Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

o matko... Ty znowu chora? :(

coś Ci ostatnio te choróbska nie dają spokoju...

 

zdrówka Aluś!! :*

 

ano chora ...zapalenie krtani i migdałków , na szczęście oskrzela czyste

L4 mam do 22 czerwca , bo mam wtedy wizytę u neurologa  , 23 idę do pracy i tak do 3 lipca , potem zasłużony urlop

 

Basiu , pracuję w siedlisku zarazków . Mam dzieci które chodza z ,,kolorowym,, katarem i najmądrzejsze mamy twierdzą , ze to alergia ...powiedziałabym swoje , ale mamy taką panią dyr . która nauczyła rodziców tak , ze jak rodzic pierdnie za przeproszeniem , to ona powie , ze powietrze zanieczyścił nauczyciel .... jakoś mus się przemęczyć te ostatnie lata . Poza tym od lat mówię , ze wywaliłabym dywany z sal przedszkolnych i zostawiła tylko dywanik taki na zajęcia , w końcu na podłodze są parkiety , więc ciepło , a w tych starych wykładzinach jest jeden wielki syf , jedna wielka bomba bakcyli różnego rodzaju ....ohyda . Przez ten czas gdy byłam na urlopie , L4 , leżałam w szpitalach , jeździłam do mamy , żyłam w depresji , nie chorowałam ...poszłam do pracy to w marcu byłam chora i teraz znów .W tej chwili nie mam głosu , mówię szeptem .
 

Link to comment
Share on other sites

ech... nie ma to jak mieć "super" szefa... i do tego "super" mądrego...

jedyna pociecha, że byle do urlopu wytrzymać...

a że siedlisko zarazków... to się nie dziwię - teraz wiele mam jest najmądrzejszych

doczekaliśmy takich czasów, że nauczyciel prawie nic nie znaczy

jak coś powie, to na pewno jego wina, przedszkola, szkoły... ale na pewno nie dziecka, a już broń Boże rodziców...

a najgorzej to przyzwyczaić innych, że mają wszystko i mogą wszystko...

a Ty musisz sobie flaki wypruwać...

to nie to co kiedyś - dawniej nauczyciel budził respekt, szacunek... a teraz..... :|

 

współczuję Alu

kuruj się i nie daj chorobie :)

Link to comment
Share on other sites

ech... nie ma to jak mieć "super" szefa... i do tego "super" mądrego...

jedyna pociecha, że byle do urlopu wytrzymać...

a że siedlisko zarazków... to się nie dziwię - teraz wiele mam jest najmądrzejszych

doczekaliśmy takich czasów, że nauczyciel prawie nic nie znaczy

jak coś powie, to na pewno jego wina, przedszkola, szkoły... ale na pewno nie dziecka, a już broń Boże rodziców...

a najgorzej to przyzwyczaić innych, że mają wszystko i mogą wszystko...

a Ty musisz sobie flaki wypruwać...

to nie to co kiedyś - dawniej nauczyciel budził respekt, szacunek... a teraz..... :|

 

współczuję Alu

kuruj się i nie daj chorobie :)

a to masz Basiu rację , teraz nauczyciel nic nie znaczy , a ten w przedszkolu to tania niańka

 

kuruję się pamaluśku , niestety antybiotyk , bo głosu nie wydawałam

 

Kuruj się Alu. Wiem, co to zapalenie krtani, regularnie tracę głos ;) tyle dobrze, że nie boli, ale jak u Ciebie jeszcze dodatkowo migdałki, to i ból jest.

 

Fajne fotki w mojej ulubionej rudej rzeczce :)

 

kurcze , ale to naprawdę niefajnie tak nie umieć mówić .... bo ja gaduła jestem ;)

 

na ból mam ibuprofen więc spoko ...ale schnie wnętrze i nawet kisiel nie pomaga
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cześć Alu, jak zdrowie ? Lepiej ?

 

 

Odzyskałaś głos?

 

Tak ,odzyskałam głos :).

Posiedziałam na L4 , wchłonęłam antybiotyk , bo nie dało się bez i jest oki , ale podejrzewam , że trzeba będzie uważać bardziej niż dotychczas , bo mam wrażenie , ze to jednak od kropkę nad i ...postawiła klimatyzacja , bo byłysmy z pracy na obiadku na zakończenie roku w klimatyzowanej najpce i znów kaszel mnie złapał .

 

Poza tym pomimo dobrej temperatury , bo nie ma upałów , Ozzulek jakiś osłabiony ( ja miałam ciśnienie 90/60 , a on też meteopata jest ) , jak tylko zacznę urlop to jedziemy na przegląd chłopaka

Link to comment
Share on other sites

Przegląd zrobić nie zaszkodzi. Ale miejmy nadzieję, że to tylko reakcja na pogodę. Wszyscy narzekają. To i psy mogą czuć się gorzej.

 

pogoda na bank robi dużo złego , więc wcale nie cieszę się z zapowiadanych upałów , bo to kolejny szok dla organizmu , ale myślę , ze trzeba wspomóc chyba chłopaka troszkę , zastanawiam się czy ruszyć do naszego weta czy jednak zahaczyć o Gliwice , może jednak dokładniej dziadzia przeglądną

Link to comment
Share on other sites

oj Alu... to dobre wieści, że już lepiej z Tobą
cieszę się bardzo :)

a Ozzulkowi się nie dziwię...

pogody takie...zmienne czasem.... i ciepło teraz...

ma prawo chłopak czuć dyskomfort

 

ja dziś w domu - bo z Zuzią dziś znowu do lecznicy
ale korzystając z okazji zabrałam ją na dwór na trochę dłużej, zanim się gorąc zrobił

jaaaka była szczęśliwa, jak się mogła w chłodnej trawce wytarzać :)

a teraz w domu też leży jak z diabła skóra...
choć okna zamknięte, rolety zasłonięte, wiatrak chodzi - to Zuzia i tak w połowie leży na chłodnej jeszcze odrobinę podłodze

 

to co tu się Ozzulkowi dziwić?

Link to comment
Share on other sites

oj Alu... to dobre wieści, że już lepiej z Tobą
cieszę się bardzo :)

a Ozzulkowi się nie dziwię...

pogody takie...zmienne czasem.... i ciepło teraz...

ma prawo chłopak czuć dyskomfort

 

ja dziś w domu - bo z Zuzią dziś znowu do lecznicy
ale korzystając z okazji zabrałam ją na dwór na trochę dłużej, zanim się gorąc zrobił

jaaaka była szczęśliwa, jak się mogła w chłodnej trawce wytarzać :)

a teraz w domu też leży jak z diabła skóra...
choć okna zamknięte, rolety zasłonięte, wiatrak chodzi - to Zuzia i tak w połowie leży na chłodnej jeszcze odrobinę podłodze

 

to co tu się Ozzulkowi dziwić?

Basiu , ja tam stary materiał jestem , taki gniotsa nie łamiotsa , jeszcze się poturlam po tym świecie ;)

np na RM na termin na 14 marca 2016 więc nie mogę odpuścić ;)

 

Psiakom w ten upał wybitnie  współczuję , bo my wleziemy do wanny , pod prysznic a one zależne są tylko od nas ludzi

U mnie to jużwogóle jest paskudnie bo czasem w domu cieplej niż na zewnątrz :/ , w tej chwili w pomieszczeniach +30 , w cieniu od północnej strony 33

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ano smutno ...

Tengusiu znałaś , z Arką były największe boje na dogo ...ale to bardzo mądra osoba była ...

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/147947-niez%C5%82omna-arka-ju%C5%BC-nie-ma-z-nami-anieli-roehr/

 

nie będę się kłócić bo teraz wiele umknęło z mojej pamięci ale i tak przykre to :( wczoraj się dowiedziałam że właścicielka stajni (niedaleko stajni gdzie jest Klara) miała wylew dzisiaj dowiedziałam się że nie żyje :( prowadziła jazdę u siebie, chwila tyle wystarczyło :(

Link to comment
Share on other sites

nie będę się kłócić bo teraz wiele umknęło z mojej pamięci ale i tak przykre to :( wczoraj się dowiedziałam że właścicielka stajni (niedaleko stajni gdzie jest Klara) miała wylew dzisiaj dowiedziałam się że nie żyje :( prowadziła jazdę u siebie, chwila tyle wystarczyło :(

i tak to jest ...wszyscy jesteśmy tu tylko na chwilę , więc żyjmy tak , aby nikt nie musiał żałować , ze tutaj się znaleźliśmy

 

 

 

 

Na 99% kupuję mieszkanko , 2 pokojowe , identyczne jak te co mam , na 2 piętrze ...w tym pionie gdzie teraz mieszkam . Na 4 piętrze zostanie Kuba , a my przeprowadzimy się na 2 piętro , dla Ozzyego to dobrze . Szukaliśmy na 1 piętrze ale wiecznie coś  było nie tak z tymi mieszkaniami , więc decyzja ostateczna zapadnie w najbliższym czasie .

Link to comment
Share on other sites

Witam się po długiej nieobecności :)

niższe piętro przyda się Ozziemu jak i tobie Aluś :)

witaj :D

oj przyda się przyda ....ja tam ja , ale Ozzulek  ma naprawdę już dość

 

No to super :) Fajnie, że będziecie blisko siebie! No i że Ozzulek będzie miał o 2 piętra mniej do pokonywania. Ty też :)!

 

powiem Ci Kasiu , że TZ upierał sie na mieszkanie w innym miejscu , nasze ma jeden inus ...vis a'vis mamy plac zabaw , ale myślę , ze skoro przez rok nie zwariowaliśmy to już nam to nie grozi ;) , a wygoda w opiece nad Ozzym wzięła górę , bo Kuba sam powiedział , ze kiepsko będzie jak ja znów będę po całych dniach w przedszkolu a on przed pracą może zejść szybciej i go wyprowadzić :)
 

Link to comment
Share on other sites

Alicja i Ozzy, jesteście tu jeszcze? Kłania się Dino!
Ze starej dogomanii...

ano jesteśmy , tyle razy próbowaliśmy się wycofać , ale za dużo czasu , za dużo historii , za dużo życia tu zostało , sentyment ...

 

Ozzy 19 sierpnia kończy 11 lat mam nadzieję na jeszcze kilka latek razem

Link to comment
Share on other sites

Witam, cieszę się że jesteście... Pamiętasz mojego Dina? Nie wiem, jak tu się wrzuca foty! Dino ma teraz 10.lat i 5.mies.ale nadal jak dziecko, jest taki żywy... A co tam u tej babki z Kochanowskiego, co miała 2.amstafy? Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Witam, cieszę się że jesteście... Pamiętasz mojego Dina? Nie wiem, jak tu się wrzuca foty! Dino ma teraz 10.lat i 5.mies.ale nadal jak dziecko, jest taki żywy... A co tam u tej babki z Kochanowskiego, co miała 2.amstafy? Pozdrawiam!

 pamiętam awatarek twój stary :) z Dinkiem

 

Pytasz  o Tengusię , też jeszcze czasem bywa na dogo ... ale ma już tylko Fazę , Boluś już nie żyje .... kilka tygodni temu odszedł :( nowotwór

 

 

 

Dziś odeszła Mamusia Ozzulka , kochana Shilka , miała 15 i pół roku [*]

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...