Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

Oj tam znowu nie expresem uczony , ale urlopu mam tydzień , potem pokombinuję z L4 ale to już nie wiadomo , najważniejsze wypatrzeć kiedy chce siq , wiadomo wpadki będą , ale musi się nauczyć .

Jolu , on leży na łóżku , skacze po kanapie , ale musi się do klatki przyzwyczaić ( znaczy u Ewy miał swoją klateczkę , by nie przeżywał stresu teraz ) bo jak pójdę do pracy to chcialabym spokojna w niej być , więc spanko w klatce w nocy wskazane , zresztą w ciągu dnia też tam wchodzi , ma otwartą , zanosi tam skarby , np moje niebieskie kapcie pluszowe :)

Gioco , nie wytrzymałam :)

Link to comment
Share on other sites

Na fotach są i ręce Cezarego i Kuby :)

Chłopaki są w małym zakochani , zresztą znajomi również bo już miał dziś odwiedzinki naszych starych dobrych psiolubnych znajomych , od Dulki bullki :)

 

Co do klatki , no niestety ,bezpieczniej w klatusi jak pańcia w pracy ;)

Link to comment
Share on other sites

No jest Tytus i na nic nie mam czasu :) .

Teraz by ugotować spokojnie obiad dziecko zamknięte w klatce śpi , bo wczoraj ścierwojadek zaniósł do łóżka pod poduszkę kawałek kurczakowego surowego mięsa , potem znalazłam ale znow gdzieś zaniósłi czekam aż mięsko zacznie pachnieć :P

W 90 % siq i qpa na podwórku , wczoraj nam się tylko grubsza sprawa w domu dokonala, ale to przez zamieszanie remontowe u Kuby bo musieliśmy do suszarni iść po wannę no i piesio nie wytrzymało . Ostatni raz wychodzimy ok 23 , potem po 7 rano , jutro mam w planie lekarza i jakieś wolne na tydzień jeszcze , bo żal go zostawiać samego w domu .

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, agutka napisał:

gdzies mi uciekł Wasz temat ..  byłam na milion % pewna że będzie to boxer :p a jest staffi ... w życiu bym się nie spodziwała!!!  ;)

niech się zdrowo chowa i nie rozrabia ;) myślę że  nie będzie teraz czasu na smutne dni niech młody o to zadba :)

boksio nie mógł być , bo duży i ciężki i wspomnienia , ast , nie przeszedł by porównania z Ozzym ,

mały jest fajny , pocieszny , rozumny , mam nadzieje że mnie nie sprzeda ;)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, jolkablaszczyk napisał:

miesko zacznie pachnieć albo samo zacznie wychodzić :)  super, że maluch już się tak ładnie ogarnia z wypróżnianiem na zewnątrz :) zdjecia!!!!

chodzimy i wąchamy ;)

mam nadzieje , ze się szybko ogarnie , bo musze do pracy wrócić

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Klatka bardzo dobry pomysl ,skoro byl w niej zanim do Was trafil,bedziesz spokojniejsza w pracy ,ze nic nie zmalowal jak nikogo w domu nie bylo....necace sa kontakty,wtyczki  i wszelkie kable/i niebezpieczne/,uchwyty mebli ,dywany ,wykladziny,neca drzwi i generalnie wszystko co wystaje/smarowalam olejkiem gozdzikowym ,zeby przestaly sie nimi interesowac /....ja mam w mieszkaniu kafle na podlodze ,wiec jak adoptowalismy bulwy odebrane z pseudo /mieszkajace w kojcach /i zdarzaly sie wpadki, dopoki nie nauczyly sie czystosci,przejechalam mopem i finito ;sunie nie umieja wskoczyc na kanape,lozko  wiec spia w kojcach/kazda ma swoj  w sypialni i jeszcze 2 dodatkowe w korytarzu i kuchni /,jesli chca do lozka bierzemy je ;-)

Link to comment
Share on other sites

 

O 24.02.2016o17:57, Paulina94 napisał:

Daj jeszcze jakieś zdjęcia maluszka :)

będą :)

O 24.02.2016o19:27, lula2010 napisał:

Klatka bardzo dobry pomysl ,skoro byl w niej zanim do Was trafil,bedziesz spokojniejsza w pracy ,ze nic nie zmalowal jak nikogo w domu nie bylo....necace sa kontakty,wtyczki  i wszelkie kable/i niebezpieczne/,uchwyty mebli ,dywany ,wykladziny,neca drzwi i generalnie wszystko co wystaje/smarowalam olejkiem gozdzikowym ,zeby przestaly sie nimi interesowac /....ja mam w mieszkaniu kafle na podlodze ,wiec jak adoptowalismy bulwy odebrane z pseudo /mieszkajace w kojcach /i zdarzaly sie wpadki, dopoki nie nauczyly sie czystosci,przejechalam mopem i finito ;sunie nie umieja wskoczyc na kanape,lozko  wiec spia w kojcach/kazda ma swoj  w sypialni i jeszcze 2 dodatkowe w korytarzu i kuchni /,jesli chca do lozka bierzemy je ;-)

z tym goździkiem to dobry pomysł , bo absorber zapachów mi sie skończył więc spróbuję tam gdzie zdarzyło się siknąć

czasem siusia jak na luziku biega , w klatce przesypia całą noc ok 7-8 godzin bez zmoczenia

O 25.02.2016o14:50, majoka napisał:

tak jest ...domagamy się Cypiska....!!!!

ups :) nie mam .... mam Tytusa

O 26.02.2016o18:32, maciaszek napisał:

I co, mięsko znalezione? Czy młody wchłonął? :)

Czystość pięknie zachowuje!

nie znalezione więc pewnie wchłonął ;)

z czystościa różnie , zależy kto go pilnuje ;)

O 26.02.2016o20:28, Koma napisał:

Super wiadomość :) niech wniesie dużo radości do waszego życia, widzę że już wniósł ;) taki czar szczeniaków ;) no i więcej zdjęć!

jest radocha i mimo zmęczenia ( bo jeszcze się adaptujemy w nowym mieszkaniu i pomagamy Kubie w remoncie ) jest wesoło :)

18 godzin temu, majoka napisał:

Ala!!!! fooooooooooooty, bo od poniedziałku praca, to już w ogóle nas olejesz.............................................Byłaś u tego lekarza???

byłam , byłam :) mam 2 tygodnie wolnego ;)

Link to comment
Share on other sites

ALU,olejek gozdzikowy do nabycia w aptece ,w Bydgoszczy na zamowienie  ale musisz uwazac ,bo niektore rzeczy z plastiku /mnie np uchwyty/ popali,tzn taki jakby kozuch sie na nich plynny zrobil ,ale zastygl....no i farbe troszke zezarl...

mozna tez zrobic mieszanke z tabasco ,chili ,pieprzu,no ale skoro bedziesz jeszcze troche w domu to moze starczy zwykle FE ;no ale kogo jak kogo/Ciebie nie trzeba uczyc /co robic ze szczeniorem ;pozdrawiamy z Bydgoszczy :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...