Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Alicja']nowa plomba w zębie i chyba grypa :lol:[/QUOTE]

Współczucia.
U nas króluje rota wirus, z jakąś dziwną odmianą - nie ma wszystkich efektów specjalnych. Pierwsza byłam ja, skumaliśmy, że to wirus, jak Smerfa zaczęła mieć te same objawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']zaglądam, a tu takie rzeczy czytam brrrrr.....uciekam czym prędzej, żeby się nie zarazić ;)[/QUOTE]

spoko , nie prątkuję ;)

[quote name='fioneczka']ja sobie zafundowałam ostatnimi czasy 3 sztuki i jestem bankrutem :placz:[/QUOTE]

kochana mnie dopiero czeka zapłata za kanałowe , więc poczekaj :shake:

[quote name='Gioco']Współczucia.
U nas króluje rota wirus, z jakąś dziwną odmianą - nie ma wszystkich efektów specjalnych. Pierwsza byłam ja, skumaliśmy, że to wirus, jak Smerfa zaczęła mieć te same objawy.[/QUOTE]

kurde ...same atrakcje ...oby rotek do nas nie doleciał ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No więc tak. Witam się i zyczę zdrowia;) i pieniędzy! Pasi?

pzdr.[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]już życzonka ?? ;)[/B][/COLOR]

[quote name='aida']To jest pikuś;) Bywają duże gorsze dolegliwości np [B]CO W TEMACIE[/B]:angryy:[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]ałaaaaaaaaaaaaaaaa[/B][/COLOR]

[quote name='fioneczka']:roflt: :roflt: :roflt: [COLOR="lemonchiffon"]..................[/COLOR][/QUOTE]

:diabloti:

[quote name='unikatowydiament']a więc zdrowia życzymy:)[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]podziękował :)[/B][/COLOR]

[quote name='Izabela124.'][url]http://images10.fotosik.pl/403/ab0e9a3156cfa8cf.jpg[/url] jakiś niewyraźny ten Ozzulec :evil_lol:[/QUOTE]
[COLOR=navy][B]
zapomniał rutinoscorbinu wziąć :)[/B][/COLOR]

[quote name='Asiaczek']Chyba środek weekendu mija w przyjaźni i miłości....?

pzdr.[/QUOTE]
[COLOR=navy][B]
mija na sprzataniu , gotowaniu i pieczeniu

zrobiłam deserek jogurtowy , tiramisu i upiekłam ciemne ciasto z polewą czekoladową :)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabinka40']Witaj Aluś:lol:
Kotek domku szuka, taki biedny....
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/218945-Male%C5%84ka-kotka-szuka-domku-zaj%C5%BCyj-prosz%C4%99.....?p=18139637#post18139637"]http://www.dogomania.pl/threads/218945-Male%C5%84ka-kotka-szuka-domku-zaj%C5%BCyj-prosz%C4%99.....?p=18139637#post18139637[/URL][/QUOTE]

kotków straszny wysyp :(

[quote name='anetta']Zapracowano kobieto, usiądź z nami, odpocznij i sztachnij sobie COŚ :evil_lol:

o rany, ta kicia... :-([/QUOTE]

siedziałam troszkę , ale dziś miałam gości :)moja mama u mnie była po 5 miesiącach niebytności

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabinka40']Witaj Aluś:lol:
Kotek domku szuka, taki biedny....
[url]http://www.dogomania.pl/threads/218945-Male%C5%84ka-kotka-szuka-domku-zaj%C5%BCyj-prosz%C4%99.....?p=18139637#post18139637[/url][/QUOTE]
Ło jeżu,jaka bidota... zasmarkana.... Ale dobrze, że jest pod opieką:)

[quote name='Alicja']kotków straszny wysyp :(
siedziałam troszkę , ale dziś miałam gości :)moja mama u mnie była po 5 miesiącach niebytności[/QUOTE]
Ooooo, to jestes usprawiedliwiona, że tutaj tak mało Ciebie było:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]... to już dziś! :)


Mamuś wszystkiego najlepszego :loveu::loveu::loveu: Przede wszystkim spełnienia wszystkich marzeń i żebyś miała jak najwięcej powodów do radości... w zasadzie to żeby Cię spotykały same szczęśliwe rzeczy.[/B][/COLOR][/FONT] :drink1:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Lucida Sans Unicode][COLOR=darkorchid][I][B]i jeszcze jeden i jeszcze raz,
sto lat, sto lat niech żyje nam :p [/B][COLOR=black]
(musiałam Ci zaśpiewać)[/COLOR][/I][/COLOR][/FONT]


[FONT=Lucida Sans Unicode][B][I][COLOR=darkorchid]Alunia NAJLEPSZEGO !!!!![/COLOR][/I][/B][/FONT]

[IMG]http://123bloger.com/dziewczyny/kwiaty/obr/kwiatki_123bloger_com_16.gif[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia'][CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]:drink1:sto lat sto lat niech zyje zyje nam :drink1:
:drink1:sto lat sto lat niech zyje zyje nam :drink1:
:drink1:jeszcze raz jeszcze raz niech zyje zyje nam :drink1:
:drink1:niech zyje nam :drink1:
[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/QUOTE]

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]... to już dziś! :)


Mamuś wszystkiego najlepszego :loveu::loveu::loveu: Przede wszystkim spełnienia wszystkich marzeń i żebyś miała jak najwięcej powodów do radości... w zasadzie to żeby Cię spotykały same szczęśliwe rzeczy.[/B][/COLOR][/FONT] :drink1:[/QUOTE]

[quote name='fioneczka'][CENTER][FONT=Lucida Sans Unicode][COLOR=darkorchid][I][B]i jeszcze jeden i jeszcze raz,
sto lat, sto lat niech żyje nam :p [/B][COLOR=black]
(musiałam Ci zaśpiewać)[/COLOR][/I][/COLOR][/FONT]


[FONT=Lucida Sans Unicode][B][I][COLOR=darkorchid]Alunia NAJLEPSZEGO !!!!![/COLOR][/I][/B][/FONT]

[IMG]http://123bloger.com/dziewczyny/kwiaty/obr/kwiatki_123bloger_com_16.gif[/IMG]
[/CENTER]
[/QUOTE]

[CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=navy][B]DZIĘKUJĘ WAM[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=navy] :loveu:

[/COLOR][/SIZE][/FONT][LEFT][FONT=Arial][B]ślicznie śpiewacie :loveu::lol:[/B][/FONT]
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a ja życzyłam telefonicznie , pożyczę i forumowo SPEŁNIENIA MARZEŃ !!![/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=navy]
[/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=navy]Dziękowałam też telefonicznie :calus: ale i forumowo podziękuję :)

W telefonie ładnie brzmiał spiew ;)
[/COLOR][/FONT] [COLOR=navy] [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hankasanok']qurcze a jak zwykle spóźniona:oops:, nawet urlop mi Nie pomógł w regeneracji......i nie wyrabiam, normalnie


[CENTER][SIZE=5][B]ode mnie tez STÓWE LAT ZYCIA, i SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ!!!!!![/B][/SIZE]
:BIG:[/CENTER]
[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=navy][B]Haniu :calus: , jaka spóźniona , przecież to jeszcze dzisiaj :)

Dziękuję za Życzonka :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alicja'][FONT=arial][COLOR=navy][B][COLOR=red][B]grażynko[/B] [/COLOR], jaka spóźniona , przecież to jeszcze dzisiaj :)

dziękuję za życzonka :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[B]piłaś od rana :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: ... rodzice wiedzą ? :crazyeye::evil_lol::evil_lol:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...