Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Vectra']W tym roku zima będzie u nas dwa razy , od stycznia do lipca i od sierpnia do grudnia :diabloti:[/QUOTE]

dobrze godosz cza Ci naloć :diabloti::diabloti:


Aluchna prziwieza flaszka ino Vectra tysz musi sie z nij napic :evil_lol::evil_lol::evil_lol: co by juz bardzi niy snokfiała :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']dobrze godosz cza Ci naloć :diabloti::diabloti:


Aluchna prziwieza flaszka ino Vectra tysz musi sie z nij napic :evil_lol::evil_lol::evil_lol: co by juz bardzi niy snokfiała :diabloti:[/QUOTE]

qrde to mus Vectre ściagnąć na Śląsk :)

Link to comment
Share on other sites

Ach,postanowiłam nie narzekać na zimę i w sumie,wiele branż mocno skorzysta z faktu,że zima się przedłuża.
No i takie zimy może spowodują,że w PL przyjmie się na większą skalę skandynawskie budownictwo.Tak bardzo bowiem podobają mi się ich domy ....wielkie okna( co przecież jest rezultatem warunków atmosferycznych), zamiast naszych szarych i burych klockowatych domów albo paskudnych nowobogackich willi:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']Ach,postanowiłam nie narzekać na zimę i w sumie,wiele branż mocno skorzysta z faktu,że zima się przedłuża.
No i takie zimy może spowodują,że w PL przyjmie się na większą skalę skandynawskie budownictwo.Tak bardzo bowiem podobają mi się ich domy ....wielkie okna( co przecież jest rezultatem warunków atmosferycznych), zamiast naszych szarych i burych klockowatych domów albo paskudnych nowobogackich willi:lol:[/QUOTE]

ja mam w dupie ich wielkie okna jak u mamy mam mycie takowych .... to tyle na temat okien :lol:


Qrdwa ZIMNO ...w tej chwili -8 :shock:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']moja mama też jest zachwycona wielkimi oknami - najbardziej pieje ze szczęścia jak je myje :evil_lol:[/QUOTE]

otóż to ...takie okna to sobie można w górach zafundować , gdzie myjesz raz do roku , po zimie ...no i przede wszystkim żeby jeszcze było na co przez nie patrzeć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']dwa to , wielkość okien nie wynika z mody i wygody , a z zasobności kieszeni :diabloti:[/QUOTE]

no w budownictwie jednorodzinnym to tak , ale tak jak u mojej mamy nie dało się mniejszych bo architekt miasta się nie zgodził , musiałby cały pion zrobić mniejsze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']otóż to ...takie okna to sobie można w górach zafundować , gdzie myjesz raz do roku , po zimie ...no i przede wszystkim żeby jeszcze było na co przez nie patrzeć ;)[/QUOTE]

no patrzzz to ja mieszkam PRAWIE w górach bo myje 2 razy w roku :diabloti::diabloti::diabloti:



ale z czystego lenistwa hihihihi poza tym i tak wiekszosć roku mam opuszczone żaluzyje bo widok uroczego blokowiska jakoś nie nalezy do przyjemnych :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']no patrzzz to ja mieszkam PRAWIE w górach bo myje 2 razy w roku :diabloti::diabloti::diabloti:



ale z czystego lenistwa hihihihi poza tym i tak wiekszosć roku mam opuszczone żaluzyje bo widok uroczego blokowiska jakoś nie nalezy do przyjemnych :evil_lol:[/QUOTE]

ja ma w góry bliżej ale ty mosz hołdy ;) ...założyłam sobie 2 lata temu zewnętrzne rolety balkonowe , super sprawa :cool2:

[quote name='Vectra']ja mam też cud , miód i orzeszki okienka do mycia :loveu: tylko 175 szybek :diabloti:[/QUOTE]

ale twoje są malućkie i można se sznuptychlą czyścić :)



Umyłam okno w dużym pokoju u mamy ...po spacerze w lesie podjechałam i zwalczyłam , ale tylko 1 bo zimno pioruńsko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...