Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

Drzewa na pewno fajniejszym widokiem były niż plac zabaw, ale przynajmniej tyle, że plac kolorowy jest, więc chociaż to oko cieszy...

 

A co tam Ozzulek w tych krzaczorach znalazł, że się tam tak rakiem cofał? ;)

 

hałas mnie nie cieszy ... a uwierz wrzasku było co niemiara jak była pogoda

 

Ozzulek pewnie znów nawbijał sobie kolców jeżyn w czoło , bo tak za każdym razem robi jak wlezie w krzaczory ;).

 

 

Melduję , ze

- bardzo mi się osłabił nerw wzroku , więc czas ograniczyć komputer ....

- złamałam ząb , na miękkim chlebku

- 15 grudnia wracam do pracy :( ( pewnie pisałam nie raz i jeszcze ze 100 X napiszę ;) )

- Ozzulek chyba się podziębił , bo kicha :(

Link to comment
Share on other sites

Nie psuj się bardziej  :calus:

Nie lubię jesieni, ale zdjęcia jesienne owszem :). Ozzul chyba dba o linię, jakiś chudszy się wydaje ;)

Placu zabaw współczuję mimo że całkiem ładny. Mam takowy kilkadziesiąt metrów od domu i słychać wrzaski dosyć wyraźnie  :nonono2:​ 

Link to comment
Share on other sites

O cholerka, niezbyt dobre te wiadomości...

Przesyłam pozytywne wibracje, fluidy.

Trzymajcie się.

Zdrowo i bez kolejnych "usterek".

 

A wrzaski dzieciarni to niewątpliwie minus ogromny...

 

wiesz , u nas to zawsze się sypie jak sobie coś poukładamy ... może czas skończyć planowanie :hmmmm:

na 11 lece do stomatologa z fotą zębola i się dowiem co da się z nim zrobić

 

Z tym placem zabaw to porażka , no ale cóż ... wrócę z pracy z wrzasków to wrócę półgłucha więc jest szansa ze już tak nie będę słyszeć ;)

 

Nie psuj się bardziej  :calus:

Nie lubię jesieni, ale zdjęcia jesienne owszem :). Ozzul chyba dba o linię, jakiś chudszy się wydaje ;)

Placu zabaw współczuję mimo że całkiem ładny. Mam takowy kilkadziesiąt metrów od domu i słychać wrzaski dosyć wyraźnie  :nonono2:​ 

 

taki mam plan by już sie nie popsuć ;)

 

Ozzulec je karmę na stawy RC, a wcześniej jadł odchudzającą Forzę 10 , jest chudszy i lzejszy :)

 

Rozbawię cię bo po drugiej stronie mam boisko :) i tam też mam wrzaski dość często ... dlatego jak tylko możemy wyjeżdżamy do lasu :)
 

Link to comment
Share on other sites

Piękne te jesienne fotki :loveu:

mam jeszcze wiosenne ;)

 

Współczuję wrzasków z placu zabaw,ale trzeba przyznać,że się postarali przy budowie,ja też mam taki widok z okienka,tylko,że mój bardziej szarobury ,jakaś rampa,kilka starych huśtawek i boisko,ty przynajmniej masz pięknie-kolorowo.

 

no to fakt , przynajmniej kolorowo i estetycznie

ja z drugiej strony budynku mam boisko a z boku spółdzielczy plac zabaw :) bo ten nowy to miejski :lol:
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...