Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Navy][B]Kochanym Cioteczkom :
* Fioneczce :loveu:
* Bullila.nl :loveu:
* Izabela 124 :loveu:
* Agaga21 :loveu:
* Darianna :loveu:
* Malawaszka :loveu:
* Chita :loveu:
* Tengusia :loveu:
* Aga1215 :loveu:
* Rufusowa :loveu:
* Vectra :loveu:
* Caachou_ :loveu:
* Obama :loveu:

[COLOR=Red]Ozzy bardzo dziękuje za życzonka i przesyła ogromnego lizańca :loveu::loveu:[/COLOR]:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Ojej, a ja taka spóźniona :oops:

Ale się w czasie zmieściłam :evil_lol:

[B]STO LAT, STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM [/B]:loveu::loveu::loveu::loveu:
i dużo zdróweczka, Ozzulku ;)[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
Cioteczka Aga będzie indywidualnie liźnięta ;) :loveu:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=Red][B]APEL do WSZYSTKICH [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Navy][B]Vectra znalazła psiaka w typie HUSKY , Alaskan ....szukajcie proszę ogłoszeń czy komuś nie zaginął psiak w okolicach Warszawy ...Zielonki ( nie Zielonka)

Ewa ulokuje go na noc w klatce na podwórku ale rano coś z nim musi zrobić ...szukamy właściciela bądź domu .

Prosze przetrzepcie ogłoszenia w necie .[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ozzulku... ciocia była wczoraj off line i off phone :evil_lol::evil_lol: i ........ miała tak zalatany dzień że ulala.... za kare możesz mnie zaślimtać na śmierć- PRAWIE :loveu::loveu:


STO LAAAT STOO LAAAT !!! zdrówka i długiego życia przedewszystkim :loveu::loveu:[IMG]http://natolinskiewzgorza.pl/UserFiles/Images/tort%20kosc.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]Dziękujemy Cioteczko Klocusiowa :loveu:

Ozzulek wykorzysta to co napisałaś i przy najbliższej okazji zaślimta na maxa ;)



[SIZE=1]A ty na następne urodziny ....a zreszta po drodze jest Mikołaj ...dostaniesz łańcuch do komórki :diabloti:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]Dziękujemy Cioteczko Klocusiowa :loveu:

Ozzulek wykorzysta to co napisałaś i przy najbliższej okazji zaślimta na maxa ;)



[SIZE=1]A ty na następne urodziny ....a zreszta po drodze jest Mikołaj ...dostaniesz łańcuch do komórki :diabloti:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

KTOS mądry wymyślił smycze, ja wymyśle i opatentuje telefony wszczepione pod skóre.. tak na zawsze :evil_lol: dla takich sklerotyków jak ja i twój monsz :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlKil']Wszystkiego najlepszego dla Ozzulca!

:tort::BIG:

[url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_IMG_2043.jpg[/url][/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]Ewuńko , dziękujemy :calus:[/B][/COLOR]

[quote name='clockwork']KTOS mądry wymyślił smycze, ja wymyśle i opatentuje telefony wszczepione pod skóre.. tak na zawsze :evil_lol: dla takich sklerotyków jak ja i twój monsz :diabloti::diabloti:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]tak ...tak ..otóż to ...dla takich 2 sklerotyków jak WY :diabloti:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]ślinka cieknie ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]
szczególnie,że od wczoraj ni nie jadłam,jestem w pracy bez szansy wyjścia :p
Miałam zjeść śniadanie na wyjeździe,ale tyle się nastałam w korkach,że potrzeby żołądka zostały zepchnięte na dalszy plan...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215']Zdrową żywność przeniosłam - Ozzi chyba lubi


[url]http://a.imageshack.us/img101/1240/jablka1191.jpg[/url][/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]Ozzy sobie poturla a ja zjem ;) [/B][/COLOR]

[quote name='Obama']szczególnie,że od wczoraj ni nie jadłam,jestem w pracy bez szansy wyjścia :p
Miałam zjeść śniadanie na wyjeździe,ale tyle się nastałam w korkach,że potrzeby żołądka zostały zepchnięte na dalszy plan...:)[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]mam winogronka ...podkulnąć :hmmmm:[/B][/COLOR]

[quote name='ATLANTYDA']:tort::tort:
[url]http://www.niam.pl/photos/PRODUCT/BACKUP/26316-rump_steak.jpg[/url]


Ozulku sto lat i smacznego :eviltong:.[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
o dżisys ...ale się Ozzulek ucieszył :multi:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215']Żałujesz jabłek biednemu piesowi??? Weki je. Obrane.Pokrojone na maleńkie kawałeczki. Bardzo lubi.... :cool3:[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
ja mu czasem wpakuję potarte do żarcia ....tak nie tknie .... jedynie pomidorki zjada [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...