Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

O 8.06.2016 o 22:27, agutka napisał:

ja walczę z kręgosłupem od lat... rtg nie wykazało niczego i na tym koniec... po co dalej drążyć skoro ja młoda  ... jak boli to połozy się pani i tyle...

O 15.06.2016 o 17:09, majoka napisał:

leż i umieraj, wszędzie to samo :)

Dobre. Ale ja nie o tym. Do autorki zdjęć, jako że to subforum Foto Blogi: zdjęcia niezłe (chociaż model wygląda na urodzonego mordercę), ale proszę przyłożyć się do kadrowania. Jak to się robi można podpatrzeć u Collakowej w wątku "Sara - Szkocka Dama".

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

8 godzin temu, majoka napisał:

Minął tydzień, zdjęć brak....

oj tam oj tam ...uczę się kadrować :D

7 godzin temu, Ryss napisał:

Dobre. Ale ja nie o tym. Do autorki zdjęć, jako że to subforum Foto Blogi: zdjęcia niezłe (chociaż model wygląda na urodzonego mordercę), ale proszę przyłożyć się do kadrowania. Jak to się robi można podpatrzeć u Collakowej w wątku "Sara - Szkocka Dama".

wow , żartujesz prawda , serio serio to subforum ( shock ) Foto Blogi na dodatek ...ja cię pierdziu , a ja całe życie myślałam , ze mam blogaska na Kulinarni.pl :P ...jak mam teraz z tym żyć :( .  Co do pozostałych komentarzy nt urodzonego mordercy itd , to powiem tylko NIE ZAGLĄDAJ jak ci się nie podoba :) . Zegnam niemile :D

 

PS a jak się to ROBI wiem ...mam już syna :P

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, GabiM napisał:

Ale my jesteśmy cały czas na psim forum? Czy to jakieś fotograficzne już?

 

Ala olej Rysia dawaj zdjęcia, może przy kolejnym chłopak się na tyle przestraszy urodzonego mordercy, że już więcej nie zajrzy.

o paczaj , to pewnie forum już nawet forum nikoniarze.pl na którym jestem ma noc , bo Ryssa tam ni ma :(

a tutaj nie mam przyjemności go oglądać :)

 

Foty będą , ale aparacik pojedzie do oprawcy , może i obiektyw zreanimują , a jak nie to kupimy nowy , bo kalkulatorem to ja cykać nie potrafię :)

 

Mojego urodzonego mordercę dziś udziabała czerwona mrówa i dzieciak pół dnia chodził na 3 łapinach :P

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Alicja napisał:

wow... ja cię pierdziu

Niektórych jak ironia nie kopnie w dupę, to jej nie zauważą. Poza tym nie wystarczy napisać "łał ja cię pierdziu" i wstawić pińcet emotek, by tekst był lekki i zabawny. Jak to się robi, by taki był, możesz się uczyć nawet tu, od Agutki i Majoki. Albo ograniczyć się tylko do zdjęć, by nie robić wiochy słowem pisanym.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Ryss napisał:

Niektórych jak ironia nie kopnie w dupę, to jej nie zauważą. Poza tym nie wystarczy napisać "łał ja cię pierdziu" i wstawić pińcet emotek, by tekst był lekki i zabawny. Jak to się robi, by taki był, możesz się uczyć nawet tu, od Agutki i Majoki. Albo ograniczyć się tylko do zdjęć, by nie robić wiochy słowem pisanym.

odwróć się do lustra kopnij się w dupę i osiągniesz szczyt zadowolenia  , bo dopierdzielasz się wszędzie gdzie się pojawisz . A teraz bez tysiąca pieńciuset emotek zasugeruję ci podróż ....więcej nic nie napiszę byś nie poczuł/ła podniecenia przed zbilżającą się podróżą ...aż żal bo to słowo jak najbardziej by do ciebie pasowało zatem ŻEGNAM .

 

Chciałam zauważyć , ze ani nie mam nicku Agutka ani Majoka zatem nie mam zamiaru na nikim się wzorować ,

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Alicja napisał:

 

Foty będą , ale aparacik pojedzie do oprawcy , może i obiektyw zreanimują , a jak nie to kupimy nowy , bo kalkulatorem to ja cykać nie potrafię :)

 

Mojego urodzonego mordercę dziś udziabała czerwona mrówa i dzieciak pół dnia chodził na 3 łapinach :P

Bez aparatu, jak bez ręki :)

Biedny Tytulek, swoją drogą hipochondryk jak każdy facet ;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, majoka napisał:

Bez aparatu, jak bez ręki :)

Biedny Tytulek, swoją drogą hipochondryk jak każdy facet ;)

a dziś rano jak nowo narodzony był :)

A ty weź jakiś lewy profil na FB machnij , bo tam to mi żadne desperaty nie wchodzą a tam szybciej fotę wstawię ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W czwartek minie rok od momentu kiedy odszedł Ozzy ,niedawno odszedł też jego koleżka york Tuffi . Czas płynie dalej ...

Ozzy miał przyjaciółkę astkę Juka miała na imię ,odeszła jakoś rok przed Ozzym , a teraz Tytus bawi się z maleńkim astusiem brata pańci Juki , maleńkim Jukim :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, jolkablaszczyk napisał:

w śród moich znajomych psiarzy w Polsce w tym roku sporo psów odeszło.... i to psy stosunkowo młode.... 7, 8 lat....

wśród moich znajomych zeszły rok był tragiczny , bardzo dużo psów odeszło , Tuffi miał raka kości i zdiagnozowano go 3 miesiące temu , poszedł galopująco , Tuffik był wiekowym psiakiem , miał chyba 14 lat poznał i naszego Harleya i Ozzulka , no i Tytusa , przeżył Mimi ,sunię astkę zięcia właścicieli i poznał też staffika który nastał po Mimi , nestor wśród psich Przyjaciół

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...