Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[I][B]wysłałam też do wszystkich z 51 s i takie wyniki....

pro plan-negatywna
propac-dostępne po nowym roku
eukanuba- nie posiada próbek obecnie ale na tej stronie [url]http://www.eukanuba-eu.com/DNA/pl/pl/[/url] od listopada rusza akcja wysyłania darmowych wyprawek dla szczeniaka :)
nutro- nie posiada obecnie próbek


dostanę próbki od Specific oraz Calibry :)[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]wysłałam też do wszystkich z 51 s i takie wyniki....[/B][/I]

[I][B]pro plan-negatywna[/B][/I]
[I][B]propac-dostępne po nowym roku[/B][/I]
[I][B]eukanuba- nie posiada próbek obecnie ale na tej stronie [URL]http://www.eukanuba-eu.com/DNA/pl/pl/[/URL] od listopada rusza akcja wysyłania darmowych wyprawek dla szczeniaka :)[/B][/I]
[I][B]nutro- nie posiada obecnie próbek[/B][/I]


[I][B]dostanę próbki od Specific oraz Calibry :)[/B][/I][/quote]

Chciałam wysłaś zgłoszenie i mi wyskakuje za każdym razem "Podaj rok urodzenia" i "Wybierz rodzaj karmy, którą jest karmiony kot"

te pierwsze mam napisane. Nie ma żadnego miejsca zeby napisać jaką karmą jest karminy kot"

U Ciebie też tak jest?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moniska']Chciałam wysłaś zgłoszenie i mi wyskakuje za każdym razem "Podaj rok urodzenia" i "Wybierz rodzaj karmy, którą jest karmiony kot"

te pierwsze mam napisane. Nie ma żadnego miejsca zeby napisać jaką karmą jest karminy kot"

U Ciebie też tak jest?[/quote]
[I][B]ja zamawiałam dla psa :) i tam trzeba chyba kropeczką zaznaczyć jaką karmą jest karmiony :)

a to jest Za darmo :multi:
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akodinka']czytalam na labkowym forum, ze juz kilka osób dostało z eukanuby :cool3: zamawiali jakos na samym poczatku października, byly tam kilkery oczywiście :cool3:

a co do pieniedzy, to jesli pisze, ze bezplatna, to jest bezplatna...:roll:[/quote]
[I][B]heh to chyba nawet na tym forum gdzie ja to wstawiłam :evil_lol:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']A to ten kliker nie ma regulacji glosu? Kurde, myślałam, że się na taki załapie, bo mój własnie nie ma, i muszę klikać mając go w kieszeni, bo taki głosny :evil_lol:[/quote]

kliker trixie taki najtanszy w ksztalcie kostki ma regulacje glosu, ale nawet jak jest na maxa ustawiony to dosyc cicho kilka :p

przypomialy mi sie czasy, jak moze rok temu miala cale wielkie pudlo probek :loveu: a teraz nic :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...