Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Sebastian']Niestety, rzadko bywam na forach ale zawsze pamiętam! buziaki dla Was!!!!![/QUOTE]

[quote name='Sebastian']Buziaki dla Was!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

[COLOR=#000080][FONT=arial][B]nie no aż oczy przetarłam ze zdumienia ;) Fajnie , ze się pokazałeś . Buziaczki:calus:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='agaciaaa']Spóźnione życzonka, dużo zdrówka i radości dla Ozzulka :multi:[/QUOTE]

[FONT=arial][COLOR=#000080][B]dziękujemy:calus:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']To je chyba najbardziej spóźniona ze wszystkich z życzeniami dla Ozzulka... Zdrówka, zadowolenia z państwa ;), dużo wody i spacerów :) !!!![/QUOTE]

:calus:

[quote name='bianka19']to widzę, że uczta była. ;)

a z tym zastrzykiem to nieźle, ale jak się umiesz szybko wyrobić. :eviltong: ale i tak cię podziwiam, bo ja bym ich nie wytrzymała..:D[/QUOTE]

jak trzeba to da się radę ;)

[quote name='Czoko']Najbardziej spóźniona po powrocie z urlopu składam życzenia dla Ozzulka też tutaj nie tylko na FB!!![/QUOTE]

:calus:

[quote name='Izabela124.']Ala dawaj fotki grubaska :lol:[/QUOTE]

:obrazic: ...... :lol:

Jestem w niedoczasie ..muszę pomóc robić ogłoszenia 2 szczeniakom po mamie ONce .

Link to comment
Share on other sites

Spóźnione, ale jak najbardziej szczere - Ozzulku zdrówka, bo całą reszte już masz:loveu:

Co do poslizgów, to przypomnialyście mi, jak jakieś pół roku temu, może dalej, spadłam ze schodów - tzn. z piętra na półpiętro, dosłownie "przekoziołkowałam":evil_lol: Nie wiem, jak ja to zrobiłam, ale miałam taką pi*zde pod okiem, a właściwie na całym oku, ktorego zresztą przez jakiś czas nawet nie mogłam otworzyć, co było mało przyjemne:evil_lol:
Nie, nie byłam na imprezie. Tak, byłam trzeźwa, w woli wyjaśnienia:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Spóźnione, ale jak najbardziej szczere - Ozzulku zdrówka, bo całą reszte już masz:loveu:

Co do poslizgów, to przypomnialyście mi, jak jakieś pół roku temu, może dalej, spadłam ze schodów - tzn. z piętra na półpiętro, dosłownie "przekoziołkowałam":evil_lol: Nie wiem, jak ja to zrobiłam, ale miałam taką pi*zde pod okiem, a właściwie na całym oku, ktorego zresztą przez jakiś czas nawet nie mogłam otworzyć, co było mało przyjemne:evil_lol:
Nie, nie byłam na imprezie. Tak, byłam trzeźwa, w woli wyjaśnienia:evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='unikatowydiament']miłego piątku,buziaczki dla Ozziego:)[/QUOTE]

[quote name='Doginka']Spóźniona to jestem ja:oops: Ale proszę o wybaczenie, bo dopiero powróciłam z wakacji:lol:
Ozziku wszystkiego dobrego, co tylko w psiej główce może się zamarzyć;-)[IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta2/06.gif[/IMG][/QUOTE]

[quote name='zuzolandia']To ja juz lepiej nie mowie jaka jestem spozniona hihihihi

buzi buzi dla Ozzika w sznupika ;-)))

A dla jego ludzkiej Kobity kusiole ;-)[/QUOTE]

[COLOR=#000080][B]buziaki od Ozzulka i ode mnie :)

Zuzola dobrze , że się odezwałaś bo już miałam po klepsydrach szukać :diabloti:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Zaraz zacznie się rok szkolny i jeszcze więcej pracy będzie[/QUOTE]

[FONT=arial][B]będzie inna , bardziej intensywna a w domu po pracy papierowa , znów będę zarywać wieczory ...
teraz jest fizyczna bo sprzątaczka nie dała by rady ogarnąć sama naszego pięterka po remoncie więc z koleżanką pomagałyśmy jej i sala na błysk , dziś już właściwie na dole już miałam dekorację do skończenia [/B][/FONT]

[quote name='zuzolandia']Oj tam oj tam moj fater twierdzi ze nie bede miala czasu umrzić hhihihih

Buziakujemy ;-)[/QUOTE]

[FONT=arial][B]to tak jak ja :)[/B][/FONT]

[quote name='unikatowydiament']miłego wieczorku:)[/QUOTE]

:hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Witaj Alu :) Mam nadzieję, że znajdziesz chwilkę i uraczysz nas Ozzulkowymi fotkami ;)[/QUOTE]

mam troszkę Ozzyego z Sabiną i Tośką , liczę , ze w niedzielę uda mi się coś Ozzulkowego cyknąć ;)
W piatek śmigamy na Magię Rocka , tak , ze będę paść moje uszy muzyką Comy , Jelonka :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...