Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

Witaj świątecznie Ozulkowa Alu :calus: :loveu:


Ala, pamiętasz, ja kiedyś na Twoim bazarku kupiłam takie coś na szyję :roll: było to czarne, bawełniane i to był taki kawałek materiału pocięty z jednej strony nożyczkami w takie paseczki ;) Słuchaj kochana, a Ty nie masz gdzieś jeszcze takiego czegoś i to najlepiej jeszcze w innym kolorze? ;) Bo jest to rewelacyjna ozdoba i w dodatku ciepła :p A poza tym wzbudza zazdrość baboli :diabloti: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']Witaj świątecznie Ozulkowa Alu :calus: :loveu:


Ala, pamiętasz, ja kiedyś na Twoim bazarku kupiłam takie coś na szyję :roll: było to czarne, bawełniane i to był taki kawałek materiału pocięty z jednej strony nożyczkami w takie paseczki ;) Słuchaj kochana, a Ty nie masz gdzieś jeszcze takiego czegoś i to najlepiej jeszcze w innym kolorze? ;) Bo jest to rewelacyjna ozdoba i w dodatku ciepła :p A poza tym wzbudza zazdrość baboli :diabloti: :cool3:[/QUOTE]

:hand::calus:

no wiem , o co chodzi ....to było z fantów Izy , musze zapytać czy ma jeszcze coś takiego ...a ja pierdoła sobie tego nie kupiłam :wnerw:

Link to comment
Share on other sites

Jest jeden taki wieczór w roku
gdzie niebo z ziemią się łączy.
Gwiazda z nieba spada by ten wieczór ogłosić.
To wieczór miłości
gdzie zostaje pokonane wszelkie zło,
panuje zgoda i miłość a w oku łza się kręci,
że to tylko taki jeden wieczór.
Życzę Wam, aby takich chwil w Waszym życiu było jak najwięcej.
Niech Boża Dziecina, która jest miłością ogarnia Was w nadchodzącym Nowym Roku 2012 i Wam błogosławi.
Z darem modlitwy przy żłóbku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT.

[url]http://www.youtube.com/v/uOwOaEK1B1M&rel=0&hl=pl_PL&feature=player_embedded&version=3[/url][/QUOTE]

[quote name='unikatowydiament']Jest jeden taki wieczór w roku
gdzie niebo z ziemią się łączy.
Gwiazda z nieba spada by ten wieczór ogłosić.
To wieczór miłości
gdzie zostaje pokonane wszelkie zło,
panuje zgoda i miłość a w oku łza się kręci,
że to tylko taki jeden wieczór.
Życzę Wam, aby takich chwil w Waszym życiu było jak najwięcej.
Niech Boża Dziecina, która jest miłością ogarnia Was w nadchodzącym Nowym Roku 2012 i Wam błogosławi.
Z darem modlitwy przy żłóbku.[/QUOTE]
[COLOR=navy][B]
Dzięki dziewczyny

Grażynko , dziękuję za telefon :calus:[/B][/COLOR]

[quote name='maciaszek']Przyszłam w odwiedziny :). Mam nadzieję, że dobrze wypoczywacie, czego Wam serdecznie życzę![/QUOTE]

[COLOR=navy][B]witamy :)
Święta spedzamy spokojnie i miło , wigilie w domu , dziś u moich Rodziców , była też moja Siostra z Opola z Rodziną , jutro odwiedziny u Teściowej . Póki co udaję się nie objadać :lol:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']Ala dla Was też wszystkiego najlepsiejszego w nowym roku :)

powiem Ci, że tęsknię za Waszymi fotkami z pustkowia... szczególnie zapadły mi w serce takie jesienne, na których była sunia husky.

przesyłam pozdrowienia :)[/QUOTE]

dziękuję i Wam z całego serca spełnienia niespełnionych życzę :calus:

Miło mi że ktoś jeszcze o tych fotkach pamięta ... może kiedyś jeszcze coś w ten deseń się pojawi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A co się maja nie pojawić...? mYślisz, że wiosną-latem juz Pustkowia nie będzie...?

pzdr.[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]nie no , Bezludzie jest , ale weny brak , a poza tym pomału się wykruszają Ozzulkowi towarzysze ... sunia z którą się bawił , ta haszczanka , Lady warczy na niego , Maxiu -golden zginął
[*] na początku grudnia kiedy z Lady wypadli z lasu wprost pod samochód :(... Nasim , sporadycznie wychodzi z ogrodu , Norek , też jakoś się rozmijamy na spacerkach ... jest Sabinka ale ona w Żorach więc tylko samochodem ...[/B][/COLOR]

[quote name='Bullila.nl']i wynajmuja!!!!! czesc psow to sa te same:cool3::cool3::cool3:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=AUtPKbMwnRo&feature=mfu_in_order&list=UL[/url]
prosze:bigcool:

Hej Allutka Wszystkiego dobrego w 2012!!!!:p:p:p[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]NAJLEPSIEJSZEGO :calus:[/B][/COLOR]


[quote name='Izabela124.']Ale świetny filmik![/QUOTE]

:)

[quote name='unikatowydiament']witamy się popołudniowo i buziaczki ślicznemu Ozzulkowi zasyłamy:)[/QUOTE]

:hand:

[quote name='sabinka40']Hej ciocia:lol:, jak Ozzulek po spacerku:eviltong: Sabinka zaprasza na następny, może jutro:eviltong:[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]chętnie ...ale psy jadą w bagażniku :lol: i żadnych kotów w samochodzie :roflt:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Alicjo, udanego Sylwestra i dobrego Nowego Roku :).

Jak Ozzulek reaguje na sylwestrowe hałasy?[/QUOTE]

Ozzy śpi wygodnie wyciągnięty w Naszej pościeli :) jemu na szczęście wystrzały nie przeszkadzają i całe szczęście bo z Harley'em mieliśmy strasznie :( . Spędzamy sobie Sylwka we troje , ja , tz i Ozzulek

[URL="http://smajliki.ru/smilie-481652487.html"][IMG]http://s5.rimg.info/ed2eff3c85d7596720ec0df3a16e9050.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...