać na brak zdjęć do kolejnej strony... :diabloti:[/QUOTE]

:roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']Ale się tu szkolnie zrobiło...z RR to pamiętam,że kiedyś mój ojciec miał iść na zebranie i poszedł...ale okazało sie,że nie do tej szkoły.Tak się bidulek interesował moją edukacją,że nawet nie wiedział,gdzie uczęszczam:diabloti:[/QUOTE]

:roflt::roflt:



Dobrek Alutko:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']Alicja a tak Ozzyego nie mozesz zabrac ze soba:razz: mysle ze jeden paff i jedna kupa i sprawa przedluzajacych sie spotkan nawiedzonych rodzicieli bedzie rozwiazana:cool3::eviltong:[/QUOTE]

[QUOTE] Napisał [B]Obama[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=15299550#post15299550"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
Ale się tu szkolnie zrobiło...z RR to pamiętam,że kiedyś mój ojciec miał iść na zebranie i poszedł...ale okazało sie,że nie do tej szkoły.Tak się bidulek interesował moją edukacją,że nawet nie wiedział,gdzie uczęszczam:diabloti:[/QUOTE]

:roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

A ja znowu nienadążam za dyskusją, to przez ten duracki net w lesie:shake: U nas esseliv tak się sprawdził u Spota, że matka i ciotka też zaczęły brać:evil_lol: Um jak choruje i ma podrażnione wątróbsko (Raz miała coś 130 chyba) też dostaje.


P.S. Właśnie mroże kilka woreczków podsmażonych prawdziwków, pełno grzybów u nas:loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa'][URL]http://images8.fotosik.pl/432/8e21592f6876ce71.jpg[/URL] gdzie szluga schował, że tylko dym na fotce widać? :diabloti:[/QUOTE]
Moim zdaniem, w kieszonkę wsadził fajeczkę, którą co jakiś czas pyka ;-) Do Ozzego by pasowała :-)

[SIZE=1]P.S. Samobójcy wybrali mnie do RR :lol: Zaś żeby było weselej, jeszcze do trójki zarządzającej :diabloti: Już im współczuję :evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']ciąża :diabloti:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]bliźniacza [/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='clockwork']to sie nie liczy bo to krótkotrwałe przytycie... u mnie trwało.... hmmmm... od 6go m.c- do 3go Po ... czyli 5 miechów ... pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
potraktuj to rozwojowo ;) co rok to prorok [/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Obama']Ale się tu szkolnie zrobiło...z RR to pamiętam,że kiedyś mój ojciec miał iść na zebranie i poszedł...ale okazało sie,że nie do tej szkoły.Tak się bidulek interesował moją edukacją,że nawet nie wiedział,gdzie uczęszczam:diabloti:[/QUOTE]

:roflt:

[quote name='Darianna']U naszej afrykanki na alternatywnym forum znów się rozkręca :)[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
kurde aż sie przekręciło :roflt:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='furciaczek']:roflt:



Dobrek Alutko:loveu:[/QUOTE]

:hand:

[quote name='Ania!']:roflt:[/QUOTE]:roflt:

[quote name='Kiłi']A ja znowu nienadążam za dyskusją, to przez ten duracki net w lesie:shake: U nas esseliv tak się sprawdził u Spota, że matka i ciotka też zaczęły brać:evil_lol: Um jak choruje i ma podrażnione wątróbsko (Raz miała coś 130 chyba) też dostaje.


P.S. Właśnie mroże kilka woreczków podsmażonych prawdziwków, pełno grzybów u nas:loveu::diabloti:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]to ja poproszę ...kurierem :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Gioco']Moim zdaniem, w kieszonkę wsadził fajeczkę, którą co jakiś czas pyka ;-) Do Ozzego by pasowała :-)

[SIZE=1]P.S. Samobójcy wybrali mnie do RR :lol: Zaś żeby było weselej, jeszcze do trójki zarządzającej :diabloti: Już im współczuję :evil_lol:[/SIZE][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]qrde mi by sie ktoś taki nadał do RR :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215']Aluś [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20quote/hnd2.gif[/IMG][/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]Ty tak wpadasz pomiędzy wschodem księżyca i zachodem słonka do nas ;)[/B][/COLOR]

[quote name='Asiaczek']Juz jestem "na chodzie" i nadrabiam.
I jak to będzie z Chorzowem? Myslec nad ciastem czy znowu nie...?

pzdr.[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
Czekam na wiadomości od Tengusi czy będzie czy wyjeżdża , bo jeśli pojedzie do Zakopca to raczej nie przyjadę .[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']


[COLOR=Navy][B]
Czekam na wiadomości od Tengusi czy będzie czy wyjeżdża , bo jeśli pojedzie do Zakopca to raczej nie przyjadę .[/B][/COLOR][/QUOTE]

ktorego jest ta wystawa w Chorzowie bo ja bylam przekonana ze chodzi o 19.09.10 a widze w dziale wystaw ze wystawa jest 12.09.10 ... :hmmmm:

ja do Zakopca jade 20.09.10 wiec mysle ze jak najbardziej bede chciala sie z toba Ala spoktac (i z toba Asiaczku tez :grins: ) tylko ze 19.09.10 jest akcja Basi od Eldo "zerwijmy łancuch" na ktorej tez obiecalam byc i przykuc sie do budy :eviltong: wiec potrzeba mi konkretnych info o kiedy wkoncu jest wystawa w Chorzowie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']ktorego jest ta wystawa w Chorzowie bo ja bylam przekonana ze chodzi o 19.09.10 a widze w dziale wystaw ze wystawa jest 12.09.10 ... :hmmmm:

ja do Zakopca jade 20.09.10 wiec mysle ze jak najbardziej bede chciala sie z toba Ala spoktac (i z toba Asiaczku tez :grins: ) tylko ze 19.09.10 jest akcja Basi od Eldo "zerwijmy łancuch" na ktorej tez obiecalam byc i przykuc sie do budy :eviltong: wiec potrzeba mi konkretnych info o kiedy wkoncu jest wystawa w Chorzowie ;)[/QUOTE]
12.09 jest wystawa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...