Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Marta697']Dopominaj sie o swoje! :) ja tak zrobiłam z tym POLYPharm --> jak długo nie wysyłali to napisałam : wysłałam dawno do państwa meila i nie przyszło nic. Czy mają państwo zamiar wysłać mi próbki bo chciałabym aby moja psinka spróbowała waszego produktu 8)[/quote]

a mozesz podać adres poczty tej "POLYPharm" ?

Link to comment
Share on other sites

Ja piszę, że zmieniam karmę, bo słyszałam, że jest niezdrowa i znajomy polecił z tej i tej firmy i że nie wiem czy będzie mi to pies jeść więc czy by mogli przysłać próbki i dodaje, że najlepiej typu light (bo jest na odchudzaniu)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]a do nas przyszła dzisiaj paczka z karmy Specific :multi: to jest jakaś nowa karma...jeszcze nie otwierałam paczuszki ale jak otworzę to zobaczę jakie sa duże kulki ;)[/B][/I][/quote]
daj emaila :D
a własnie jak sadzicie czy przysla mi probki jak napisze, ze chce je da schroniska ?? czy lepiej napisac ze dla psa w domu ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BlackSheWolf']daj emaila :D
a własnie jak sadzicie czy przysla mi probki jak napisze, ze chce je da schroniska ?? czy lepiej napisac ze dla psa w domu ??[/quote]
[I][B]
[email][email protected][/email]

hmmm nie wiem czy dla schroniska przyślą...mogą stwierdzić że takie próbki i tak niewiele pomogą psiakom w schronie...[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moniska']Dostałam wiadomość na pocztę od [FONT=Arial]Royal Canin. pani bardzo miła, powiedziała że wyśle mi karmę. Tylko muszę podać dane psa... odpisałam...teraz tylko czekać :)[/FONT][/quote]

Moniska--------> a kiedy wysłałaś meila do royal'a????

Podaj meila,prosze ;):eviltong::loveu:
Bo ja wysłałam z 3 tygodnie temu i nic :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...