Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='monika tarnow'][FONT=Comic Sans MS]Widzialam te karme w BIEDRONCE, :roll:.[/FONT][/quote]
A jak w Biedronce to znaczy że zła karma?!

Mieszkam w małym miasteczku i u nas nie ma takich sklepow np. jak wyżej wymieniona Biedronka:roll: A u siebie w mieście napewno nie znajde dobrej karmy w 100%

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moniska']A jak w Biedronce to znaczy że zła karma?!

Mieszkam w małym miasteczku i u nas nie ma takich sklepow np. jak wyżej wymieniona Biedronka:roll: A u siebie w mieście napewno nie znajde dobrej karmy w 100%[/quote]

[FONT=Comic Sans MS]Posluchaj moim zdaniem wszystkie karmy marketowe sa do niczego, tym bardziej jesli 15kg worek kupujesz za 9zl, a ta wlasnie tyle kosztuje w BIEDRONCE. :shake:
Skoro masz dostep do internetu to zamawiaj chociazby na ALLEGRO:lol:

[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chciałam kupić dziś brita ale w zoologicznym nie było. Ekspedientka powiedziała ze ta karma słabo się sprzedaje. Zaproponowała mi karmę "PROFILUM", dała mi próbki i ulotkę, a potem zdecydowałam się ze kupię 2kg tej karmy. Co sądzicie o "PROFILUM"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Nie jest to zła karma. Na pewno lepsza niż ta z biedronki lub innego hipermarketu:)[/quote]

Z calym szacunkiem Talia... Ale Twoj post jest dosc smieszny... gdy porownujesz karme klasy super premium z karma z marketu, naprawde ciezko trafic na karme gorsza od biedronki, bo nawet karma tesco jest lepsza (mam nadzieje ze orientujesz sie dlaczego).
Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAM jest liderem w swiecie opieki higieny i produktow dla zwierzat, ta instytyucja jest wlasnie glownym nadzorca calego cyklu produkcyjnego tej karmy. Jest to karma naprawde bardzo dobra, o wzorowym skladzie.
Nie jest to reklama- bo sama tej karmy nie uzywam, uybralam inna z ktorej jestem rowniez zadowolona. Jednak jest to poprostu dobra karma i mysle ze sama kiedys rowniez sprobuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Exenata']Jednak jest to poprostu dobra karma i mysle ze sama kiedys rowniez sprobuje.[/QUOTE]

smacznego :evil_lol: ja bym bardziej polecala dla pieska :diabloti:

moniska - moze sie zle sprzedaje, bo ludzie moze nie wiedza co to za karma itp. np. dla mnie nazwa brit nie ukrywam, ale jakos dziwnie brzmi - jak jakies pralki czy cos, i gdyby nie miala wczesniej doczynienia z ta karma to tez bym jej raczej nie kupowala :)

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio, z powodu braku naszej "stałej" karmy w zoologicznym, kupiłam trochę "Profilum" adult mini - na spróbowanie. Musze przyznać, że mojej Nuczce smakowało, ale jest wybredna, jeśli chodzi o suche karmy. Tyle mogę powiedzieć, bo składu zbytnio jeszcze nie zgłębiałam.

Link to comment
Share on other sites

trudno porownywac karmy tej samej klasy. Jedna i druga klasa jako Premium spelniaja szereg norm Europejskich i dostaly odpowiednie certyfikaty jakosci Premium. Szystko zalezy od naszej kieszeni (Profil drozszy), ale przede wszytskim od tego co lubi nasz pupil. To ze jeden pies je akurat kerme x a nie y nie oznacza odrazu ze karma y jest zla... poprostu mu nie smakuje, albo nawet nie smakuje na dana chwile.
Radze kupic troszke jedej i drugiej i poczestowac pieska.

Link to comment
Share on other sites

To ja zapraszam do tematu o Profilum [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=97131&highlight=profilum[/url] ;)
Tutaj takie dyskusję są trochę nie na miejscu ;)
Chociaż dodam Exenata, że Waltham akurat nie kojarzy mi się najlepiej :P W końcu jego Pedigree mistrzostwem świata nie jest :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Najlepiej wejść na stronę główną- część karm takie już ma- i poszukać nr telefonu. Ja właśnie tak zrobiłam. Bo maile moga byz nie odczytane albo wrzucone do spamu. Zadzwoniłam dziś do e-karmy o próbki chs i diamond- chciałam dostac więcej nż 100gr, żeby zobaczyc co rzeczywiście psiowi odpowiada. Pan po pół godzinie odzdzwonił i powiedział ,że prześle mi dwa kartony próbek, po 4,8 kg z każdej (170g próbka) za darmo!!! mam tylko zapłacić 20zł za kuriera. dla mnie bomba!!! Nie dość że spokojnie ocenię którą wybrac dla pupila, to jeszcze darmowe żarełko na jakis czas:multi:
Strona oficjalna Ariona mi nie działa,ale może to chwilowe

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Trzeba wejść na strone producenta, wejść w kontakt i znależć e-mail a potem wystarczy napisać, że się chce otrzymać darmowe próbki karmy dla psa i podać adres i powinni ci przysłać. mi przysłali z royal canin, eukanuby, specific i od takiego pana z dibaq. koleżance : wildlife czy jakoś tak, bozita zdaje sie, nutram, z royala bardzoo dużo dla róznych piesków i specific, eukanuby. dalej nie pamiętam ale ca;le pudło próbek ma:):lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...