Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Z Pro paca i Brita stanęli na wysokości zadania. Odpowiedź nastepnego dnia i niedługo mogę się spodziewać próbek. Wysłałam co prawda jeszcze do Best choice i Gilpy ale tamte milczą. Zobaczę teraz która karma mojemu pieskowi podejdzie i tą kupię.

Ja mam też radę do wszystkich zainteresowanych próbkami. Swoje maile piszcze grzeczne, uprzejme, z zachowaniem wszelkich form grzecznościowym i z pominięciem języka potocznego. Odpowiedzi wówczas będą równie grzeczne, konkretne i miłe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotos']Chyba też wyślę maile do tych firm :lol:
W zoologicznym niedaleko mnie są jeszcze próbki Hill'sa. Niewiem czy to dobra karma jakościowo i cenowo, bo nie często kupuję suche jedzenie, ale próbki Korze smakowały :)[/quote]

a gdzie jest zoologiczny obok mnie?:) w jakim to w ogóle mieście?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkorchid]Ja ostatnio (jakieś 5 dni temu) napisałam do Puriny, bo chciałam próbkę Pro Plan, ale nie odpisali jeszcze :-( Brak już nadziei :D[/COLOR]
[COLOR=darkorchid]A wcozraj byłam w sklepie zoologicznym. Kupywałam miedzyinnymi karmę Royala dla yorków i dostałam gratis małą paczuszkę :evil_lol: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ludziska:p chceta adres na boscha i sanabelle ???? jak tak to do mnie na prv:D. Ja wczoraj dostałam 6 próbek boscha dla moich suń:D tam nie trzeba wysyłać koperty zwrotnej, mi to nawet w pudełku przysłali:oops:, tam jest baardzo uprzejmy pan, który powiedział, że z przyjemnością mi przyśle coś na próbę:P:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tristan']ja chyba muszę zmienić karme bo royala przejął masterfoods i az się boję co z tego wyniknie. Jaką inna karme polecacie i jeżeli to możliwe podajcie namiar na ich próbki
dziękuję[/quote]

Tristan, RC na polske juz od dawna rózni sie od tego na zachodni rynek. Od dawna tak mi sie wydawało, a ostatnio sie przekonałam naocznie jak przyjechała mała suka z wyprawka ( wyprawka z fińskiego klubu), a miałam tez w domu worek kupionego juz dla niej w polsce, i worek z niemiec. Polskie krokieciki miały inny zapach i kolor, i jakby fakture ( były bardziej porowate), no i oczywiscie mała zjadła swojego a na polskiego dwa dni nawet patrzec nie chciała. Niemieckiego jadła normalnie .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...