Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='agaciaaa']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

śmiej się , wiesz jak się emulsję zmywa z wykładziny :diabloti: dywanowej

[quote name='monia&nero']Witanko :) Jak tam biodro?
Ja właśnie zaczęłam urlop od sprzątania szafy :) Mamy poźniej w planach malowanie :)[/QUOTE]
czuję się dużo lepiej ale to zasługa leków i wypoczynku
też mam w planie jakieś porządki , mycie okien , bo potem mnie czeka szorowanie okien u mamy , ocieplają i malują im blok więc będzie co robić ;)

U nas dziś było gradobicie , takiego czegoś jeszcze nie widziałam , grad wielkości moreli , jaj , orzechów włoskich , mniejszy też , jazda jak amfibią po ulicach , no i strach żeby nie wywaliło przedniej szyby , bo niestety wiele samochodów takowej się pozbyło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Właśnie oglądam zdjęcia na stronie TVNu. Masakra.
Rybnik, Tychy, Jaworzno. Mysłowice, Wodzisław Śląski.
Katowice ominęło... A przynajmniej w centrum spokój.[/QUOTE]

no był Armagedon , grad leży do teraz

[quote name='Aleks89']U mnie gradzik był malutki:multi:Ale jak zaczęło walić to nie było widać nic kompletnie.[/QUOTE]

to ciesz się ze było w miare spoko , bo u nas jest masakra , dobrze że mamy starego folksdojcza bo blacha dobra ale sąsiad ma seata toledo i ma cały w góry doliny

[url]http://kontakt24.tvn24.pl/temat,silne-gradobicie-na-slasku-blok-wyglada-jakby-ktos-do-niego-z-broni-strzelal,90120,html?categoryId=496[/url]

Link to comment
Share on other sites

U nas tylko deszczem napierdzielało na szczescie .....ale juz w Mikolowie bylo gradobicie a to raptem z 8km ode mnie ......

Farba olejna czarna to jest dopiero cudo na dywanie i na psich lapach...moja boksia tak nas załatwila ...no coz tez chciala miec swoj wklad w malowaniu kaloryfera ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']U nas tylko deszczem napierdzielało na szczescie .....ale juz w Mikolowie bylo gradobicie a to raptem z 8km ode mnie ......

Farba olejna czarna to jest dopiero cudo na dywanie i na psich lapach...moja boksia tak nas załatwila ...no coz tez chciala miec swoj wklad w malowaniu kaloryfera ;-)[/QUOTE]

może chciała se czarne prążki namalować na sierściuszku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']Miała czorne ale moze uznała że za mało? hihihi[/QUOTE]

za słabe widocznie :lol:, ja myślę że Ozzy też miał komplex że za mało białego ma na ciele :lol:

Po wczorajszym gradobiciu dziś ulewa , masakra , hektolitry wody się leją , leją i leją ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']śmiej się , wiesz jak się emulsję zmywa z wykładziny :diabloti: dywanowej [/QUOTE]

Nie wiem i nie chcę wiedzieć :lol: trzeba było psu nie pozwalać bawić się patykami, to podobno niebezpieczne! :diabloti:


Straszne rzeczy się dzieją z tą pogodą :roll: u nas spokojnie i słonecznie póki co ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']

[URL]http://kontakt24.tvn24.pl/temat,silne-gradobicie-na-slasku-blok-wyglada-jakby-ktos-do-niego-z-broni-strzelal,90120,html?categoryId=496[/URL][/QUOTE]
:mdleje:

"najlepszy" samochód z poszatkowaną szybą i zielony stół....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Nie wiem i nie chcę wiedzieć :lol: trzeba było psu nie pozwalać bawić się patykami, to podobno niebezpieczne! :diabloti:


Straszne rzeczy się dzieją z tą pogodą :roll: u nas spokojnie i słonecznie póki co ;)[/QUOTE]

u nas dziś słoneczko było ale z temp. różnie

[quote name='Aleks89']Ja chyba sobie kupie wodery:lol:[/QUOTE]

musowo , podobno całe lato w kratkę ma być

[quote name='Ania!']A ja narzekam, że u mnie leje ... na szczęście tylko leje.[/QUOTE]
ciesz się że tylko lało

[quote name='anetta']:mdleje:

"najlepszy" samochód z poszatkowaną szybą i zielony stół....:shake:[/QUOTE]

wyobraź sobie szklarnie ... ziemia do wywalenia , tylko gdzie , bo jak uprawiać warzywa w zasypanej szkłem ziemi

[quote name='Izabela124.']Masakra z tym gradem :crazyeye:[/QUOTE]
ano masakra , dziś była u Mnie Klocusiowa i widziała co nieco zniszczeń , łącznie z wytłuczonymi na domach solarami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'] dziś była u Mnie Klocusiowa i widziała co nieco zniszczeń , łącznie z wytłuczonymi na domach solarami[/QUOTE]


byłam, widziałam i dziękuję za takie atrakcje ... mieszkam 15 km od ozzulińskiej, ale u nas żadnych większych szkód... dopiero po drodze do Ali, dotarło do mnie co taki "gradzik" znaczy...

a wogóle to chciałam ci powiedzieć, że nie oddzwoniłam bo zgubiłam telefon u el eRa w aucie... nie wiem kiedy odzyskam :cool1:
i że jest ciepełko jak to przepowiedziałaś mój meteorologu ... o jesooo jakie trudne słowo :errrr:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']byłam, widziałam i dziękuję za takie atrakcje ... mieszkam 15 km od ozzulińskiej, ale u nas żadnych większych szkód... dopiero po drodze do Ali, dotarło do mnie co taki "gradzik" znaczy...

a wogóle to chciałam ci powiedzieć, że nie oddzwoniłam bo zgubiłam telefon u el eRa w aucie... nie wiem kiedy odzyskam :cool1:
i że jest ciepełko jak to przepowiedziałaś mój meteorologu ... o jesooo jakie trudne słowo :errrr:[/QUOTE]

:lol: to jak zadzwoni telefon to się będę zastanawiać czy to ty czy randka z elERem :lol:

no to wisisz flaszkę za słoneczko zamówione i przepowiedziane :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']:lol: to jak zadzwoni telefon to się będę zastanawiać czy to ty czy randka z elERem :lol:

no to wisisz flaszkę za słoneczko zamówione i przepowiedziane :lol:[/QUOTE]

hahhaha... wolny, niezależny i .... nieźle masuje :lilangel:

zamów mi TAM słonko i masz nawet 2 flaszencje... bo znając życie to tu zaczną się upały a my jak zwykle wyjedziemy w klimaty arktyczne :roll:


qfffffaaaa... 5 minut temu jakiś gnój wrzucił mi petarde do pokoju :angryy: pomijam fakt, że dostałam zawału, ale co za bydle :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Słyszałam o tym gradzie, akurat mój tato był wtedy u nas i miał jechać w ten dzień, ale przełożył wyjazd na następny, z czego był później bardzo zadowolony, bo mówił, że w Tychach szkody były naprawdę spore.
Chciałam się zabrać z nim, ale że w domu TAKIEGO psa nie chce, to nie "f*ck off";)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']

qfffffaaaa... 5 minut temu jakiś gnój wrzucił mi petarde do pokoju :angryy: pomijam fakt, że dostałam zawału, ale co za bydle :angryy:[/QUOTE]
Najpierw napissze NIE WIERZĘ kogo ja widzę:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
A co do petardy, to współczuję, bo ja na pewno bym padła na zawał :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Najpierw napissze NIE WIERZĘ kogo ja widzę:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
A co do petardy, to współczuję, bo ja na pewno bym padła na zawał :angryy:[/QUOTE]

ale że co.................... zostałam skreślona z listy żyjących, cy cóś???? :roll:
ja tu często bywam.... tylko zawsze mam tel. przy sobie, a dziś nie, więc tu se pisam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Najpierw napissze NIE WIERZĘ kogo ja widzę:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
A co do petardy, to współczuję, bo ja na pewno bym padła na zawał :angryy:[/QUOTE]

oooooooo odezwała sie TA co tak często bywa :diabloti::diabloti::diabloti:

ja dostaje szału ajk wrzuucają do smietnika obok bloku gówniarze petardy to jakby taką dostała do mieszkania to moglabym zamordowac :mad:


Alusiowa nie wiem jak u Ciebie ale u mnie tropiki :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']hahhaha... wolny, niezależny i .... nieźle masuje :lilangel:

zamów mi TAM słonko i masz nawet 2 flaszencje... bo znając życie to tu zaczną się upały a my jak zwykle wyjedziemy w klimaty arktyczne :roll:


qfffffaaaa... 5 minut temu jakiś gnój wrzucił mi petarde do pokoju :angryy: pomijam fakt, że dostałam zawału, ale co za bydle :angryy:[/QUOTE]

kurde kusząca propozycja z tymi masażami , bo to mi teraz potrzebne

cholerka ja z dnia na dzień przepowiadam :(

Kurde , łapnęłaś dziada od petardy ??? Nogi z dupy bym powyrywała

[quote name='Medorowa']Słyszałam o tym gradzie, akurat mój tato był wtedy u nas i miał jechać w ten dzień, ale przełożył wyjazd na następny, z czego był później bardzo zadowolony, bo mówił, że w Tychach szkody były naprawdę spore.
Chciałam się zabrać z nim, ale że w domu TAKIEGO psa nie chce, to nie "f*ck off";)[/QUOTE]

oooooooooooooooooooo Medorowa :)


[quote name='clockwork']ale że co.................... zostałam skreślona z listy żyjących, cy cóś???? :roll:
ja tu często bywam.... tylko zawsze mam tel. przy sobie, a dziś nie, więc tu se pisam :eviltong:[/QUOTE]

i co z telefonem ??

[quote name='zuzolandia']oooooooo odezwała sie TA co tak często bywa :diabloti::diabloti::diabloti:

ja dostaje szału ajk wrzuucają do smietnika obok bloku gówniarze petardy to jakby taką dostała do mieszkania to moglabym zamordowac :mad:


Alusiowa nie wiem jak u Ciebie ale u mnie tropiki :eviltong:[/QUOTE]

gówniarze są do przerobu na szmelc

U mnie dziś jeszcze było oki , bo dach sięjeszcze nie nagrzał , nawet w domu przyjemnie było , ale pewnikiem od jutra będę cierpieć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']kurde kusząca propozycja z tymi masażami , bo to mi teraz potrzebne

cholerka ja z dnia na dzień przepowiadam :(

Kurde , łapnęłaś dziada od petardy ??? Nogi z dupy bym powyrywała



oooooooooooooooooooo Medorowa :)




i co z telefonem ??



gówniarze są do przerobu na szmelc

U mnie dziś jeszcze było oki , bo dach sięjeszcze nie nagrzał , nawet w domu przyjemnie było , ale pewnikiem od jutra będę cierpieć[/QUOTE]

zamówić pana który robi dobrze??:razz: z dojazdem do domu...

nie łapnęłam- mam nadzieje że następną razą wypali mu w ręce :angryy:

telefonik odzyskany, przy okazji sie wymasowałam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']zamówić pana który robi dobrze??:razz: z dojazdem do domu...

nie łapnęłam- mam nadzieje że następną razą wypali mu w ręce :angryy:

telefonik odzyskany, przy okazji sie wymasowałam :cool3:[/QUOTE]

ale Ci zazdraszczam masowania , następną razą zgub telefon w drodze do mnie ;) i niech do mnie go odwiezie ;) . Może kiedy trafię na masowanko jak u was będzie ;).
Debila od petardy to jakbym złapała to ma ją w odbycie tą petardę , jak czopek bym mu wcisnęła .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...