Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

O 19.04.2016o17:22, Alicja napisał:

serio nie robię fot , sama będąc nie dam rady , aparat jest dla mnie obciążeniem , więc wyjdzie na to , ze zamknę temat Ozzy'ego , a mały nie będzie miał na dogo swojego miejsca

Alicja!!!!

Poczekaj, zaraz trochę spoważnieje i może na pięć sekund usiądzie :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
20 godzin temu, majoka napisał:

To jakaś epidemia na dogo, włóczycie się po cudzych galeriach, a u siebie nic!!!

EPIDEMIA powiadasz? ;-)WROC na fejsika/dogo nie ogarniam/ ,na dodatek zmienilam telefon /dzieciaki mnie namowily/,wyladowal sie i nie umiem uruchomic....dodatkowo /chyba od klimy /mam bezglos od poniedzialku i temp .....do lekarza nie ide ,bo znow doloza mi chorobsk ;-)lece teraz na FB napisac corce ,ze zyje ,nadal jestem chora/ .wiec nici z wizyty u wnukow  i zeby ,ktores podjechalo matce telefon odpalic ,bo nie potrafi....buziaki dla WAS :-)zapomnialam i Lula i Tambi mialy nieuformowana kooooo,wyniki ok ,odstawilam mokra karme Dolina Noteci i wracamy do normy....Panciu oprocz chodzenia kolo mnie mial na glowie chore bulwy i prace/dowolnosc kolejna ;-)

Link to comment
Share on other sites

Teraz co u nas :

1.czasu mało , na FB jestem bo teraz mam net w telefonie i mogę nawet w pracy :P zajrzeć jak mam wolną chwilę , np idę sobie odetchnąć od hałasu do WC :)

2.żyjemy spokojnie , na tyle jak spokojnie można żyć z małym staffikiem :) ale jest dobrze

3.mam skierowanie do neurochirurga , wynik z RM zły , przecież jak boli to znaczy że żyjemy ;)

4.urlop jeszcze nie zaklepany , dobrze że sobie przypomniałam bo muszę zadzwonić do pana Mietka do leśniczówki czy ma wolny pokoik

5.Tytusik rośnie , jest kochany :)

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, GabiM napisał:

Pięknie chłopak wyrósł. Ile ona już ma ?

 

Dobrze, że piszesz, że jest dobrze, oby jeszcze ze zdrowiem było lepiej.

co nas nie zabije to nas wzmocni ;) z natury jestem niepoprawną optymistką więc MUSI być dobrze

 

Mały urodził się 18 października więc za 11 dni skończy 7 miesięcy :) to już kawaler :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Alicja napisał:

co nas nie zabije to nas wzmocni ;) z natury jestem niepoprawną optymistką więc MUSI być dobrze

 

Mały urodził się 18 października więc za 11 dni skończy 7 miesięcy :) to już kawaler :)

Ale ten czas leci , dopiero co był mała kruszynka :) 

Link to comment
Share on other sites

O 6.05.2016 o 16:42, lula2010 napisał:

EPIDEMIA powiadasz? ;-)WROC na fejsika/dogo nie ogarniam/ ,na dodatek zmienilam telefon /dzieciaki mnie namowily/,wyladowal sie i nie umiem uruchomic....dodatkowo /chyba od klimy /mam bezglos od poniedzialku i temp .....do lekarza nie ide ,bo znow doloza mi chorobsk ;-)lece teraz na FB napisac corce ,ze zyje ,nadal jestem chora/ .wiec nici z wizyty u wnukow  i zeby ,ktores podjechalo matce telefon odpalic ,bo nie potrafi....buziaki dla WAS :-)zapomnialam i Lula i Tambi mialy nieuformowana kooooo,wyniki ok ,odstawilam mokra karme Dolina Noteci i wracamy do normy....Panciu oprocz chodzenia kolo mnie mial na glowie chore bulwy i prace/dowolnosc kolejna ;-)

jakoś mnie nie ciągnie do fejsa, na dogo też wpadam co kilka dni

Link to comment
Share on other sites

Tytusik rośnie , dorośleje , ale kocha dalej jak szczenior .

Jestem Ewie dozgonnie wdzięczna za to , ze tak pokierowała wszystkim , ze mały u mnie jest , bo naprawdę ciężko mi było podjąć decyzję , a teraz życia sobie bez niego nie wyobrażam .

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, maciaszek napisał:

Wow, jaki on już duży!!!! Pamiętaj, że niezbyt częste wrzucanie fot może wywołać szok :D Normalnie wielkolud :)

A co szwankuje, że skierowanie do neurochirurga dostałaś? Noga?

myślę , ze osiągnął już swój ostateczny wzrost , teraz tylko postura się pomaleńku będzie zmieniać

co do fot , to aparat mi się kończy a najpierw muszę kupić nowego laptopa , zdjęć z telefonu nie lubię

co szwankuje ... od przeszło 8 lat mam problemy z kręgosłupem szyjnym , miałam momenty paraliżu lewej ręki , RTG było brzydkie , RM wg pani neurolog fatalny i jutro muszę dzwonic do neurochirurga , bo pani co zapisuje na urlopie była , zobaczymy czy w tym roku dostanę się na wizytę

Link to comment
Share on other sites

O 8.05.2016 o 18:48, Alicja napisał:

Tytusik rośnie , dorośleje , ale kocha dalej jak szczenior .

Jestem Ewie dozgonnie wdzięczna za to , ze tak pokierowała wszystkim , ze mały u mnie jest , bo naprawdę ciężko mi było podjąć decyzję , a teraz życia sobie bez niego nie wyobrażam .

Przecież wciąż jest szczeniorem, a że facet to pewnie tak już zostanie ;-)

Miała Ewa rację - dom, mieszkanie, szałas bez psa to tylko miejsce do egzystencji a gdy są w nim te 4 łapy i merdak na końcu to już jest DOM, MIESZKANIE, SZAŁAS. Dzięki moim łatwiej mi przeżyć obecny czas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...