Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

3 kg to nie tak tragicznie. Jakoś uda Ci się zgubić. Trzymam kciuki!

Ja w sytuacjach stresowych chudnę...

 

 

Nie chyba. Na pewno.

chudłam ....ale od braku ruchu po pracy i braku weekendowych wyjazdów do lasu to poszło mi w dupę , no i w sytuacjach stresowych tarczyca sobie pofikała , ze znów szukamy jak ustawić leki ...ale to taki urok , do końca życia się z tym będę bujać

 

TZ chciał jechać na spacer do lasu , nie dałam rady , to było miejsce zarezerwowane na spacery z psiakiem .... nie wyobrażam sobie wysiąść tam i iść .... więc ubrałam sie i polazłam do Rodziców na cmentarz by się wypłakać

Link to comment
Share on other sites

TZ chciał jechać na spacer do lasu , nie dałam rady , to było miejsce zarezerwowane na spacery z psiakiem .... nie wyobrażam sobie wysiąść tam i iść ....

 

Rozumiem...

Pod MCK i NOSPR pierwszy raz po odejściu białasa poszłam z urną z Jego prochami, w plecaku. Może to wariactwo, ale Inaczej nie umiałam. Teraz Mela niektóre miejsca oswaja. Ale i tak są takie, w które ciężko by mi było pójść, bo są tak bardzo Bazylkowe...

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem...

Pod MCK i NOSPR pierwszy raz po odejściu białasa poszłam z urną z Jego prochami, w plecaku. Może to wariactwo, ale Inaczej nie umiałam. Teraz Mela niektóre miejsca oswaja. Ale i tak są takie, w które ciężko by mi było pójść, bo są tak bardzo Bazylkowe...

dla mnie to wszystko normalne ... ja chodzę z doczepioną do torebki Ozzulkową latarką  :(

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem...

Pod MCK i NOSPR pierwszy raz po odejściu białasa poszłam z urną z Jego prochami, w plecaku. Może to wariactwo, ale Inaczej nie umiałam. Teraz Mela niektóre miejsca oswaja. Ale i tak są takie, w które ciężko by mi było pójść, bo są tak bardzo Bazylkowe...

Jak dla mnie to nie wariactwo,jest to tęsknota za przyjacielem

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabryjella napisał:

I Ty też Alu stąd uciekasz ? W sumie to się nie dziwię, gdyby nie to, że fb nie lubię bardziej niż nowego dogo to pewnie też już bym się stąd zwinęła. 

ja na FB już dawno jestem , na dogo też zaglądam , jak się da :)

portret.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Oscar Patric napisał:

Bardzo piękny portret Ozzulka :)

dziękuję :)

ja jestem zachwycona , jak dostałam we wiadomości fotę portretu to się rozpłakałam , ale już jak przyszedł pocztą to uśmiech nie schodził mi z twarzy , jestem przeszczęśliwa , ze Kamili udało się go tak pięknie narysować

3 godziny temu, Gabryjella napisał:

już Cię mam :)

3 godziny temu, majoka napisał:

jednak narysowałaś (no prawie Ty) portret.jpg.6e84c1682768ae138d65708a3b93

 

piękny....

no , zamówiłam u Kamili i narysowała :)

Link to comment
Share on other sites

O 9.01.2016o11:31, Tengusia napisał:

już rozmawiałam z dziewczyną będę zamawiać portrecik Bolka i Fazy :) i chciałabym jeszcze Latarnika :P

ja też zamówiłam jeszcze jeden portret ale nie Ozzulka

 

poza tym liczę na mobilizację Mariolki , dziewczyny Kuby , bo też ładnie rysuje ( tylko czasu za mało ) więc może jeszcze coś mi stworzy :)

Cieszę sie, ze też Ci się spodobał portret

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...