Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Aleks89']Podać podać.Znów to przeczytałem i popuszczam[/QUOTE]

to i pampery by się przydały :lol:



Jeśli ktoś chce pomóc bidulkom w schronisku to prosze o głosy na Białą Podlaska
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84!?p=19655873#post19655873[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']mój TZ mówi ....wyciorki :lol:[/QUOTE]
Też dobre ;-)

Smerfa ostatnio przeżyła straszliwą traumę i z histerycznym krzykiem oznajmiła mi, że "straciliśmy Aretkę", gdy Areta wlazła pod kredens. Musiałam dziecku wytłumaczyć, że po to mamy yorki, żeby pod meblami sprzątały, jednakże mogłaby się Areta wpierw namoczyć ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Też dobre ;-)

Smerfa ostatnio przeżyła straszliwą traumę i z histerycznym krzykiem oznajmiła mi, że "straciliśmy Aretkę", gdy Areta wlazła pod kredens. Musiałam dziecku wytłumaczyć, że po to mamy yorki, żeby pod meblami sprzątały, jednakże mogłaby się Areta wpierw namoczyć ;-)[/QUOTE]

:roflt: :roflt:
podeślij Aretkę do mnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Spoko ;-)

Każdy york jest do tego użyteczny a ostatnio nawet nasz pies do towarzystwa czyli pekinshire terier też pod tę komodę się wczołgał :-)[/QUOTE]

no tak ....a yoras mojej znajomej jest wycięty na sznaucera i nici z pomocy domowej:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Odrośnie ;-)[/QUOTE]

stale odcinają co odrasta:diabloti:

[quote name='Asiaczek']Piszesz o Dyziu...?????

[B]Alicja[/B] - my tutaj w środku PL czekamy na Twój niespodziewany przyjazd:)

pzdr.[/QUOTE]

oj , sama bym chciała ....

[quote name='Gioco']Oczywiście :evil_lol:



Po niedzieli będziemy miały nową dostawę jabłuszek :p[/QUOTE]

no i jeszcze bardziej mi żal ...

teraz nie ma opcji bym się ruszyła gdziekolwiek , nawet do Klockowej jadę przy okazji odbioru karmy od weta dla Ozzy'ego , a to tylko 15 km ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']wczoraj mijałam "Twojego" busa i jakoś tak mi się sentymentalnie zrobiło[/QUOTE]

mogłaś wsiąść ,do mnie by cię przywiózł ;)

[quote name='unikatowydiament']witamy się cieplutko:)[/QUOTE]

witaj :)

[B]
Proszę o głosy na Białą Podlaską [/B]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84!/page6#post19664391[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']nie miałam gdzie zostawić zgniłej zielonej skorupy na kółkach :(

zagłosowane ;)[/QUOTE]

było postawić na postoju taksówek ;)
mam jeszcze urlop więc może w czasie jakiś luzów dam radę się urwać ...ale pewnie teraz 2 miesiące orki na ugorze

fajnie ze głośnięte :)

[quote name='Agga']Alu cześć. Dostałaś PW???[/QUOTE]

Aguś dostałam i napiszę do ciebie w weekend , jestem w masakrycznym niedoczasie a wczoraj po 9 godzinach w tym ulu to nawet racjonalnie mysleć nie potrafiłam ....

Link to comment
Share on other sites

Oki oki będę czekać. Wiem coś o tym ulu, bo mam go na co dzień w pracy. Czasami nie umiem myśli zebrać przez te szkraby. Ale z drugiej strony czasami wesoło z nimi jest. Jak np. taki hmmmm 4 latek w WC zabawia się w księdza i święci szczotką do WC wszystko dookoła.:mad::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...