Jump to content
Dogomania

4.09- Przemyśl


nice_girl

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kika'][quote name='jostra']Czy ktoś mi może służyć kolejnością sędziowania na ringu gdzie będą sznaucerki???
Mam zgłoszonego białego miniaturka (chłopca) w klasie pośredniej i czarną miniaturkę (oczywiście dziewczynkę) w szczeniaczkach
I kto w końcu ocenia sznaucerki?[/quote]

Ktoś tym razem nic nie może pomóc 8)[/quote]

Szkoda :roll:
Mam nadzieję, że się spotkamy :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dachenoceras']Z propozycją do Anna W ze Stalowej Woli - jak tylko pragniesz się załapać na wyjazd do Przemyśla właśne ze Stalowej to bardzo chętnie pomogę jadę (na 98%) tylko popatrzeć a samochód mam obszerny tak wiec miejsca dość. Wystarczy tylko jedno słowo i masz.[/quote]

Wielkie dzięki, ale już się do kogoś przylepiłam. Ale jakby coś niewypaliło to bardzo chętnie. A jakiego masz psiaka?

Link to comment
Share on other sites

Ja dostałem potwierdzenie wczoraj, ale bez numeru i żadnych innych wiadomości. Telefonowałem więc do oddziału przemyskiego, bo akurat wczoraj wypadał im dyżur, ale okazało się, że ponieważ zbierali zgłoszenia do niedzieli (a może i do poniedziałku), to na razie wszystko jest w proszku. O numerek, ring, kolejność i inne kacaboły radzili zatelefonować w piątek.

Link to comment
Share on other sites

Blagam blagam cyknecie mi fotki dogo kanario (pies kanaryjski/perro de presa canario) =) Ja mojego malego zglosilam ale nie jestem w stanie dojechac bo do Polski wracam dopiero w przyszlym tygodniu :( Gdyby wam sie udala bylabym bardzo bardzo wdzieczna :) Ich bedzie na pewno tylko kilka... zakladam nawet ze w 5 sie powinny zmiescic :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...