Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[CENTER][B]:loveu:[COLOR=#0000cd][SIZE=4][FONT=arial][SIZE=5]OZZULKU KOCHANY [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR]:loveu:[COLOR=#0000cd][SIZE=4][FONT=arial]

[/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff8c00][SIZE=4][FONT=arial]z okazji 8 urodzin
zdrówka , zdrówka i zdrówka
od Całej Rodzinki [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]

[IMG]http://pu.i.wp.pl/k,NDE5NTEzNjcsNzUxMTc5,f,torcik_dla_pieska.jpg[/IMG]


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&nero'][IMG]https://encrypted-tbn1.google.com/images?q=tbn:ANd9GcSR99vLB6R9Mv52UnCV_J35ZgiqQ8D5G2Ty3cHtYJjttM40M0FieQ[/IMG]
Najlepsze życzonka zdrówka, samych przyjemności i czego tylko Ozzulku zapragniesz życzą Monia i Nero[/QUOTE]
[COLOR=#000080][FONT=arial][B]
Ozzulek przesyła całusa :calus: dla Moni i Nero [/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

oooooo!!! ŻESZ!!!!!
a ja przegapiłam ;/

OZZULIŃSKI!!!! ....................... Ty wiesz co ;)

[CENTER] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg148/scaled.php?server=148&filename=img5523d.jpg&res=landing[/IMG] [/CENTER]




[quote name='Alicja']idziemy z duchem czasu :lol:[/QUOTE]

a dokąd Ty idziesz z tym duchem ?? Quo Vadis Alicjo??



nadal nie mam emotek ;> do doopy to dogo ;>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']Wszystkiego najlepszego dla Ozzika :)[/QUOTE]

[COLOR=#000080][FONT=arial][B]dzięki Kasiu w imieniu Ozzulka :loveu:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='sabinka40']Buziaczki i mizianki dla kochanego Ozzulka:loveu:
:BIG::BIG::BIG::new-bday::new-bday::new-bday::laola:[/QUOTE]

[COLOR=#000080][FONT=arial][B]dziękujemy , buziaczki za życzenia porozdawał w sobotę :loveu:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='clockwork']oooooo!!! ŻESZ!!!!!
a ja przegapiłam ;/

OZZULIŃSKI!!!! ....................... Ty wiesz co ;)

[CENTER] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg148/scaled.php?server=148&filename=img5523d.jpg&res=landing[/IMG] [/CENTER]



[COLOR=#000080][FONT=arial][B]Ozzulek dziękuje :loveu: , zdążyłaś przed północą :lol: a było wpaść na ciacho urodzinowe i lody [/B][/FONT][/COLOR]


a dokąd Ty idziesz z tym duchem ?? Quo Vadis Alicjo??

[COLOR=#000080][FONT=arial][B]eeeee...no .....TAM [/B][/FONT][/COLOR]:grins::lol:

nadal nie mam emotek ;> do doopy to dogo ;>[/QUOTE]

[COLOR=#000080][FONT=arial][B]ciekawe co zmaściłaś że emotków nie masz :hmmmm: a moze wklikłaś ,,wyłącz emotki w tekście,,:hmmmm:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='bianka19']jej spóźniliśmy się.. no trudno, może Ozzulec to jakoś przeżyje..:roll:


Wszystkiego dobrego Ozzulku.. Mnóstwo pysznych kosteczek! :BIG: Wymiziaj i wycałuj go od nas!
:laola: no to kiedy oblewamy? :beerchug: :evil_lol:[/QUOTE]
[FONT=arial][COLOR=#000080][B]dziękujemy:loveu:

były lody i surowe skrzydelka z kurczaka , wycałowany także został :)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Izabela124.']I ode mnie spóźnione wszystkiego dobrego![/QUOTE]
[COLOR=#000080][FONT=arial][B]dzięki Iza :loveu:[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Jak on dożył takiego wieku z TAKĄ nadwagą.:diabloti:A TA co to napisała patrzyła w lustro?:lol:[/QUOTE]
może była w gabinecie krzywych luster ;)
:roflt: ... sądząc kto to napisał , to Ozzy jeszcze długo pożyje :diabloti::evil_lol: i chwała mu za to :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czemu niektórzy chcą z Asta robić pita.A wystarczy zobaczyć galerie od początku i widać ,że Ozzy ma budowe wielkiego kloca od małego.Taki typ sylwetki poza tym nie ma już 2lat więc pewnej masy nabrał.Ale mów do dupy to cię osra.
Tylko uważaj ,bo jej koleżanka rzuca uroki!!I jest w tym dobra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament'][SIZE=5][COLOR=#006400]i od Nas wszystkiego najlepszego,zdrówka i samych radosnych i szczęśliwych chwil

[/COLOR][/SIZE]:new-bday::new-bday:[/QUOTE]

w imieniu Ozzyego dziękuję :loveu:

[quote name='Aleks89']Nie wiem czemu niektórzy chcą z Asta robić pita.A wystarczy zobaczyć galerie od początku i widać ,że Ozzy ma budowe wielkiego kloca od małego.Taki typ sylwetki poza tym nie ma już 2lat więc pewnej masy nabrał.Ale mów do dupy to cię osra.
Tylko uważaj ,bo jej koleżanka rzuca uroki!!I jest w tym dobra.[/QUOTE]

źle trafiła , bo ja też potrafię ...i to nie żart , ino najprawdziwsza prawda
co do nieznajomości rasy itp ....mnie to bardzo bawi jak chcą z każdego psa zrobić westa ;)tudzież jtr ew.innego kundla

[quote name='Vectra']100 lat dla Ozzulińskiego Grubalińskiego :multi:

ja nie jadłam kaszy lata świetlne , ale bardzo lubię różne kasze ...[/QUOTE]

Grubaliński Ozzuliński dziękuje za życzonka :)

Ja za kaszą nie za bardzo

[quote name='Aleks89']A ja nienawidzę i kaszy i ryżu.Tylko makaron wpierdzielam.[/QUOTE]

dobrze zrobiony , dobry ryż jest dobry ...ale nie zaprzeczam , makaron jest najlepszy :cool2:


Kurna dziś wysiedziałam się 2 i pół godziny w szpitalu czekając aż piguła zawoła mojego lekarza aby dał mi zastrzyk , a lekarz sie zastanawiał dlaczego mnie nie ma skoro umówiłam sie na 16 :diabloti: w końcu laska z ratunkowego zadzwoniła i zdążyłam na ostatni bus ze szpitala do domu ... jeszcze jeden zastrzyk do prawej , zobaczymy jakie będą skutki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...