Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

Kluch zapełnia cały dzień , począwszy od 7 rano , bo teraz tak wstajemy póki mam L4 :). Jak nie ja popierniczam w dresie na psacerek a potem dopiero psia micha i moja kawa ( kiedyś kawa była nr 1 ) no ale cóż są inne priorytety ;) ).

Pomaga w domu , pracuje w pocie czoła , odkrył też , ze można schodzić po schodach w dół , bo do dziś lazł tylko w górę sam , a tak dźwigałam słodki ciężar .

Je surowe mięsko , uwielbia je , dziś też dopchał jajeczkiem , twarożek też lubi , bo wsiowy :)

Odżyłam :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O 3.03.2016o20:35, Alicja napisał:

Kluch zapełnia cały dzień , począwszy od 7 rano , bo teraz tak wstajemy póki mam L4 :). Jak nie ja popierniczam w dresie na psacerek a potem dopiero psia micha i moja kawa ( kiedyś kawa była nr 1 ) no ale cóż są inne priorytety ;) ).

Pomaga w domu , pracuje w pocie czoła , odkrył też , ze można schodzić po schodach w dół , bo do dziś lazł tylko w górę sam , a tak dźwigałam słodki ciężar .

Je surowe mięsko , uwielbia je , dziś też dopchał jajeczkiem , twarożek też lubi , bo wsiowy :)

Odżyłam :)

a Cezar skrzydeł dostał :)

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, majoka napisał:

jak nie będziesz wstawiała fot, to chyba przejadę się do tego Rybnika....aparat w domu, komórka przy du...i brak zdjęć :(

podam adres na PW :D

13 godzin temu, maciaszek napisał:

Wspaniale to czytać!!!! Cieszę się ogromnie :)

też się cieszę :)

Link to comment
Share on other sites

O 13.03.2016o20:34, Gioco napisał:

A gdzie foty?

nie ma kto cykać , w pojedynkę się nie da

22 godzin temu, majoka napisał:

chyba będziesz musiała.....

wysyłam :)

8 godzin temu, Gucci13 napisał:

Rozbrajający "maluszek"  :D

dziękuję :)

 

 

Serio nie ma jak gamoniowi fot cyknąć , bo aparat nie może być w jego zasięgu , a jak się po aparat ruszę to mały już siedzi w obiektywie . Ogólnie pomocny on jest bardzo :) dzis wymienialiśmy drzwi , więc TZ co chwilkę szukał śrubokrętów , bo podkradał , potem zajumał wiertło , darł się jak opetany jak w końcu wylądował w klatce za złodziejstwo :) . Biedulek też siedział zamknięty jak byłam na rezonansie , ale radocha była jak wróciliśmy .

Link to comment
Share on other sites

no wiesz wyrodna matko.. zamykac psa w klatceza złodziejstwo :p 

przez dłuższy moment była taka Nora... w sumie żeby drzemkę w ciągu dnia zrobiła to muszę nadal zamykac bo latałaby jak nakręcony zając mimo 2 godzin spaceru.. stwierdzam że jednak młode ttb to niezniszczalne diabły wcielone :p

Link to comment
Share on other sites

O 14.03.2016o21:01, Alicja napisał:

nie ma kto cykać , w pojedynkę się nie da

wysyłam :)

dziękuję :)

 

 

Serio nie ma jak gamoniowi fot cyknąć , bo aparat nie może być w jego zasięgu , a jak się po aparat ruszę to mały już siedzi w obiektywie . Ogólnie pomocny on jest bardzo :) dzis wymienialiśmy drzwi , więc TZ co chwilkę szukał śrubokrętów , bo podkradał , potem zajumał wiertło , darł się jak opetany jak w końcu wylądował w klatce za złodziejstwo :) . Biedulek też siedział zamknięty jak byłam na rezonansie , ale radocha była jak wróciliśmy .

pamiętaj iż pies wdaje się do właściciela !!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 14.03.2016o22:28, agutka napisał:

no wiesz wyrodna matko.. zamykac psa w klatceza złodziejstwo :p 

przez dłuższy moment była taka Nora... w sumie żeby drzemkę w ciągu dnia zrobiła to muszę nadal zamykac bo latałaby jak nakręcony zając mimo 2 godzin spaceru.. stwierdzam że jednak młode ttb to niezniszczalne diabły wcielone :p

 

O 18.03.2016o15:47, majoka napisał:

pamiętaj iż pies wdaje się do właściciela !!!!!

 

O 19.03.2016o06:26, jolkablaszczyk napisał:

praktyka czyni mistrza.... bierz aparat do reki wtedy gdy pies jest czymś zajety. Ja na początku robiłam Hiro zdjecia jak sie czymś bawił... zabawką czy znaleźnym patykiem w ogrodzie...

taaaaa , jak jest zajęty to chcę cyknąć foto , ale on ma oczy dookoła głowy i wszystko wypatrzy

O 19.03.2016o20:20, majoka napisał:

Hej Alu i co je te puchy czy też ma w czwórce...

do dziś rana jadł , dziś mamy strajk , ale to pewnie z powodu zębów trzonowych bo ,,wylatają ,, ;) kły juz mamy wypadnięte ;)

O 20.03.2016o15:33, maciaszek napisał:

Co tam u Was?

żyjemy , rośniemy , szalejemy , troszkę się uczymy

w poniedziałek na mnie się obraził , bo został od 6 do 11 sam w domu , o 11 przyszedł Kuba , ja o 13 . Dobrze , ze Kuba mieszka tak blisko , bo jak się wyspi po nocce przychodzi do małego i zabiera go na spacer

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...