Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

Zatoki mi się zapaliły ...może gdybym od razu w lutym poszła ,już było by oki , ale póki co już jestem po antybiotykoterapii i mam taki psik sterydowy do nosa .

Co do pani ,,D,, ... to czas nie działa na korzyść , on zupełnie nie ma znaczenia ...pocieszam się tylko tym , ze do końca roku szkolnego 3 miesiące jeszcze i 6 tygodni wolnego  , no i , że pogoda lepsza.

 

Dzisiaj wyrwałam z koleżanką do Center ,ja po fotę RTG , a ona też miała swoje sprawy do załatwiania więc raźniej nam było , oderwałam się trochę od codzienności , ale musiałam .

 

Dziś zadzwoniła też moja kuzynka z wiadomością, ze jej syn i synowa adoptują córeczkę , półroczną ... przywiozą ją do domu na święta już , nie macie pojęcia jaka to radość i jak bardzo cieszyła by się moja Mama ,oni byli z nią dość blisko ...może to Ona wydeptała im to maleństwo , dostaną ją dokładnie rok po śmierci Mamy , może to infantylne , ale dla mnie to znak .

Z kolei duch taty ;)jest stale z nami :) , mój Tata był pasjonatem naturalnego żywienia , ziółek itp , opanowane miał miody z różnych pasiek ( o dziś w piwnicy mam słoiki z miodami których nakupił i nie zdążył pochłonąć ) a teraz w Centrum , na Rynku ,jest jarmark i Kuba już3 raz był i zwozi mi miody :) . Zupełnie był nieswiadomy tego , ze robi to samo co Dziadek :)

Link to comment
Share on other sites

Alu - jak dobrze, że się odezwałaś, bo się już martwić zaczęłam, że Cię zmogło na dobre...

Ufff!! :)

 

Cieszę się, że ze zdrówkiem już lepiej... ^_^
oby jeszcze te zatoki wyleczyć...  - będzie dobrze...

a z tym drętwieniem rąk, to spróbuj zasięgnąć pomocy u jakiegoś dobrego kręgarza...

ja też tak miałam jakiś czas temu, że ciągnie mi drętwiała łopatka i ręka aż do łokcia, czasem też dłoń - i się okazało, że właśnie od kręgosłupa szyjnego
na szczęście mój kręgarz mnie naprawił i od tamtego czasu co prawda czuję czasem odcinek szyjny, ale drętwienia już nie ma

 

A depresji mówimy stanowcze nie! :)

Nie dawaj się Alu, trzymaj się mocno - upływ czasu chyba faktycznie niebardzo pomaga, ale nie możesz się poddawać.

Ja w znaki też wierzę - i to wcale nie jest głupie, czy infantylne - na pewno Mama i Tata czuwają nad Wami gdzieś tam z góry...

Link to comment
Share on other sites

Ja wierzę w takie znaki. Słusznie czy nie, logicznie czy nie - to nie ma znaczenia. Najważniejsze, że mi z tym lepiej. I Tobie tego życzę. Żeby choć troszkę pomogło...

wiesz , gdyby ludzkość kierowała się logiką to tkwiła by w epoce kamienia łupanego ;)

 

masz rację Kasiu , najważniejsze wierzyć w to co pomaga nam żyć ...

 

 

Alu - jak dobrze, że się odezwałaś, bo się już martwić zaczęłam, że Cię zmogło na dobre...

Ufff!! :)

 

Cieszę się, że ze zdrówkiem już lepiej... ^_^
oby jeszcze te zatoki wyleczyć...  - będzie dobrze...

a z tym drętwieniem rąk, to spróbuj zasięgnąć pomocy u jakiegoś dobrego kręgarza...

ja też tak miałam jakiś czas temu, że ciągnie mi drętwiała łopatka i ręka aż do łokcia, czasem też dłoń - i się okazało, że właśnie od kręgosłupa szyjnego
na szczęście mój kręgarz mnie naprawił i od tamtego czasu co prawda czuję czasem odcinek szyjny, ale drętwienia już nie ma

 

A depresji mówimy stanowcze nie! :)

Nie dawaj się Alu, trzymaj się mocno - upływ czasu chyba faktycznie nie bardzo pomaga, ale nie możesz się poddawać.

Ja w znaki też wierzę - i to wcale nie jest głupie, czy infantylne - na pewno Mama i Tata czuwają nad Wami gdzieś tam z góry...

 

żyję Basiu , żyję ....

 

Co do kręgarza to absolutne nie w moim wypadku , u mnie to stara zmiana ,odcinek szyjny wygięty nie w te stronę w którą trzeba i kręgarz tylko by zaszkodził

 

Ja wiem , że ONI gdzies tam są i to daje mi siłę , ale żal i ból jest nadal ogromny ..... i te pytania bez odpowiedzi
 

Link to comment
Share on other sites

oj... no to niedobrze Alu z tym kręgarzem...
a myślałam, że to może jakiś ratunek dla Ciebie będzie

to trzymaj się Kochana!! oby lekarz zalecił Ci coś, co pomoże

 

ONI gdzieś tam są na pewno! na 200%
niech ta myśl ładuje Cię pozytywną energią!
a pamiętać trzeba... tak już jesteśmy skonstruowani, że pamiętamy

 

Wszystkiego dobrego Alu!! :)

 

I korzystając z okazji - Wesołych, rodzinnych Świąt życzę! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej Alu i Ozzulku :smile:

 

hey :loveu:

Alunia nie daj się depresji, wiem... łatwo się mówi jak problem nie dotyczy, ale zawsze możesz się tu wygadać, możesz pisać na pw tu czy na fb.

 

trzymaj się, buziaki!

Justyś , to takie trudne jest , bo podstępne ...wydaje się , ze już jest dobrze a nagle okazuje się , że wstajesz rano i nie chce się żyć .

Wpadłam w wir pracy , tam zapominam , ale jak wracam do domu to padam na twarz i na dupę i jest jeszcze gorzej . Przestałam w lutym brać leki i chyba wrócę po nie , bo nie wpływały negatywnie na szybkość działania ( można prowadzić samochód biorąc je , więc dzieci też są bezpieczne )a samopoczucie naprawdę dobre .

 

Aluś - jak tam u Ciebie?

daj znaka jakiegoś ;)

Żyję , tylko wyglądam i czuję się jak żaba po zimie ;)

Na dodatek te zmiany pogody fatalnie na mnie wpływają , ogromna ilość nadgodzin , siedzenie od 6.30, 8 do 16 w pracy doprowadziło mnie do chrypki , śpiewać w kościelnym chórze to bym nie mogła ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć, powrócił Wyjątek ale widzi, że frekwencja od kilkunastu dni tutaj marna :( Co tam u Ozzulka? :D

Witaj :)

 

wszędzie na dogo marnie ...ludzie uciekli na FB

 

a u Ozzulka ,ano różnie ....dzisiaj chłopak zrobił mi pierwszy raz w życiu śmierdzącą niespodzianke , bidulek nie wytrzymał , a ja z pracy wróciłam po 17 , godzinę później , no i sprzątanie było .... biedaczysko schował się pod biurkiem , bal sie , ze nakrzyczę na niego , ale jak tu sie złościć jak to  nie jego wina :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...