Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:


WitAnkO Alu :D :cool3::cool3:


NareszCie ZroBIłO sie TroszKE chłodniej:cool3:

A Was jeszcze SłoNEczKo nie przegrzało??:lol::lol:

GłoDna jestem:diabloti: Alu co Serwujesz dobreGo na Kolacje??:P :razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][I][FONT=Arial Black][COLOR=purple]u mnie tylko stoi................................może wycieli goopoty ktore gadasz i zostało tylko tyle postow własciwych hahahaahaa[/COLOR][/FONT][/I][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:musi bedzie ze masz racje:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='PIKA']No to dlatego masz te swoje ponad 5 tyś postów :evil_lol:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye:o nie mów że ja tyle mądrych postów napisałam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='aga1215']już nie ma [IMG]http://yelims1.free.fr/Banane/Banane37.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Banane/Banane35.gif[/IMG][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:hmmmm Aguś , czy to banan[/I][/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='emdziolek']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:


WitAnkO Alu :D :cool3::cool3:


NareszCie ZroBIłO sie TroszKE chłodniej:cool3:

A Was jeszcze SłoNEczKo nie przegrzało??:lol::lol:

GłoDna jestem:diabloti: Alu co Serwujesz dobreGo na Kolacje??:P :razz::razz:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)witanko ....dziś pizza z salami i pieczarkami:p[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[b]Usuwam z tego tematu wszystkie wpisy dotyczące spraw administracyjnych. Jak zostało wytłumaczone na administracji nie są zliczane posty napisane na Foto-blogach i Off-Topikach - stad znikajace ogniki. Komentowac prosze wylacznie na Administracji.[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Admin'][B]Usuwam z tego tematu wszystkie wpisy dotyczące spraw administracyjnych. Jak zostało wytłumaczone na administracji nie są zliczane posty napisane na Foto-blogach i Off-Topikach - stad znikajace ogniki. Komentowac prosze wylacznie na Administracji.[/B][/quote]

ale o jaki komantarz chodzi przecież to się nie tyczyło Administracji ani Administrowania tylko były to dochodzenie detektywistyczne na temat detektywistycznie trudny i istotny:roll:

to nie można już być detektywem ja nie rozumiem..................ani żartowac nie można.............:niewiem:

zaczynam się czuć jak w kaczogrodzie wszędzie podsłuch i wszytko prowadzi do niesubordynacji..........

ps

to są wolne myśli wypowiedziane na głos i nie kierowane ani do osoby ani do władzy................
jednostki urazone bardzo przepraszam i w piers sie bije z siłą okrutną

mam nadzieję, że trudny okres zaraz będzie za nami :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]no kurde.. jak usuną wsjo o administratorowywaniu :p to Ali zostanie jakieś 30 stron blogasa... wtedy jest szansa że nadrobie :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]


hehehehhehe w sumie to nie wiem co powiedziec bo nie chce byc posadzona ani skasowana

a jak nie przybywa postów i ogników to moge pisać goopoty z doopy maryni bo nikt mnie nie posadzi o nabijanie HUUUUUUUUUUUUUUUUUURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :multi: :multi: :multi: :multi:

czy to juz czy jeszcze nie złamałam prawa


chyba czas szukac sobie innego ciepłego forum :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Admin'][B]Usuwam z tego tematu wszystkie wpisy dotyczące spraw administracyjnych. Jak zostało wytłumaczone na administracji nie są zliczane posty napisane na Foto-blogach i Off-Topikach - stad znikajace ogniki. Komentowac prosze wylacznie na Administracji.[/B][/quote]


Alu ty to masz chody.....sam Admin Wszechmocny cie odwiedzil:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']hehehehhehe w sumie to nie wiem co powiedziec bo nie chce byc posadzona ani skasowana

a jak nie przybywa postów i ogników to moge pisać goopoty z doopy maryni bo nikt mnie nie posadzi o nabijanie HUUUUUUUUUUUUUUUUUURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :multi: :multi: :multi: :multi:

czy to juz czy jeszcze nie złamałam prawa


chyba czas szukac sobie innego ciepłego forum :-([/quote]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]znaczy wuwuwu. florida/forium?? [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]no właśnie ... nie wiadomo co można pisać co myśleć głośno, co nie :roll: ale jazda... bedziem sie pilnować :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']Alu ty to masz chody.....sam Admin Wszechmocny cie odwiedzil:diabloti:[/quote]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]cóś sie dobrali Ali do pośladków... pokasowane ogniki, skasowane posty... śmiem twierdzić że Roman G. lustruje grono pedagogiczne :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

czuje się prześladowana bo nie wiem czy jak powiem psia kość to pójde do pierdla czy nie a jak powiem o pią kościa w łeb ci dam to czy dostane bana czy nie


nie chciałabym ale nie wiem czy wytrzymam presje


i czy to jest komentowanie czy nie

ja uważam ze nie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]cóś sie dobrali Ali do pośladków... pokasowane ogniki, skasowane posty... śmiem twierdzić że Roman G. lustruje grono pedagogiczne :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]


upssssssssssssssssssssss

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Debestka nie denerwuj się , złość piękności szkodzi :diabloti:[/quote]


ależ ja się nie denerwuje ja się lękam bo j alękliwa dusza :loveu: więc moja piękność zostanie nie tknięta czy lęki też odbierają powab lica :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']ależ ja się nie denerwuje ja się lękam bo j alękliwa dusza :loveu: więc moja piękność zostanie nie tknięta czy lęki też odbierają powab lica :diabloti:[/quote]
słuchaj , zostaniemy tu i tak :diabloti: przecież tu jest nasz drugi dom :diabloti:
skasują blogaska to się nowego otworzy , my tu mamy kawał życia zapisanego :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Admin'][B]Usuwam z tego tematu wszystkie wpisy dotyczące spraw administracyjnych. Jak zostało wytłumaczone na administracji nie są zliczane posty napisane na Foto-blogach i Off-Topikach - stad znikajace ogniki. Komentowac prosze wylacznie na Administracji.[/B][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:czyli no jak to każdy post dotyczący ADMINISTRACJI będzie potrącany z mojego konta .....dziwne to ....a poza tym nie przypominam sobie bym napisała 30 tys .postów o tematach administracyjnych ...Trudno jedni są lizani inni bici po dpie .Z całym szacunkiem .Ale czuję się pokrzywdzona.Komuno....nie wracaj.Mam nadzieję że dotrę szcześliwie do emerytury zanim ktoś mnie u Romana podkabluje ....ups ...idę na Administrację której ...nie było:oops:

[COLOR=Blue]Niestety próbowałam napisać nowy temat na Administracji.......nie udało mi sie wiec tutaj wklejam moją wypowiedź ...nawet skazany ma prawo do obrony:diabloti:[/COLOR]
[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:temat na Administracji już się pojawił[/I][/B][/FONT][/COLOR]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=72617[/URL][/quote]

bedziem cie wspierac :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']słuchaj , zostaniemy tu i tak :diabloti: przecież tu jest nasz drugi dom :diabloti:
skasują blogaska to się nowego otworzy , my tu mamy kawał życia zapisanego :cool3:[/quote]

tylko wiesz "podsłuchy" mnie nie bawia w zadnym domu................
i przykre, że dogo która jest moim pozeraczem czasu ma teraz kryzys dla mnie nie zrozumiały pomimo czytania administracji :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]o dzięki ci kochana moja :loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]

bylam alemojego posta ni ma:diabloti: czeka na aprobate administracji....
:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...