Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tutaj mam dla Was e-maile na darmowe próbki karm.

[email][email protected][/email] BIOMILL
[email][email protected][/email] NG
[email][email protected][/email] ACANA
[email][email protected][/email] PROPAC I SPORTMIX
[email][email protected][/email] GLIPA
[email][email protected][/email] NN
[email][email protected][/email] BOSCH
[email][email protected][/email] PURINA
[email][email protected][/email] RC
[email][email protected][/email] EAGLE PACK

Post będzie ciągle edytowany.

Wiecie jakie firmy na 100% coś wyślą?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest papillonek

nie mam pojęcia głupota totalna :( co do Ariona to miałam 2 probki,ale sucznawet nie powąchała od razy stwierdziła,że to nie dla niej...ja myślę,że to jest to to,żeby im się bardziej opłacało,bo niektórzy u nas idą do zoo i proszą o 4 próbki royala i wychodzą to może teraz są bardziej cwani.Ja kupuje royala 1 kg za 26zł i zawsze mi dadzą jakąś gratisówkę ;) czasami próbkę,czasami coś innego...ostatnio dostałam miśka z Acany jako zabawkę dla psa :) ale to już w innym zoologu...tylko w jednym wszystko strasznie drogie i nastawione do ludzi którzy kupują złote legowiska dla yorka,bo w innych można kupic zarówno chappi i złote torwebki dla psa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sproboj na [url]www.worldpets.pl[/url]
Maja probki Proper Form ,Gemma di Mare oraz Kiry .Na wystawach psich mozna bez problemu od nich uzyskac kilka a nawet kilkanascie probek ,wiec mysle ze nie zrobia problemu na prosbe o przesłanie probek ;)))).Warto sprobowac.Maja podzial na rasy ;)))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam,
Jeśli ktoś jest zainteresowany próbkami karm Koebers lub Josera to zapraszam na aukcję na allegro - jedyna aukcja gdzie można zamówić mieszankę próbek Josera i Koebers. Koszt 5 próbek (i długopisu) to 9,5zł już z przesyłką - warto kupić, żeby sprawdzić karmę przed zakupem większej ilości.
W razie zainteresowania karmą proszę pisać na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub dzwonić pod nr tel 502 045 211.

Link to comment
Share on other sites

Już piszę co mam:

-Fish4Dog finest Complete (3 opakowania)
-Vollmers minimarchewki (2 opakowania), energy (2 opakowania), prasowane kostki mięsa (2 opakowania), Allergie (3 opakowania) oraz mleko dla szczeniąt (2 opakowania)
-Zostało mi też kilka próbek ciastek Doggie Woggie (3 opakowania)
- Blue Buffalo (3 opakowania)
- Canine Caviar (4 opakowania)
- Koebers (10 opakowań)
- Yarrah (10 opakowań)

i to by było tyle :)

W razie czego proszę o pw.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja swojemu psu zamawiałem zawsze próbki 15kg :)

ale widzę tu , że psy są coraz bardziej wybredne, prawie jak koty :crazyeye:

Znajomi którzy maja akurat koty chcieli próbki Pronature którą mamy dla swoich futrzaków i wiem że wysyłają. Anka zamawiała sobie od razu obydwie linie karm pisząc z jednej z ich stron maila [URL="http://www.pronatureholistic.pl"]www.pronatureholistic.pl[/URL] i [URL="http://www.1stchoice.com.pl"]www.1stchoice.com.pl[/URL] , jakieś grosze płaciła za koszt przesyłki , dostała małe próbki, które były chyba przez nich zrobione w specjalnych woreczkach.
kotom bardzo smakowały :)

Link to comment
Share on other sites

mam duże PSICHO więc zabawa z próbkami jest bez sensu. Zawsze czytamy skład, trochę informacji z for i kupujemy woreczek. czasami gdy karma jest droga zaczynamy od mniejszego opakowania.
Takie próbki to dla nas strata czasu i tak nic nie wiadomo po malutkiej porcji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...