Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='agutka']trzymam kciuki kochana :calus:[/QUOTE]

[quote name='maciaszek']I ja kciuki zaciskam! Trzymaj się![/QUOTE]

[quote name='Izabela124.']Niech wszystko pójdzie dobrze![/QUOTE]

dzięki :)

[quote name='majoka']Trzymamy kciuki od dzisiaj....[/QUOTE]

[quote name='Tengusia']mam nadzieje że wsio ok u Ciebie :) u mnie jest pozytywnie, jak na tą chwilę jestem zadowolona :) jest zdecydowanie lepiej niż w Goczałkowicach i śmiem twierdzić że lepiej niż w Reptach ;)[/QUOTE]

[quote name='majoka']Tengusia, super że Jesteś zadowolona (po tylu szpitalach)

Alu, Ty pewnie już po i leżysz plackiem, a my myślimy i trzymamy kciuki[/QUOTE]

już w domu , wczoraj byłam nie do życia , więc nawet nie zadzwoniłam tak jak obiecywałam ... dziś tylko od rana czekałam na wizytę lekarza by puścili do domu , tak więc jestem i czekam na dostawę sił witalnych :)

Implantu niet , no NFZ nie podpisał zgody na zamówieniu , czekali do ostatniej chwili , bo szpital też chciałby leczyć nowoczesnymi technikami , ale to zarezerwowane dla prywatnych klinik . Implant kosztuje 8 500 zł .... więc oszczędzają . Wygram w Lotto to sobie sama kupię ;)
Ogólnie czekam na poprawę samopoczucia .
Dzięki za wsparcie :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']Wspaniale czytać że już jesteś i zbierasz siły w domowym zaciszu :)[/QUOTE]

choćby szpital był najlepszy , to ja strasznie nie lubię tego miejsca , a domek to domek :)

[quote name='Ania!']To za to trzymam kciuki :) A taki najlepszy poprawiacz nastroju pewnie gdzieś się tam kręci i merda ogonem :loveu:

Przesyłam dobre wibracje, niech już będzie "z górki".[/QUOTE]

poprawiacz chodzi i cały czas kombinuje czy pańcia czegoś do łóżka do jedzonka nie dostanie :)

Jeszcze kilka dni i będzie z góreczki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']dzięki :)







już w domu , wczoraj byłam nie do życia , więc nawet nie zadzwoniłam tak jak obiecywałam ... dziś tylko od rana czekałam na wizytę lekarza by puścili do domu , tak więc jestem i czekam na dostawę sił witalnych :)

Implantu niet , no NFZ nie podpisał zgody na zamówieniu , czekali do ostatniej chwili , bo szpital też chciałby leczyć nowoczesnymi technikami , ale to zarezerwowane dla prywatnych klinik . Implant kosztuje 8 500 zł .... więc oszczędzają . Wygram w Lotto to sobie sama kupię ;)
Ogólnie czekam na poprawę samopoczucia .
Dzięki za wsparcie :Rose:[/QUOTE]

pożyczę Ci oddasz w ratach :cool3: supcio że jesteś już po :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania!']Zawsze wiedziałam, że to mądra bestyjka :loveu:


To super :)[/QUOTE]

dziś już nawet ze mną spał :) wie , ze trzeba uważać to przylazł na poduszkę :)

[quote name='Tengusia']pożyczę Ci oddasz w ratach :cool3: supcio że jesteś już po :p[/QUOTE]

dobra to podrzuć kasę i na obiektyw też pożycz :)

[quote name='junoo']Dużo zdrowia i dobrego samopoczucia życzę
Ozzy jest wspaniałym psem :) A te fotki przy zachodzącym słońcu - piękne :)
Pozdrawiamy :D[/QUOTE]

dzięki serdeczne :)

Ozzulek naprawdę jest fajnym misiakiem , kto go poznał na żywo to wie . Znajoma z którą spotkaliśmy się nad Bałtykiem , znamy się internetowo i przez znajomych od kilku lat , kontaktowałyśmy się przez GG i telefonicznie ale nigdy nie spotkałyśmy się na żywo a mieszkamy 10km oddalone od siebie :D a po przejechaniu ponad 600 km przypadkowo spotkaliśmy się w drodze na plażę :lol: obawiała sie zawsze spotkania Ozzulka z Boxą , swoją bokserką ( rówieśniczka Ozzyego) bo Boxa jest po 2 operacjach więzadeł i Gosia myślała ,ze Ozzy cieżki pies zrobi Boxi krzywdę , a tu Misiek grzeczny , delikatny , na wyrko wpuścił, michę udostępnił , wszystkim się podzielił :) . Pozory mylą , a ludzie często sądzą ,,książkę po okładce ,, :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']Aluś to ty nie wiesz że okładki są najważniejsze jak i lakier na samochodzie?:diabloti:
Jak się czujesz? Noga dokucza mocno?[/QUOTE]

okładki wygladają szczególnie ładnie na półce w regale ;)

Noga dokucza ... ale ja się tak łatwo nie dam , oj nie .Dodatkowo wnerwia mnie to , ze za oknem cud miód pogoda ...a ja uziemiona :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']Racja,pogoda piękna się zrobiła ... też by mnie nosiło:evil_lol: ale cóż nic się nie poradzi.
Czy to już będzie ostatnia operacja?[/QUOTE]

potrzebna jeszcze jedna , ale psychicznie nie jestem na razie gotowa ... póki dam radę w miarę funkcjonować to odwlekę ile się da , teraz wrócę do pracy aczkolwiek aż mam dreszcze jak o tym pomyślę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej Alu i Ozzulku :hand:

Co tam u Was?

Hey :hand: żyjemy ;)

ćwiczymy palucha ale boli jak skurczybyk ...

popsuł się obiektyw ...mam dylemata czy kupować obiektyw czy odkładać na nowy aparat , pomału finalizujemy sprzedaż mieszkania po Rodzicach ...coś się zaczyna , coś się kończy

 

Ale najważniejsze , ze byliśmy z Ozzym na badaniach i poza nieznacznie podniesionym jednym parametrem watrobowym ( pewnie winerki zjedzone Kubie wyszły ) wszystko jest oki , no i ciężar moczu jest oki , bo 1,010 , bo rok temu był 1,005 czyli było podejrzenie , ze może nam się moczówka przyplatać , ale na szczęście nic przez rok się nie rozwinęło , a mocz w miarę dobrze , ani białka , ani żadnego innego świństwa .

 

Na urodzinki Ozzy dostał Arthroflex i jakby nie było , to działa ... czyli warto było zainwestować :cool2: a od następnego tygodnia zaczynamy RC Mobility

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...