Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

pobędzie, pobędzie..! Jeszcze parę lat napewno..!

pozostaje wierzyć

 

Ja się tylko boję, żebym nie umarła przed Dinem...

mój TZ mówi , ze złego diabli nie biorą ;) ( on to mówi o mnie ale zawsze se można dla lepszego samopoczucia tak rzec ;) )

 

Czemu tu się pokazuje godzina wstecz? Ten poprzedni np.napisałam o 7.27 a nie o 6.27..!

 

bo to głupie dogo jest

Spóźnione najlepsze życzenia urodzinowe dla Ozzulka. Żeby był zdrowy, kochany i wygłaskany oraz wyspacerowany do granic chęci :)

A Tobie Alu życzę by był z Wami dłuuuugo, jak nadłużej!

 

Dziękujemy Kasiu :)
 

Link to comment
Share on other sites

No i spóźniłyśmy się na imprezkę, ale w pewnym wieku następuje naturalne spowolnienie całokształtu, więc wybaczcie. Głaski dla Ozzyego i niech się chłopak trzyma.

chłopak wygłaskany :)

 

jesteśmy niezadowolenie , ze znów idą upały :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I po upałach...
Można normalnie oddychać, a mój psiur jakby odżył..! W tych upałach był taki ospały, nie chciało mu się nawet biegać... Teraz biega jak wariat ze swoimi kumplami i kumpelami.
Dzisiaj deszczowo, ale ciepło - jest fajnie.
Pozdrawiam cię Alu Halina z Dindkiem...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo spóźnione ale szczere życzonka dłuuugich lat z Alą i wszystkimi dla Ozzulka :smile:

 

Ozzulek i ja , dziękujemy :)

I po upałach...
Można normalnie oddychać, a mój psiur jakby odżył..! W tych upałach był taki ospały, nie chciało mu się nawet biegać... Teraz biega jak wariat ze swoimi kumplami i kumpelami.
Dzisiaj deszczowo, ale ciepło - jest fajnie.
Pozdrawiam cię Alu Halina z Dindkiem...

 

my tylko czekamy na wyjazd do lasu , może uda się jeszcze Ozzyemu popływać
 

Link to comment
Share on other sites

W tej rudej rzeczce?
Teraz mają być deszcze, ale może wam się uda. Oby..!

W rudej rzeczce i w stawie nieopodal w lesie  . Dziś za wietrznie troszkę , ale potem ma być jeszcze ładnie , złotojesiennie :) więc pewnie dojedziemy , bo dzisiaj byliśmy u cioci na wsi po owoce , serek i jajeczka :) no i remont nas trochę blokuje z wyjazdami z Ozzym ( nie mówiąc o pracy ;) )

Link to comment
Share on other sites

W rudej rzeczce i w stawie nieopodal w lesie . Dziś za wietrznie troszkę , ale potem ma być jeszcze ładnie , złotojesiennie :) więc pewnie dojedziemy , bo dzisiaj byliśmy u cioci na wsi po owoce , serek i jajeczka :) no i remont nas trochę blokuje z wyjazdami z Ozzym ( nie mój wiąc o pracy ;) )

Noo... taki nabiał to nie to samo co ze sklepu... Ja nie mam takich możliwości...
Jak co, to zrób fotkę Ozzyemu w rudej rzeczce, czy też w stawie i wrzuć np. na facebooka.! Hę? Szkoda,że nie gościsz na g+... Masz tam przecież konto..
Pozdrówka - Halina i Dindek
Link to comment
Share on other sites

Alu.... :(

zobaczyłam na FB i nie mogłam uwierzyć...

a dopiero co rozmawiałyśmy o Ozzulku...

 

strasznie mi przykro :(

tak bardzo rozumiem, jaka pustka w sercu pozostaje...
trzymaj się Alu!

Dla Ozzulka [ ' ]  [ ' ]  [ ' ]
- był cudownym Słoneczkiem...
Biegaj Kochany za TM i bądź szczęśliwy z innymi pieskami!

 

P.S. Alu... jak dasz radę mówić o Ozzim, napisz proszę choć krótko, co się stało :(

Bardzo współczuję i sercem jestem z Tobą!

Link to comment
Share on other sites

Alicja, tak strasznie mi przykro.

Pamiętam jak Jola napisała, że jej Gucio odszedł, nie mogłam uwierzyć, łza pociekła. Nie wiedziałam jeszcze, że za chwilę i ja pożegnam mojego Pepe, a teraz u Ciebie to samo. Parszywy czas jakiś.

 

Bardzo Ci współczuję. Mój Pepe odszedł tydzień temu, wiem jak ból rozrywa serce. Trzymaj się, myślami jestem z Tobą.

Link to comment
Share on other sites

O boże... jak to? Co się stało? Jestem w szoku...
 

Tak strasznie mi przykro... :(

Domyślam się jak cierpisz :(

Trzymaj się jakoś...

Myślę o Tobie bardzo ciepło, choć to żadna pociecha pewnie :(

 

Ozzy, bądź TAM szczęśliwy, wolny, beztroski. I czekaj na swoich Państwa. Na pewno się spotkacie!

[i]

 

:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...