Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W każdym razie działają błyskawicznie, w jeden dzień meil, na drugi telefon z zapytaniem o wiek psów a na trzeci dzień paczka w domu :multi::multi:.
Załatwiłam się dokumentnie bo w domu stoi jeszcze pół 15 kg worka Boscha a ja im dałam spróbować próbki :angryy: i na boscha już się wypieły :mad::mad: teraz mamy strajk głodowy ale ja się nie dam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molli']Mi przysłali maila z pytaniem czy chcę zapłacić 30 zł i otrzymać 0k.7kg karmy, czy chcę otrzymać bezpłatnie 2 lub 3 próbki.[/quote]
Ja wybralam zaplacic 30zł i otrzymalam gdzies tak jak napisałas (kg). przyszło kurierem w dwóch pudełkach karma ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akodirka']a czy ktoś wybrał opcje z 2-3 próbkami? bo napisali w meilu, ze proszą o wybranie tej drugiej opcji... może nawet nie będą patrzeć co napisałam, tylko wyślą... mam jakies dziwne obawy...[/quote]

ja wybralam i poki co probek nie dostalam;) a jesli zrobia taki numer ze wysla platne to...paczka do nich wroci;) po prostu jej nie przyjme i tyle
rowniez nalegali na wybranie opcji platnej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']z hilsa jak pisałam odpowiedzieli ze wysyłają ale do tej pory nic nie przyszło :cool3: [/quote]

z hillsa dluuugo czekalam

[quote name='AnkaW']natomiast z royala nic nie napisali ale za to dziś w olbrzymiej kopercie [U]listem poleconym[/U] przyszła 1 /słownie: jedna/ 50 g próbka :diabloti: z książeczką o karmach. Zastanawiałam się któremu z psów mam ją dać :evil_lol: więc dostał kot :eviltong:[/quote]

jedna? ha! ja dostalam az 3 probki z RC:evil_lol: po 60 g kazda:evil_lol:

[quote name='AnkaW']Ciekawi mnie czy jeśli jeszcze raz napisałabym do nutry o inne próbki /np z rybą/ to czy wysłaliby jeszcze raz taką paczkę :cool3:.[/quote]

a tego nie wiem;)

Link to comment
Share on other sites

z hilsa jak pisałam odpowiedzieli ze wysyłają ale do tej pory nic nie przyszło :cool3: natomiast z royala nic nie napisali ale za to dziś w olbrzymiej kopercie [U]listem poleconym[/U] przyszła 1 /słownie: jedna/ 50 g próbka :diabloti: z książeczką o karmach. Zastanawiałam się któremu z psów mam ją dać :evil_lol: więc dostał kot :eviltong:

Ciekawi mnie czy jeśli jeszcze raz napisałabym do nutry o inne próbki /np z rybą/ to czy wysłaliby jeszcze raz taką paczkę :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

Z RC tez mnie zaskoczyli niemilo. Rozmawialam z pani tel i mowilam ze mam onka i ze on wybredny. Ustalilysmy ze przesla mi ze 2, 3 roodzaje karmy po 5 probek z kazdego, tak zeby pies mogl zjesc 1 posilek w celu sprawdzenia kupki itp. Dostalam 1 probke 60 gr dla yorkow i kasiazeczke o zywieniu. Nie bede sie wypowiadac, co mysle o takim podejsciu do klienta, szczegolnie, ze stalam ponad godzine na poczcie, zeby odebrac ta smieszna przesylke :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska25']Rozmawialam z pani tel i mowilam ze mam onka i ze on wybredny. Ustalilysmy ze przesla mi ze 2, 3 roodzaje karmy po 5 probek z kazdego, tak zeby pies mogl zjesc 1 posilek w celu sprawdzenia kupki itp.[/quote]

wymagalas troche za duzo ;) i za darmo chcialas te probki? Z tego co widze to firmy juz niewysylaja takich ilosci za free - nie ma tak dobrze;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']wymagalas troche za duzo ;) i za darmo chcialas te probki? Z tego co widze to firmy juz niewysylaja takich ilosci za free - nie ma tak dobrze;)[/quote]
jakiś czas temu, napisałam do jednej firmy meila z prosba o probki, dostalam odp. w jakim sklepie w moim miescie maja probki. Po kilku dnich napisalam do nich meila, jak zostalam potraktowana w tym zoologiku i czy w jakims innym sklepie może są. To mi odp. żeby podać adres, ze przepraszają itp. i w niecały tydzień przyszło wielki pudło po brzegi naładowane rożnymi próbkami :cool3:


Royal zazwyczaj wysyła 1-2 próbki, co w przeliczeniu jest mniej więcej 2 zł karmy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Również skusiłam się na próbki NN - doszło w sumie 9,5 kg. Mam jednak do Was pytanie - czy na próbkach, które do Was doszły, jest termin ważności? Na próbkach zielonej Nutra Nuggets jedyne cyfry, które mogłyby wskazywać termin, to... 05-08 (maj 2008? :crazyeye: ) Na żółtych - jagnięcina z ryżem: 02-08 :crazyeye: Dostałam też niebieskie Premium Edge z łososiem. Tutaj w ogóle brak jakiejkolwiek informacji... Byłabym ostrożna... Chyba, że ktoś mnie przekona - może źle szukam na opakowaniu... :roll: Choć nie wydaje mi się - to mała próbka, nie opakowanie 100 kg, gdzie ewentualnie można się nie doszukać lub błędnie doszukać terminu przydatności.

Dołączam fotki:

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/319/49438677efcf98ebmed.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/54/d16bdeb3e0b19740med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o firmę e-karma,która wysyła te duże ilości próbek to trzeba ich bardzo pochwalić za umiejętność pozyskania nowych klientów,świetną obsługę,brak problemów i szybkość w realizacji prośby:multi::loveu:
Rzadko zdarza się tak solidna firma!Bravo!

P.S.My też dostaliśmy ok.9-10kg próbek karmy:
-Nutra Nuggets Lamb&Rice
-Diamond Lamb&Rice

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CarmelChoco']Jeśli chodzi o firmę e-karma,która wysyła te duże ilości próbek to trzeba ich bardzo pochwalić za umiejętność pozyskania nowych klientów,świetną obsługę,brak problemów i szybkość w realizacji prośby:multi::loveu:
Rzadko zdarza się tak solidna firma!Bravo!
[/quote]
Sklep e-karma dobrze też dba o swoich stałych klientów, służy poradą i czasem jestem pozytywnie zaskoczona ich obsługą ;)

Link to comment
Share on other sites

To pytanie niezbyt elegancko brzmi:lol:
Ja nawet nie miałam pojęcia o tym,że wysyłają takie ilości próbek!
Ot zwyczajnie pewna hodowczyni poleciła mi karmę NN,więc ja napisałam na e-mail(jestem zainteresowana Państwa karmą.Mam psa takiego a takiego,chciałabym przetestowac karmą taką a taką i czy byłaby możliwość otrzymania w/w próbek)podany na ich stronie i w odpowiedzi dostałam wybór dwóch możliwości:
1)kilka próbek(bodajże 4)wysyłane bezpłatnie listem lub
2)karton próbek(ok.7kg).Zainteresowany pokrywa jedynie koszty transportu na sumę 30 złotych.
Wybór należy do Ciebie.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...