Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

[quote name='saJo']Buuuuu, a chcialam wyprobowac moze Bols by jadl. On jest bardzo wybredny, z tych karm, ktore wyprobowalam smakuje mu tylko Royal. Myslalam, ze moze Hill's by mu zasmakowal i moglabym chociaz troche urozmaicac mu jedzenie :([/quote]
a może przejdz się na jakis bazarek, i kup mu na wage troszeczke zeby sprobowal??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='cuciola']ktos wie czy da sie jeszcze zamowic paczuszke dla kotka a jak tak to gdzie?[/quote]
[URL="http://http://www.whiskas.pl/whiskas.pl/pl-pl/Kociaki"]http://http://www.whiskas.pl/whiskas.pl/pl-pl/Kociaki[/URL][URL="http://www.whiskas.pl/whiskas.pl/pl-pl/Kociaki"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No nareszcie :eviltong: czekałam i czekałam az sie doczekałam:p wprawdzie po terminie /czekałam więcej jak te 21 dni/ ale jest :eviltong: Moira jak dorwała tą zabaweczke to jej oddać niechciała:p :eviltong: ma na jej punkcie fioła normalnie a zarełka jeszcze nie dawałam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='kinia_w']Acana wysyła, Royal na pewno też :) A np. próbki Eukanuby (i Royala) dostałam w sklepie zoologicznym.[/quote]

Tak, w zoologicznym. Szkoda ze ta probka Royala jaka dostalismy byla przeterminowala o pol roku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anuleq']Tak, w zoologicznym. Szkoda ze ta probka Royala jaka dostalismy byla przeterminowala o pol roku.[/quote]
Napisz do Royala, że dostałaś przeterminowana, poproś aby przesłali na Twój adres pełnowartościowe próbki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Napisz do Royala, że dostałaś przeterminowana, poproś aby przesłali na Twój adres pełnowartościowe próbki.[/quote]
Ale jade dzisiaj do hurtowni, obiecali dac mi probki. Probki Royala przyszlyby za X czasu a pies nie chce żryć Acany, więc coś innego trzeba mu szybko dobrać.

Link to comment
Share on other sites

ja dam, bo niedawno przejrzałam cały temat i sobie skopiowałam :lol:

[quote name='coztego']Oto adresy, wyszukane przez [B]ewelinabuck[/B], pod którymi można starać się o próbki:

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] BIOMILL
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] NG
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ---------
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ACANA
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] PROPAC I SPORTMIX
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] --------
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GLIPA
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] NN
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] BOSCH
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] PURINA
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] RC
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] EAGLE PACK[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ktoś z Warszawy chce próbke Acany Puppy Large Breed to moge mu "zrobić" ;)
Na pewno bedzie szybciej niż Acana odpisze na maila. ;)
A jak psiakowi zasmakuje to 10kg karmy mozna kupić od razu ;)
Nasza psina zrezygnowala z Acany zaś druga psina ma tak ubogie uzebienie ze wszelkie suche karmy odpadaja dla niego.
Mamy jeszcze ok 1/4 kg Royal Canin Medium Weterynaryjny. Kupilismy pol kilograma ale kot chetniej to zjadl niż pies ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anuleq']Jeżeli ktoś z Warszawy chce próbke Acany Puppy Large Breed to moge mu "zrobić" ;)
Na pewno bedzie szybciej niż Acana odpisze na maila. ;)
A jak psiakowi zasmakuje to 10kg karmy mozna kupić od razu ;)
Nasza psina zrezygnowala z Acany zaś druga psina ma tak ubogie uzebienie ze wszelkie suche karmy odpadaja dla niego.
Jeszcze mamy kilka probek do oddania:
- 1,75xHills Science Plan Puppy Large (druga próbka otwarta brakuje kilku granulek ktore wysypalam na reke pies wzial i od razu wyplul więc dalej nie kombinowalismy z tą karmą)
- 1,5x Eukanuba Puppy&Junior Medium (pol probki stad, ze drugie pol znajduje sie w misce i czeka na lepsze czasy badz gdy drugi pies sie nad nią zlituje, ponoc taka dobra karma ale moim psom nie smakuje)
Próbki nie są przeterminowane, wziete wczoraj ze sklepu, dostalismy podwojne. Nie są nam potrzebne a szkoda żeby sie zmarnowaly.
A! Mamy jeszcze ok 1/4 kg Royal Canin Medium Weterynaryjny. Kupilismy pol kilograma ale kot chetniej to zjadl niż pies ;)[/QUOTE]
A może oddasz dla schroniska?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...